Wituś we własnym domku-Wituś umarł :( [*]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro paź 16, 2013 17:22 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu

ale wiadomosc. ekspresowa adopcja. gratulujemy
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro paź 16, 2013 17:31 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu

Hutek-adopcja na razie wirtualna, bo maluch jeszcze będzie u mnie kastrowany i dopiero po paru dniach od kastracji pojedzie-domek oczywiście w.....Warszawie! :D
Pani Kasia mnie niesamowicie ujęła!!!!!!
Czasem tak jest,że pierwszy telefon załatwia wszystko, a czasem czeka się i nic-albo nie ma telefonów kompletnie, albo jak sa , to durne jak diabli-a tu myk!- i dom z marzeń!-Pani Kasi nie przeszkadza wymóg umowy adopcyjnej, balkon wiosną bedzie zasiatkowany-to juz omówione, bo maż Pni Kasi sam osiatkuje.
No kurczę!-oby takie domy stawały na Waszej drodze moje kochane domy tymczasowe-tego Wam wszystkim i sobie z całego serca zyczę!!!!!!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro paź 16, 2013 17:37 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

Gratulacje!! :ok: :ok: :ok:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Śro paź 16, 2013 17:48 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

:D dzięki!

Szkoda ,że Wituś własciwie jest bez szans :(
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro paź 16, 2013 18:01 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

No jak bez szans? 8O
Tylko troszeczkę dłużej musi poczekać :ok: :ok: :ok:
"We don't apologize
And that's just the way it is
But we can harmonize
Even if we sound like shit
Don't try to criticize
You bitches better plead the fifth" \\m//
MRRRRAAUUUUUU! :twisted: HELL BLOODY YEAH! :twisted:
"Dark matter. It's not atoms. It's the other stuff." :ryk:

Caragh

Avatar użytkownika
 
Posty: 26628
Od: Pon sie 03, 2009 23:03
Lokalizacja: Ślůnsk

Post » Śro paź 16, 2013 18:04 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

:piwa: :piwa: :piwa:

Może i na WItusia trafi.Były też kociaki u Ciebie,co długo domów nie znajdowały,traciłaś nadzieję a tu ....... :piwa:
Tysz tak bydzie :wink:

A może tak domek zaprosimy na forum ?

qrde,dobrze czułam,ze nowy wątek z nowymi wieściami będzie :mrgreen:
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Śro paź 16, 2013 18:17 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

ALE SIĘ CIESZĘ !!!!!!!
Obrazek
PRAWDZIWE NEVY NIE MAJĄ W RODOWODZIE SOMALIJCZYKÓW!!!

NASZ WĄT: viewtopic.php?f=1&t=145040&start=780

Szura-najmysi mama

 
Posty: 10072
Od: Pon sty 22, 2007 19:46
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 16, 2013 18:20 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

dlaczego Wituś bez szans?
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro paź 16, 2013 18:39 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

Kochani-no popatrzcie na portale ogłoszeniowe-są pelne kociąt poszukujących domów :(
Jak ma ktoś wybrać takiego dorosłego kocinę, z nieco dyskusyjną urodą?
Ale nie mogłam patrzeć jak cierpi, jak błąka się głodny i chory. Do dziś ma ślad na dwóch opuszkach po odmrożeniu, a podobno jak chodził, to były krwawe ślady na śniegu :cry:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro paź 16, 2013 19:04 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

kropkaXL pisze:Kochani-no popatrzcie na portale ogłoszeniowe-są pelne kociąt poszukujących domów :(
Jak ma ktoś wybrać takiego dorosłego kocinę, z nieco dyskusyjną urodą?
Ale nie mogłam patrzeć jak cierpi, jak błąka się głodny i chory. Do dziś ma ślad na dwóch opuszkach po odmrożeniu, a podobno jak chodził, to były krwawe ślady na śniegu :cry:


Miłośnicy kotów potrafią dostrzec piękno w każdym kocie - młodym, starym, białym czarnym itp
ObrazekObrazekObrazek

hutek

Avatar użytkownika
 
Posty: 1846
Od: Pon paź 04, 2010 17:41

Post » Śro paź 16, 2013 19:06 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

hutek pisze:Miłośnicy kotów potrafią dostrzec piękno w każdym kocie - młodym, starym, białym czarnym itp


Masz rację ! Gdybym nie byla zakocona na maxa to bym go chciała. Podoba mi sie jego glowa ! Bardzo :0
Obrazek
PRAWDZIWE NEVY NIE MAJĄ W RODOWODZIE SOMALIJCZYKÓW!!!

NASZ WĄT: viewtopic.php?f=1&t=145040&start=780

Szura-najmysi mama

 
Posty: 10072
Od: Pon sty 22, 2007 19:46
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 16, 2013 19:13 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

On jest dla mnie śliczny, dla Ciebie Ewuś też, no i jeszcze może kilku osobom by się spodobał, ale trzeba znaleźć kogoś, kto by się nim zauroczył i dał dom, lecz to zadanie dla losu-nikt tu nie ma wpływu na powodzenie.....
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro paź 16, 2013 19:17 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

Kasia, a on jest na FB? tak jak Wituś?
Obrazek
PRAWDZIWE NEVY NIE MAJĄ W RODOWODZIE SOMALIJCZYKÓW!!!

NASZ WĄT: viewtopic.php?f=1&t=145040&start=780

Szura-najmysi mama

 
Posty: 10072
Od: Pon sty 22, 2007 19:46
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro paź 16, 2013 19:30 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

Tak jak Miszka :lol:
tak, kiedys wstawiałam jego zdjęcie, ale nikt nic ......
Zresztą Miszka na FB tez wzbudził zainteresowanie li i jedynie u miauowiczów i dziewczyn ode mnie z miasteczka, a tak domu i tak by nie znalazł-on znalazł dom z ogłoszenia.

Edit-wstawiłam zdjęcia Witusia na FB
Ostatnio edytowano Śro paź 16, 2013 19:34 przez kropkaXL, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Śro paź 16, 2013 19:32 Re: Wituś i Misza -w poszukiwaniu domu-Misza znalazł! :)

hutek pisze:
kropkaXL pisze:Kochani-no popatrzcie na portale ogłoszeniowe-są pelne kociąt poszukujących domów :(
Jak ma ktoś wybrać takiego dorosłego kocinę, z nieco dyskusyjną urodą?
Ale nie mogłam patrzeć jak cierpi, jak błąka się głodny i chory. Do dziś ma ślad na dwóch opuszkach po odmrożeniu, a podobno jak chodził, to były krwawe ślady na śniegu :cry:


Miłośnicy kotów potrafią dostrzec piękno w każdym kocie - młodym, starym, białym czarnym itp

amen
U mnie młode siedzą a 3 latek mało wypasiony poszedł do domu :)
Będzie dobrze. Znajdzie swój domek.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, ewar, marta_kociara, Zeeni i 523 gości