FINAŁ PLEBISCYTU SUPERKOT 2013

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 27, 2013 19:12 FINAŁ PLEBISCYTU SUPERKOT 2013

Witam wszystkich uzytkowników. Od 26 rozpoczął się finał plebiscytu SuperKot 2013 Województwa Śląskiego, do którego dostał się mój kociak Antoś. Zwracam się do was o pomoc w głosowaniu na mojego kocura. Otóż do podium mu naprawde daleko, a głosowanie trwa do 8 grudnia, więc myśle, że wspólnymi siłami możemy zdziałać wiele. Każda osoba może oddać 5 głosów tzw. tradycyjnych oraz 5 kolejnych poprzez połączenie się z facebookiem, gdzie każdy pojedynczy głos ma wartość 5 głosów, co razem daje 30 głosów od jednej osoby, wydaje mi się, że to naprawde dużo, zwłaszcza, gdy takich głosów odda kilkanaście osób. Być może uda nam się dostać na któreś z 3 miejsc, nie tracę nadzieli. Dlatego bardzo Was proszę o pomoc w głosowaniu, oddawaniu chociażby tradycyjnych głosów, choć nie ukrywam, że głosy oddane za połączeniem z facebookiem mogą więcej zdziałać. :)

Dziękuję z góry wszystkim zainteresowanym i chętnym do pomocy, będziemy Wam dozgonnie wdzięczni za wszelką pomoc. Ja i mój Antoś liczymy na Was! Kociak ma pazura i nie może zostać w tyle:) :lol:

tutaj zostawiam link do strony z plebiscytem:

http://slaskie.naszemiasto.pl/plebiscyt ... t,kid.html

carefully

 
Posty: 2
Od: Śro lis 27, 2013 18:32



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, marta_kociara i 511 gości