Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt sty 18, 2019 0:59 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

Wczoraj nie było. Jak Rafał był dziś po pracy to też nie ale dobrze, że już jest :) Mam nadzieję, że zjawi się w niedzielę.
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Pt sty 18, 2019 9:45 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

Oby!
Wczoraj Przemek go wypatrzył, jak szedł wzdłuż torów, i jak go zawołałam, to przyszedł przez te płoty na łączkę.

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sty 20, 2019 16:04 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

W piątek na PKP komplet kotów. Na łączce pusty pojemnik po suchej stał poza karmnikiem. W graciarni dla odmiany było dużo suchego.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 22, 2019 9:44 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

Dzisiaj rano na PKP na łączce był Czarnulek, bardzo głodny, bo znów pojemni po suchej pusty na zewnątrz karminika.
Miska po mokraej tak samo. Woda oczywiście zamarznięta.

W graciarni obie Krówki wyszły z budki.
Tutaj dużo suchego i resztki zamarzniętej mokrej. Woda jak na łączce.
Jedna Krówka rzuciła się na wodę, jak tylko wymieniłam - piła kilka minut.
Druga od razu poszła do miski.

Na Składowej trzy Pingwinki i Czarnulka, Koli nie było :(
Ta Pingwinka staruszka tez ma bardzo brzydkie oczy - zaropiałe i takie jakby przymknięte :(
Ale do miski poszła pierwsza i jadła dużo.
Tutaj podobnie jak w graciarni - dużo suchej, resztki zamarznietej mokrej i zamarznięta woda.

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 22, 2019 10:17 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

W niedzielę wieczorem byłam. Na PKP było dużo suchej w obu miejscach. Miski na swoich miejscach. Przypuszczam, że jakiś lis to tak wywleka. Czarnej ni było. Grajce spaly w budkach.

Na Składowej 6 sztuk. Kola też był.
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

Post » Sob sty 26, 2019 20:51 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

W piątek na PKP komplet. W graciarni miski pełne zamarzniętej mokrej karmy,sucha zjedzona. Na łączce sporo suchej, mokra zjedzona. Woda zamarznięta, wymieniłam. Aaa, przy wyrzucaniu zamarzniętej karmy utłukłam spory kawałek miski :(
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Nie sty 27, 2019 20:07 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

A dziś na Składowej bardzo dużo kotów, widać że rządzą tam w niedzielę, gdy jest spokój w okolicy. Mokrą miały zjedzoną.
Na PKP na łączce czarnula siedziała w karmniku, tu też mokra zjedzona. W graciarni obie gracje, wszystko zjedzone, ale ktoś je rybką poczęstował.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 29, 2019 9:55 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

Jarka, a czy w niedzielę był na Składowej Kola?

Dzisiaj rano na Składowej go nie było, ale za to było 3 Pingwinki i Czarnulka - wszystkie spałay w budkach.
Czarnulka to jest kawał jędzy - pogoniła dzisiaj dwa Pingwinki :(
W miskach mokra zjedzona, suchej dużo, woda była.

Na PKP na łączce Czarnulek spał w budce, obudził się dopiero, jak tam zajrzałam.
Mokra zjedzona, suchej około połowy miski, woda była.

W graciarni jedna Krówka wyszła z budki, jak tylko przyszłam. Za drugą się rozglądałam, ale nigdzie jej nie było.
Okazało się, że tak mocno spała w budce, że nawet jak nakładałam do misek, to się nie obudziła. Aż się wystraszyłam.
Dopiero jak lekko stuknęłam w budkę, to się obudziła i wyskoczyła z niej.
Już myślałam, że nie żyje... Ale później normalnie jadła.
Tu były jeszcze resztki mokrej w miskach, sporo suchej i wody.
Połamaną miskę wyrzuciłam, bo przyniosłam drugą.

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 29, 2019 11:58 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

Nie wiem który to Kola. Były czarne i pingwinki.
Dzięki za nową miskę!
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 29, 2019 12:41 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

Kola to Krówka - biało-czarny.

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto sty 29, 2019 12:41 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

Chyba był.
Fundacja Pomocy Zwierzętom Kłębek KRS: 0000449181

Jarka

Avatar użytkownika
 
Posty: 10890
Od: Czw kwi 10, 2008 16:43
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 05, 2019 18:16 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

Dzisiaj rano na PKP na łączce Czarnulek - był w budce. Miski po suchej i mokrej puste leżały na trawie. Woda byla, ale częściowo zamarznięta.
Za tydz. na sucha chyba przyniosę porcelanowa miske, bo bez sensu żeby ciagle ta karma byla wysypywana...

W graciarni w budce obie Krówki.
Suchej pelna miska, woda byla, mokra zjedzona.

Na Składowej tylko Pingwinek i Czarnulka.
Suchej dużo, mokra zjedzona, woda częściowo zamarznięta.

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Wto lut 12, 2019 11:27 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

Dzisiaj rano na PKP na łączce Czarnulek jak zwykle ostatnio spał w budce.
Miski tym razem były w karmniku - sporo suchej i wody, mokra zjedzona.
Wymieniłam miskę na suchą.

W graciarni obie Krówki w jednej budce.
Dużo suchej, woda tylko na dnie miski, mokra była w jednej misce - taki cały zamarzniety pasztet - koty go nawet nie ruszyły. Wyrzuciłam.

Na Składowej Czrnulka i dwa Pingwinki - dójka wyszła z budek, trzeci skądś przyszedł.
Tutaj mokra zjedzona, suchej tylko odbrobina, woda była.

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 20, 2019 21:46 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

Wczoraj rano na PKP na łączce Czarnulek.
Ale dziwnie niezainteresowany jedzeniem. Siedział przy budce i nawet jak się juz dość daleko oddaliłam, nie poszedł do miski...
Mam nadzieję, że nic mu nie jest.
W miskach: mokra zjedzona, dużo suchej, woda była.

W graciarni tylko jedna Krówka.
Z karmą i wodą tak jak na łączce.

Na Składowej dwa Pingwinki, Czarnulka i Kola :)
Mokra zjedzona, suchej wiecej niż połowa, woda była.
Kola ma takie sobie te oczy, ale lepsze niż wtedy, gdy próbowałysmy go łapać. Podszedł bardzo blisko i na jedzenie też się rzucił od razu. Tak samo Pingwinki. Tylko Czarnulka nie chciała przyjść.

kasia_5000

 
Posty: 3030
Od: Czw mar 23, 2006 21:51
Lokalizacja: Poznań

Post » Śro lut 20, 2019 23:12 Re: Poznań Główny PKP / Zapraszamy na dworcowe dyżury

One tam w niedzielę na Składowej to śmieszne były. Ciepło, leżały na budach i mnie poganiały. Ten co tak syczy podleciał do mnie na metr i mnie osyczał po czym odprowadził do miski :D cały czas musiałam go obserwować bo niebezpieczna bliskość a on taki cicho ciemny.
Obrazek

itaka

 
Posty: 3482
Od: Sob maja 29, 2010 14:43
Lokalizacja: Poznań/Lublin

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Damian- iza71koty i 143 gości