Rezerwa bardzo prosi o dom bez innych zwierząt s. 27

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon sty 15, 2018 19:40 Re: Rezerwa bardzo prosi o dom bez innych zwierząt s. 27

Szalony Kot pisze:A skąd masz tyle dzieciaków i czemu się nie chwalisz? ;)


Jak to się nie chwale? A na Tygrysku była? Jakby byłą to by wiedziała że z 2017 mam 6 szczyli. 2 sobie podrosły ale 4 jeszcze napierdzielaja po scianach... :evil:
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sty 15, 2018 19:43 Re: Rezerwa bardzo prosi o dom bez innych zwierząt s. 27

piotr568 pisze:Ooooo, to Ci się dobrostan poprawił :strach: :strach: Napadłaś na fundację jakąś czy co :?: 8O A dzieci w jakim wieku?


Dzieci...

Niemen i Bajor się złapali na Estrady - jeden sam a drugi z dziką kotką... obaj chorzy więc sami rozumiecie...

Hugisie (Hans, Hela, Hugo i Hugon) se pod tujami na Andersena w Ząbkach siedzieli. Hans i Hugon z masakrycznymi wrzodami na oczach. No i co bylo robic...

Teraz mi chate rozpierdzielaja... Można więcej na fb zobaczyć. Tam jest łatwiej fote wrzucić z telefonu i większość wrzucam na świeżo. W sb mialam maaaaaaaasę materiałów na posty. :D
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto sty 16, 2018 1:27 Re: Rezerwa bardzo prosi o dom bez innych zwierząt s. 27

Ja na FB to teraz wpadam i wypadam, na miau mi łatwiej wszystko śledzić :oops:
Podziwiam takie przedszkole, pamiętam, jakie to pomysłowe i zbyt energiczne było, jak miałam u siebie cztery maluszki-podrostki, a co dopiero szóstka :strach:

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa

Post » Śro sty 17, 2018 10:12 Re: Rezerwa bardzo prosi o dom bez innych zwierząt s. 27

Tak...


Bilans jednego dnia:
1. Zerwana firanka do polowy
2. zabawa sznurkami w łazience tak że cioci zjezdza drążek na głowę...
3. Wdepniete pawie...
4. Zezarta pasta z ciecierzycy i fasoli z kanapki
5. Napierdzielajace myszki, kulki, pilki i dzwoneczki...
6. Obgryzane napierdzialajace kartony - one na szczescie zlatywuja nieco ciszej niz pare innych zlatuwujacych rzeczy...
7. Nie wiem o co kaman ale Hugisie liza po rękach i obgryzaja palce u rąk i nóg - coś okropnego bo sie opedzić nie mozna
8. Upolowany palec u nogi z rana, zaraz po tym jak obronilam palec u reki..
9. kotostrada wzdluz i w poprzek czlowieka...

Jakby sie zastanowić to jeszcze by sie uzbieralo... Ja momentami wymiekam i tylko tfu tfu dziwie się że Malutek i Agata jacyś nadal dziwnie grzeczni... Agata to nawet nie drze japy na te male dziwolągi ;)
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa


Post » Wto lut 27, 2018 20:39 Re: Rezerwa bardzo prosi o dom bez innych zwierząt s. 27

Dzieki :)

Bezio byłby ok. Maluchy chyba zbyt porąbane są dla kilkulatka spokojnego :D
Obrazek

pchełeczka

 
Posty: 1691
Od: Pt kwi 13, 2012 14:55
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ewar i 197 gości