Cm. Wolski - przygotowania do zimy.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt cze 22, 2018 23:12 Re: Cm. Wolski -ŚMIERĆ opiekuna Duetu-PILNIE DT/DS dla 2!!!!

Światełko dla Pani Wiesi [*] pamiętam Ją jeszcze z poprzednich wątków

Obrazek
Obrazek

Adoptuj. Nie kupuj.

zuzia96

Avatar użytkownika
 
Posty: 9096
Od: Czw wrz 13, 2007 14:07
Lokalizacja: Rzeszów

Post » Sob cze 23, 2018 9:11 Re: Cm. Wolski -ŚMIERĆ opiekuna Duetu-PILNIE DT/DS dla 2!!!!

Teraz już Pani Wiesia na zawsze ze swoimi ukochanymi kotami [*]

Obrazek[/quote]
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob cze 23, 2018 11:19 Re: Cm. Wolski -ŚMIERĆ opiekuna Duetu-PILNIE DT/DS dla 2!!!!

pani Wiesława [*]

Alysiu, dziękujemy Tobie, całej fundacji i Sandrze. :1luvu:
Seledynka bardzo lubi te małe paseczki gourmetowe, a ostatnio kiepsko jadła.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Sob cze 23, 2018 12:48 Re: Cm. Wolski -ŚMIERĆ opiekuna Duetu-PILNIE DT/DS dla 2!!!!

:cry:
Obrazek
Misia [*] u mnie 28.04.2017-14.06.2018

Meteorolog1

Avatar użytkownika
 
Posty: 3709
Od: Sob lis 23, 2013 0:42
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Post » Sob cze 23, 2018 13:58 Re: Cm. Wolski -ŚMIERĆ opiekuna Duetu-PILNIE DT/DS dla 2!!!!

Wszyscy, którym los kotów z cmentarza wolskiego jest bliski , ze smutkiem żegnają Panią Wiesię.
Obrazek
Pozostanie Pani w naszej wdzięcznej pamięci.
Obrazek
"Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, rzekł mądry, by nie być w odpowiedzi dłużny:
Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz próżny."
(z I.Krasickiego)

meggi 2

 
Posty: 8732
Od: Sob lip 07, 2007 21:16
Lokalizacja: Warszawa-Wola

Post » Sob cze 23, 2018 14:08 Re: Cm. Wolski -ŚMIERĆ opiekuna Duetu-PILNIE DT/DS dla 2!!!!

Piękna Kobieta pod każdym względem
Pani Wiesiu
[*]

Jamiku
[*]
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Sob cze 23, 2018 15:19 Re: Cm. Wolski -ŚMIERĆ opiekuna Duetu-PILNIE DT/DS dla 2!!!!

Usunięto moje posty z wątku dwupaczku, nie wiem dlaczego 8O Tutaj więc potrzymam kciuki za domek :ok: :ok: :ok:

ewar

 
Posty: 54904
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob cze 23, 2018 19:50 Re: Cm. Wolski -ŚMIERĆ opiekuna Duetu-PILNIE DT/DS dla 2!!!!

Pani Wiesia :( To bardzo przykra wiadomość. Odeszła osoba niezmiernie ważna dla wielu kotów i ludzi.

Żarłoczny Babon

Avatar użytkownika
 
Posty: 76
Od: Śro lut 25, 2015 14:40

Post » Pon lip 30, 2018 12:00 Re: Cm. Wolski -ŚMIERĆ opiekuna Duetu-PILNIE DT/DS dla 2!!!!

na cmentarzu życie toczy się dalej.

z kotami jest umiarkowanie - jak to latem, są schudnięte, futro lichsze. Sępik, który miał problem z "czarna" ropą w oczach, już trochę się ogarnął. oczy otwarte i wyglądają nieźle. to bardzo dobra wiadomość, bo Sępik ma bardzo niską łapalność, bliską zeru...
niestety, jedno oko Irysa, to z blizną, trochę zaczęło się paskudzić w ten sam sposób.

