Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 20, 2016 15:01 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Też się z tego cieszę :D

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie mar 20, 2016 15:02 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Tutaj jeszcze prosiłabym o radę czy dobrze myśle.

Chciałabym opuścić kilka postów z pierwszej strony.Miedzy innymi post o kosztach i gotowaniu.To zajmuje dużo miejsca.Zawsze mozna nowa Osobę poinstruować na miejscu albo też odesłac do tej czesci watku.

Chciałabym też nie wklejać ponownie postu kotków które zaginęły czy odeszły za TM[*].Oczywiscie te posty beda ale puste lub tylko z bieżacymi odejsciami.Nie chce wracać do przeszłości.Sprawia mi to ból bo w tych postach jest duzo kotków z Tęczy.

Niech zostaną tutaj i w Naszej Pamięci.


Taki długi wstep też jest męczący dla czytelnika.Kawałek naszego stada to też juz historia bo z tych kotków na zdjęciach obecnie sa moze z dwa.Więc to też wymaga aktualizacji.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie mar 20, 2016 15:43 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Iza, kieruj się swoim sercem :1luvu: I swoimi odczuciami.
Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu...

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie mar 20, 2016 18:59 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

iza71koty pisze:Tutaj jeszcze prosiłabym o radę czy dobrze myśle.

Chciałabym opuścić kilka postów z pierwszej strony.Miedzy innymi post o kosztach i gotowaniu.To zajmuje dużo miejsca.Zawsze mozna nowa Osobę poinstruować na miejscu albo też odesłac do tej czesci watku.

Chciałabym też nie wklejać ponownie postu kotków które zaginęły czy odeszły za TM[*].Oczywiscie te posty beda ale puste lub tylko z bieżacymi odejsciami.Nie chce wracać do przeszłości.Sprawia mi to ból bo w tych postach jest duzo kotków z Tęczy.

Niech zostaną tutaj i w Naszej Pamięci.


Taki długi wstep też jest męczący dla czytelnika.Kawałek naszego stada to też juz historia bo z tych kotków na zdjęciach obecnie sa moze z dwa.Więc to też wymaga aktualizacji.



A ja własnie zostawiłabym koszta karmienia. Niby każdy wie że to "duzo", ale nikt tak naprawdę takich wyliczeń nie prezentował. Prawda może być trudna, ale jest potrzebna.
Wątek tęczowych kotów do adopcji: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=13&t=164847

Madie

Avatar użytkownika
 
Posty: 4540
Od: Pon wrz 10, 2007 17:35
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie mar 20, 2016 19:31 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Szczerze mówiąc, to ja zostawiłabym cały początek tak jak jest. Jestem nowa w tym wątku i nie jestem ekspertem od pisania wątków pomocowych, ale szczerze mówiąc przeczytałam koniec, potem zajrzałam na początek, przeczytałam, poruszyło mnie - i zdecydowałam się zostać ze szczecińskimi kotami :201461 :201461 :201461
Przepis na jedzenie dla kotów bezdomnych też jest dobry, może się komuś przydać.

I tak jak napisała Madie- to wszystko pokazuje ogrom pracy i kosztów :strach: jakie trzeba włożyć w opiekowanie się bezdomniakami :201494 :201494 :201494

Teraz muszę przeczytać 'środek' wątku, żeby lepiej się z Wami zapoznać :D

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie mar 20, 2016 20:36 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Ja wszedlem pierwszy raz do tematu głównie ze względu na Szczecin w tytule (jestem lokalnym patriotą :D ). Natomiast później wlasnie informacja o przygotowaniu jedzenia i kosztach zawazyly o pomocy. Bo to tak naprawde pokazuje, jaki ogrom pracy i kasy musisz wkładać w utrzymanie wszystkich podopiecznych.

