Wituś we własnym domku-Wituś umarł :( [*]

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 20, 2013 14:54 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

Kasiu, cierpliwosci, przyjdzie czas, ze ktos sie w kociambrze zakocha na zaboj :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie paź 20, 2013 15:44 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

Ola-ogłoszenia Poli wisiały ponad pół roku-jedno zapytanie i koniec-nie ma się co łudzić i oszukiwać-nie wszystkie koty znajdują domy
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie paź 20, 2013 19:32 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

a ja mysle ze predzej czy pozniej kazdy kot znajdzie. Pamietasz Manka? On dopiero mial problem ze znalezieniem domu, bo nie tolerowal innych kotow, wrecz bywal wobec nich agresywny, kot wybredny w jedzeniu, lubil uciekac na dwor no i FIV+... 2 lata szukal domu! Kilka zapytan bylo, pare rozmow przedadopcyjnych wstepnie tez mozna odfajkowac. A teraz co? Wielki pan na wlosciach mruczy sobie w W-wie rozpieszczany do granic mozliwosci, nawet ma mlodszego kociego kolege i swietnie sie z nim dogaduje, zaprzyjaznili sie, sa jak bracia. Dziewczyna sfiksowala totalnie na jego punkcie jeszcze nim poznala go osobiscie :ok:
Przyjdzie czas, ze i Witus skutecznie kogos w sobie rozkocha :ok: Nie od dzis przeciez pomagasz kotom, nie od dzis i nie od wczoraj tymczasujesz, wiec dobrze wiesz, ze czasem lepiej poczekac dluzej na TEN wlasciwy domek. Nie chodzi przeciez o to by jak najszybciej i byle komu kota dac i za przeproszeniem "pozbyc sie problemu". Nie po to to wszystko przeciez robisz! Wiec spokojnie szukaj domku dla niego i nie zalamuj sie :)
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie paź 20, 2013 19:49 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

Jak sama napisałas nie od dziś tymczasuje koty-niestety mniej rózowo patrze na świat, bo mnie to bezposrednio dotyczy-jak widzisz mam coraz więcej kotów, bo nie wszystkie znajdują domy-pomimo ogłoszeń i to nie tylko u mnie.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 21, 2013 16:40 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

Nikt do nas nie zagląda, więc podskoczymy sobie w górę
Misio-Wituś jak nie leży na kanapie, to cały czas się myje-jak jeszcze sie błąkał, to futerko miał liche, brudne-choroba i smutek odciskały na nim swoje piętno-teraz chyba nadrabia, bo az lśni!
Futerko króciutkie, ale bardzo gęste, blizny na uszkach już są mało widoczne, bo tez futerkiem zarastają.

A słodziak Miszka juz po kastracji-łazikuje na chwiejących się łapinkach. Dość szybko sie wybudził, wszystko poszło gładko. Jutro podam mu metacam, żeby go nie bolało.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 21, 2013 17:08 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

Witaj Kasieńko !

kropkaXL pisze: słodziak Miszka juz po kastracji-łazikuje na chwiejących się łapinkach. Dość szybko sie wybudził, wszystko poszło gładko. Jutro podam mu metacam, żeby go nie bolało.


No to super ! Jeden problem rozwiązany :ok:
Obrazek
PRAWDZIWE NEVY NIE MAJĄ W RODOWODZIE SOMALIJCZYKÓW!!!

NASZ WĄT: viewtopic.php?f=1&t=145040&start=780

Szura-najmysi mama

 
Posty: 10072
Od: Pon sty 22, 2007 19:46
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 21, 2013 17:12 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

Witaj Ewuś! :1luvu:
To nie problem, to mój strach, żeby coś złego sie nie wydarzyło, ale jak już wyszedł z narkozy , to już z górki-ufff!
Wieczorkiem wyślę sms-ka do Pani Kasi, bo prosiła o wiadomość jak poszło.
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 21, 2013 17:15 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

ja też jak Miśkę sterylizowalismy,myślałam,ze zejdę
Nie dałam rady wejść do środka jak dawali jej narkozę
Potem jak ją zobaczyłam do odbioru ,wielkie uffff
Obrazek

Myszolandia

Avatar użytkownika
 
Posty: 66378
Od: Pon sty 19, 2009 22:48
Lokalizacja: środkowa

Post » Pon paź 21, 2013 17:21 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

Sylwunia-ja już tyle sterylek i kastracji przeszłam, a za każdym razem obawiam się komplikacji związanych z narkozą-koty to bardzo wrażliwe stworzonka.
Miszka leży przy mnie na biurku w połówce transporterka, na podkładzie, otulony polarkiem.
Musi być przy mnie, bo inaczej łazi i próbuje wskakiwać na kanapę i spada.

Obrazek

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 21, 2013 18:24 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

No widzę że strażnika ma :D

Obrazek
Obrazek
PRAWDZIWE NEVY NIE MAJĄ W RODOWODZIE SOMALIJCZYKÓW!!!

NASZ WĄT: viewtopic.php?f=1&t=145040&start=780

Szura-najmysi mama

 
Posty: 10072
Od: Pon sty 22, 2007 19:46
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 21, 2013 18:27 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

Tak-Poleńka pilnowała go :)
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 21, 2013 18:32 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

Po każdej sterylce musialam wypraszać koty z pokoju w którym rezydował wybudzający sie kić bo byly wrecz namolne aby go oglądać i sprawdzać co mu jest.
Obrazek
PRAWDZIWE NEVY NIE MAJĄ W RODOWODZIE SOMALIJCZYKÓW!!!

NASZ WĄT: viewtopic.php?f=1&t=145040&start=780

Szura-najmysi mama

 
Posty: 10072
Od: Pon sty 22, 2007 19:46
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 21, 2013 18:39 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

No!-to normalka, bo obcy zapach w domu
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon paź 21, 2013 18:41 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

Obcy zapach tez, ale bardziej zaintrygowane były dlaczego się zatacza, i dlaczego ja go tak pilnuje :mrgreen:
Obrazek
PRAWDZIWE NEVY NIE MAJĄ W RODOWODZIE SOMALIJCZYKÓW!!!

NASZ WĄT: viewtopic.php?f=1&t=145040&start=780

Szura-najmysi mama

 
Posty: 10072
Od: Pon sty 22, 2007 19:46
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon paź 21, 2013 18:45 Re: Wituś i Misza -Misza znalazł DS, Witusia nikt nie chce :

To chyba też :lol:
kurcze ni moge pisac, bo Miszka spi mi na lewej rece 8)
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: elkaole, nfd i 311 gości