Cm. Wolski - przygotowania do zimy.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lis 19, 2017 1:44 Re: Cmentarniaki Wolskie - 3łapa kotka bez ogona, bezpieczna

mziel52 pisze:Dzięki, dziewczyny!
A wiadomo, ile kotów jest teraz na cmentarzu? To tak, by wiedzieć, czy jakiegoś więcej domku nie potrzeba.


jeden chłopok też dźwigał wór, który wyglądał jak zwłoki. ;)
liczba "rezydentów" pewnie nie przekracza 20, natomiast mamy "tymczasy"... raptem tydzień minął od zabrania z terenu Trójłapy, a w piątek z górki przepłoszyłam jakiś czarny odwłok z białymi odnóżyma. bardzo pierzchał, w stronę Bumaru oczywiście. także tego. :/

na pewno nowe budki by się przydały. jedna nadaje się do całkowitej wymiany, nawet szkoda było wkładać do niej świeży polar - nie wiem jednak na ile byłaby zamieszkana. wcześniej bywała w niej Nosia... ;( teraz Nosi nie ma.
koniecznie trzeba też dać coś na miejsce budki szerszeni. o to się będę starać jutro, bardzo pomogą w tym koty latające na keyboardach. ;)

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Nie lis 19, 2017 11:47 Re: Cmentarniaki Wolskie - 3łapa kotka bez ogona, bezpieczna

W takim razie rozejrzę się, czy z moich zasobów nie sklecę awaryjnej budki.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob lis 25, 2017 20:27 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

wczoraj zaczęła się nowa epoka na cmentarzu. karmiciele będa musieli przywyknąć do całkowitej zmiany - nie wiem, jak to będzie.

na cmentarzu nie ma już bowiem Buby. Buba obecnie jest u lekarza - będzie przebadana gruntownie, czeka ją też zabieg stomatologiczny.

Buba będzie miała dom! dobry dom.

proszę o kciuki za jej zdrowie i zaaklimatyzowanie.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Sob lis 25, 2017 20:41 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

Niech się Bubie powiedzie! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14605
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Sob lis 25, 2017 21:41 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

i ja trzymam kciuki :ok: :ok:
Bubunię złapałam ręcyma i czuję się z tym bardzo zdradliwie i nielojalnie, ale już ogląd pyszczka pokazał, że należało jej się. a ja oberwałam i teraz z dumą noszę krwawe pręgi ;-)

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Pon lis 27, 2017 10:16 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

:ok: :ok:
A czy Buba to z tych, co maja szanse sie przyzwyczaic do domowych pieleszy? Wszak ona "od zawsze" na wolnosci (cmentarnej). Skad ta decyzja, by ja udomawiac?

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Pon lis 27, 2017 10:25 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

alysia pisze::ok: :ok:
A czy Buba to z tych, co maja szanse sie przyzwyczaic do domowych pieleszy? Wszak ona "od zawsze" na wolnosci (cmentarnej). Skad ta decyzja, by ja udomawiac?

One nawykają do dobrego szybko. zagorzali podwórkowcy doceniają ciepełko i pełną miskę gdy los im da popalić. A zdrowie podupada. Nie będzie może miziakiem ale da sobie radę. Nasz Pikuś co żył 10 lat na wolności przesiedział pół roku w szafie z kuwetami i miskami. A potem wyszedł cudny kot.
Kciuki za Bubę wielkie :ok:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto lis 28, 2017 12:56 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

Bubinka była kotkiem mizianym i mruczącym na cmentarzu. Amorka i Mumin, Piratka - z tego samego etapu stali się zadowolonymi domatorami. Trójkątka z dogorywającego zdechlaka stała się grubym, domowym sybarytą.
myślę, że każdy kot się nadaje do domu, klucz tkwi w tym, żeby potencjalny dom wiedział na co się pisze, wiedział, jakie sa możliwości, że niekoniecznie trafi mu się docelowo miziak i mruczuś. najlepiej też, jak na takiego kota będzie się pisać osoba doświadczona z kotami ogólnie.