Dodatkowo na pewno musisz zostawic informacje o tym, jak to wszystko sie zaczelo :)

tomek_szczecin

 
Posty: 196
Od: Śro sty 20, 2016 11:18

Post » Nie mar 20, 2016 20:53 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Wiesz,Tomek, że ja nigdy w Szczecinie nie byłam? Będę musiała kiedyś nadrobić, w końcu mam tu teraz 'swoje' dwa koty :D :201461 :201461
A zaczęłam się cofać do poprzednich wątków, żeby znaleźć pierwszą część i....zaginęłam. Nie zdawałam sobie sprawy,ile tych części wątku już było 8O
Szmat historii :ok:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie mar 20, 2016 21:03 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Zapraszam :) Mi tez jeszcze sie nie udalo pogłaskać "swoich" kotow, ale juz zdazylem spotkac inne :201461 Juz nie mowie o kotach, które mieszkają u Izy - tam po wejsciu jest atak mruczacych istot domagajacych sie glaskania :201461

tomek_szczecin

 
Posty: 196
Od: Śro sty 20, 2016 11:18

Post » Nie mar 20, 2016 21:05 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

tomek_szczecin pisze:Zapraszam :) Mi tez jeszcze sie nie udalo pogłaskać "swoich" kotow, ale juz zdazylem spotkac inne :201461 Juz nie mowie o kotach, które mieszkają u Izy - tam po wejsciu jest atak mruczacych istot domagajacych sie glaskania :201461


Wyobrażam sobie :1luvu:
Umiem głaskać trzy jednocześnie, dałoby się radę wygłaskać i gromadkę mruczusiów :D

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Nie mar 20, 2016 21:38 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Poczytałam i wychodzi na to że jednak ta pierwsza strona w całości zredagowana przeze mnie miała jakiś sens. :oops: :wink:

Zgadzam zam sie z tym ,że post o kosztach trzeba zostawić.To ważna sprawa.Gdyby nie koszty które mnie przerosły, nie byłoby mnie przecież tutaj. :roll:

Przepisy na temat gotowania - niekoniecznie.

Sam wstęp.Sprawa bardzo ważna ,bo to prawdziwa moja historia ale....tekst Dziewczyn też jest niezły i może rzeczywiście należałoby go wykorzystać.Chyba czyta się go trochę łatwiej.

Kotków które odeszły czy zaginęły ciągać za sobą nie będziemy....


Tytuł wątku aktualnie wpisze na razie taki jak myśle a w trakcie jeśli trzeba juz w nowym watku poproszę o propozycję.Może Ktoś wpadnie na coś lepszego. :roll: :wink:


czy tak może być?

W trakcie sporo rzeczy można zmieniać wiec zawsze jest furtka otwarta. :D


Acha i tak jeszcze myślę ze w tytule wątku powinno się pojawić miasto czyli Szczecin.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie mar 20, 2016 21:45 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Baltimoore pisze:Też się z tego cieszę :D



Wiesz ja nie chce nic gadać ,ale drugi dzień Misia nie widzę.Mam nadzieję że się pokaże, ze nic się nie stało.Być może się mijamy. :roll:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie mar 20, 2016 21:50 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Baltimoore pisze:
tomek_szczecin pisze:Zapraszam :) Mi tez jeszcze sie nie udalo pogłaskać "swoich" kotow, ale juz zdazylem spotkac inne :201461 Juz nie mowie o kotach, które mieszkają u Izy - tam po wejsciu jest atak mruczacych istot domagajacych sie glaskania :201461


Wyobrażam sobie :1luvu:
Umiem głaskać trzy jednocześnie, dałoby się radę wygłaskać i gromadkę mruczusiów :D



Zamęczyły by Cię. :lol:

Tomek a o Swoich to zapomnij. :lol: No może Murzynek okaże Ci łaskawość :roll: ale Sisi.Nie ma mowy.
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie mar 20, 2016 21:54 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Musze porobić co nie co.Nie dawno przyszłam.Jak skończe zrobię wątek.

Proszę jutro o obecność, poczytanie nowego wstępu jak i ogarnięcie całości.No i opinie oczywiście. :oops: :wink:
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

Post » Nie mar 20, 2016 22:11 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

:ok:
No i żeby Misiu jutro się pokazał :201461

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon mar 21, 2016 1:55 Re: Widzę..Czuję..Szczecin - NOWE ZDJĘCIA..

Założyłam.Uaktualniłam Adopcje.Zapraszam. :D

viewtopic.php?f=1&t=174096
Proszę o wsparcie i udostępnianie zbiórki:

https://pomagam.pl/100kotow

iza71koty

 
Posty: 30715
Od: Sob sie 30, 2008 17:27
Lokalizacja: Szczecin

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kasiek1510 i 370 gości