żadne z nich nie chciało wejść pod klatkę, kiedy próbowaliśmy złapać Grafitkę, która z kolei ma problemy z jedzeniem - międli w paszczy i wypluwa. niestety, Grafitka pojawiła się jedynie z oddali i nie podeszła nawet w miejsce karmienia.

podobnie Syrenka nie skusiła się na wejście pod klatkę - chociaż trzeba przyznać, że je całkiem nieźle.

wszystkie koty wyglądają teraz dość mizernie, poza Misią i Papuśkami przykościelnymi, które prezentują się jak w zimie.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon lip 30, 2018 12:04 Re: Cm. Wolski - mizernawe stadko, Duet u ewkkrem

Kiedy byłam tam w zeszły piątek w okolicach południa, to nikt się nie pojawił. Zostawiłam jedzenie i picie, nie wiem, czy w dobrych miejscach, bo były tam naczynia, ale puste.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Pon lip 30, 2018 12:55 Re: Cm. Wolski - mizernawe stadko, Duet u ewkkrem

mziel52 pisze:Kiedy byłam tam w zeszły piątek w okolicach południa, to nikt się nie pojawił. Zostawiłam jedzenie i picie, nie wiem, czy w dobrych miejscach, bo były tam naczynia, ale puste.


czy na górce zostawiłaś całą, nieotwartą puszkę przy budkach (firma A&M cośtam) i ze 2 nowe pojemniki?
byłam koło 19, koty były prawie wszystkie :) jedzenia poza suchym i tą puszką nie widziałam.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon lip 30, 2018 15:19 Re: Cm. Wolski - mizernawe stadko, Duet u ewkkrem

Nie, to nie moja. ja dawałam na górce tam, gdzie domki p. Grażyny, po przeciwnej stronie. Nałożyłam wszystko do przezroczystego pojemnika. Nieotwartych nie zostawiałam. A drugi taki pojemnik niżej zostawiłam, tam takie skrzyżowanie alejki 50-tek chyba i ławka-skrzynka przy grobie. tam były dwa puste pojemniki, to wsunęłam jedzenie do tej skrzynki, jakby karmnika.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Wto lip 31, 2018 13:12 Re: Cm. Wolski - mizernawe stadko, Duet u ewkkrem

mziel52 pisze:Nie, to nie moja. ja dawałam na górce tam, gdzie domki p. Grażyny, po przeciwnej stronie. Nałożyłam wszystko do przezroczystego pojemnika. Nieotwartych nie zostawiałam. A drugi taki pojemnik niżej zostawiłam, tam takie skrzyżowanie alejki 50-tek chyba i ławka-skrzynka przy grobie. tam były dwa puste pojemniki, to wsunęłam jedzenie do tej skrzynki, jakby karmnika.

:ok: znaczy pewnie był ktoś trzeci, a koty pewnie wyjadły do wieczora.
nie wiem tylko, które budki nazywasz budkami p. Grażyny, te stare, czy te z firanką w panterkę? ;-)

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Wto lip 31, 2018 13:31 Re: Cm. Wolski - mizernawe stadko, Duet u ewkkrem

Fleur pisze:[
nie wiem tylko, które budki nazywasz budkami p. Grażyny, te stare, czy te z firanką w panterkę? ;-)


To są na górce, tylko po przeciwnej stronie miejsca dawnego przy głównej alejce 70-tek. Wchodzi się w boczną alejkę i za grobami jest domek i karmnik. Tam spotkałam p. Grażynę po raz pierwszy i stąd nazwa, zresztą to chyba jej grób, za którym to jest.
Edit: na firankę nie zwróciłam uwagi, nie wiem, czy tam była, nie wchodziłam głębiej w te zabudowania.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Śro sie 01, 2018 22:32 Re: Cm. Wolski - chwilowo bez konta do zbiórki

:!: :!: :!:

WAŻNE

bardzo prosimy o wstrzymanie wpłat na dotychczasowe konto, na które odbywała się zbiórka.
przestajemy korzystać z konta Bezpiecznej Przystani. w tym momencie nie mamy jeszcze innego konta, jak tylko znajdziemy nowe, od razu damy znać.
każdy grosz dla cmentarniaków jest cenny i zapewniam, że każdy jest wykorzystany w rozsądny sposób.
dziękuję darczyńcom za dotyczasowe wpłaty (jesteście bardzo wąskim, elitarnym gronem :twisted: ) i będziemy wdzięczni za ponowienie pomocy, kiedy tylko będzie wiadomo, kto przygarnie cmentarniaki na swoje konto.


dziękuję w imieniu własnym i cmentarniaków :201461

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: KotSib, Silverblue i 205 gości