Buba miała dom już dawno obiecany, jest bardzo starym kotem, zwłaszcza na warunki cmentarne. w dobrym momencie ją złapaliśmy, bo zęby ma do "wymiany" - prawdopodobnie w poniedziałek zabieg. czekają ją jeszcze badania serca i USG. kciuki nadal potrzebne. zamieszka docelowo z Piratką :)

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Śro lis 29, 2017 19:33 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

Nie kazdy kot nadaje sie do domu. Mialam w domu piwnicznego zlapanego na sterylke. Kicia przebywala u mnie w domu po zabiegu. Myslalam, ze oszaleje ja i kot. Po tygodniu wypuscilam z powrotem do piwnicy, bo serce sie krajalo. Jest do dzis pensjonariuszka piwnicznego hotelu. To byla mloda kotka i bardzo dzika.

Buba to co innego. Jesli jest mizialska i lgnie do ludzi, to da sobie rade w domu.

Nieustajace kciuki za zdrowko Buby :ok: :ok: :ok:

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Sob gru 02, 2017 22:33 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

alysia pisze:Nie kazdy kot nadaje sie do domu. Mialam w domu piwnicznego zlapanego na sterylke. Kicia przebywala u mnie w domu po zabiegu. Myslalam, ze oszaleje ja i kot. Po tygodniu wypuscilam z powrotem do piwnicy, bo serce sie krajalo. Jest do dzis pensjonariuszka piwnicznego hotelu. To byla mloda kotka i bardzo dzika.

Buba to co innego. Jesli jest mizialska i lgnie do ludzi, to da sobie rade w domu.

Nieustajace kciuki za zdrowko Buby :ok: :ok: :ok:


do przechowywania dziczka po sterylce na pewno przydaje się klatka. a jeśli kot idzie do udomowienia, to pewnie jeszcze wiele cierpliwości :)
na szczęście od cmentarniaków jeszcze nikt nie oszalał ;) Buba też będzie musiała przywyknąć, ale na razie podobno daje sobie zrobić badania bez usypiania.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Sob gru 09, 2017 21:27 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

Bubinka już w domu :) mam doniesienia, że jest całkiem wyluzowana, oswaja się z pokojem, kamerka nawet nagrała, jak się bawi bananem-zabawką :D ma zrobiony porządek w paszczy, bo było niewesoło. teraz powinno być tylko lepiej. :)

tylko na cmentarzu pusto bez niej :twisted:

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Nie gru 10, 2017 10:59 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

Fleur pisze:Bubinka już w domu :) mam doniesienia, że jest całkiem wyluzowana, oswaja się z pokojem, kamerka nawet nagrała, jak się bawi bananem-zabawką :D ma zrobiony porządek w paszczy, bo było niewesoło. teraz powinno być tylko lepiej. :)

tylko na cmentarzu pusto bez niej :twisted:


Cudne wiesci... :ok: :ok: :ok:

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Nie gru 10, 2017 17:32 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

Suuuper :1luvu:

Baltimoore

Avatar użytkownika
 
Posty: 5504
Od: Sob sty 03, 2015 18:44

Post » Pon gru 11, 2017 15:56 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

Mam dobra (swiateczna :D ) wiadomosc. Znow podarunek swiateczny dla wolszczakow od holenderskiej DZG. Prosimy zakupic na swieta cos smakowitego.. Podarunek przelalam na konto wolszczakow. :D

alysia

Avatar użytkownika
 
Posty: 2237
Od: Pt sie 17, 2007 21:56
Lokalizacja: W-wa/Holandia

Post » Pon gru 11, 2017 23:06 Re: Cmentarniaki Wolskie - Buba cmentarna legenda już nie na

alysia pisze:Mam dobra (swiateczna :D ) wiadomosc. Znow podarunek swiateczny dla wolszczakow od holenderskiej DZG. Prosimy zakupic na swieta cos smakowitego.. Podarunek przelalam na konto wolszczakow. :D


cudnie :1luvu: bardzo dziękujemy! karma szybko schodzi, a teraz musi być dobrej jakości, bo już zimno. jeszcze czekamy na fakturę za Trójłapkę.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Majestic-12 [Bot], skaz, wicherek i 236 gości