KOCIA CHATKA zaprasza do nowego wątku

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sty 23, 2014 11:21 Re: KOCIA CHATKA zaprasza do nowego wątku

info od Tyski

Witam,
teraz Tysia to juz Fifcia, wszystko u nas w porzadku, kociaki sie w pelni zaakceptowaly. Mysle, ze Fifcia przyzwyczaila sie do nowego miejsca zamieszkania, czuje sie bardzo swobodnie, jest wesola kotka. W nd bylismy u weterynarza, Fifcia zostala odrobaczona, za tydzien szczepienia a pod koniec lutego planujemy sterylizacje.

Pozdrawiamy serdecznie,
Magda i Grzesiek

fruciu

 
Posty: 1477
Od: Pt kwi 26, 2013 14:16

Post » Czw sty 23, 2014 14:16 Re: KOCIA CHATKA zaprasza do nowego wątku

1) Nie wiedziałam czy Beti ma dostawac ten unidox rano czy wieczorem więc jakby co nie podałam jej w końcu rano, dajcie znać jak ma być z leczeniem u niej; W kuwecie u niej były 2 kupy i 0 siku, jedzenie nie ruszone chyba, kiedy dałam jej odrobinę świeżego i próbowałam zachęcać czy do jedzenia czy picia nie było i tak opcji żeby coś ruszyła..
2) na kwarantannie w kuwetach znalazłam 2 kupy ze śluzem i krwią!
3) zdjęłam z blatu miski - myślę, że nie warto uczyć kotów złych nawyków. Wiele ludzi tego nie akceptuje więc po co w przyszłości mają mieć koty stresy niepotrzebne :wink:
4) na zdrowej jeden z naszych nowych kawalerów ewidentnie siura. Jak się tak dokładniej przyjrzałam to znalazłam ślady zbrodni. Żeby zidentyfikować który to można jednego zamknąć w wolierze i obserwować tylko już nie bardzo wiem co dalej bo przecież nie założymy mu pampersa :|
5) a jeśli chodzi o żwirek bo był też taki temat - ja ost kupowałam żółty benek 20kg w APECIE za 37 zł (ul piękna sosnowiec, zamówiłam najpierw przez allegro, nie wiem czy na miejscu mozna w tej samej cenie go kupić i czy jest szansa na zniżki)

mrymry

 
Posty: 135
Od: Pt paź 18, 2013 14:37

Post » Czw sty 23, 2014 14:39 Re: KOCIA CHATKA zaprasza do nowego wątku

mrymry pisze:1) Nie wiedziałam czy Beti ma dostawac ten unidox rano czy wieczorem więc jakby co nie podałam jej w końcu rano, dajcie znać jak ma być z leczeniem u niej; W kuwecie u niej były 2 kupy i 0 siku, jedzenie nie ruszone chyba, kiedy dałam jej odrobinę świeżego i próbowałam zachęcać czy do jedzenia czy picia nie było i tak opcji żeby coś ruszyła..

spoko - dam jej wieczorem :wink: , choć nie wiem ile - pół tabletki?

mrymry pisze:3) zdjęłam z blatu miski - myślę, że nie warto uczyć kotów złych nawyków. Wiele ludzi tego nie akceptuje więc po co w przyszłości mają mieć koty stresy niepotrzebne :wink:

Nie chodzi o nawyki ale oto, że przy pewnej ilości kotów na tak małym obszarze, czasem taka miska postawiona wyżej, okazuje się jedyną "nie rozsypaną", "nie rozlaną" podczas zabaw, bądź jedyną, do której nie wleciały ziarna żwirku lub inne śmieci :D

mrymry pisze:5) a jeśli chodzi o żwirek bo był też taki temat - ja ost kupowałam żółty benek 20kg w APECIE za 37 zł (ul piękna sosnowiec, zamówiłam najpierw przez allegro, nie wiem czy na miejscu mozna w tej samej cenie go kupić i czy jest szansa na zniżki)


Do chatki też kupujemy po 37 - w E-torro, zamówienie przez internet, a odbiór w Leclerku na Zagórzu, bądź w realu na Baczyńskiego :wink:

Mara S

 
Posty: 6354
Od: Śro cze 09, 2010 11:51
Lokalizacja: Sosnowiec

Post » Czw sty 23, 2014 15:44 Re: KOCIA CHATKA zaprasza do nowego wątku

mrymry pisze:1) Beti jedzenie nie ruszone chyba, kiedy dałam jej odrobinę świeżego i próbowałam zachęcać czy do jedzenia czy picia nie było i tak opcji żeby coś ruszyła..


przy mnie wczoraj zjadła troszkę, ale po dłuższym głaskaniu, wodę też piła, więc dziwne że siku nie było,

fruciu

 
Posty: 1477
Od: Pt kwi 26, 2013 14:16

Post » Czw sty 23, 2014 20:53 Re: KOCIA CHATKA zaprasza do nowego wątku

Mara S pisze:Nie chodzi o nawyki ale oto, że przy pewnej ilości kotów na tak małym obszarze, czasem taka miska postawiona wyżej, okazuje się jedyną "nie rozsypaną", "nie rozlaną" podczas zabaw, bądź jedyną, do której nie wleciały ziarna żwirku lub inne śmieci :D

No w sumie o tym nie pomyślałam :D no to albo tak może zostać, albo jedna miska z wodą może gdzieś stać zdala od kuwet i misek z suchym jadłem, wszak chcemy wyprawiać w świat koty znające savoir vivre :ok:

mrymry

 
Posty: 135
Od: Pt paź 18, 2013 14:37

Post » Czw sty 23, 2014 21:41 Re: KOCIA CHATKA zaprasza do nowego wątku

ZAPRASZAM DO NOWEGO WĄTKU
tu link

viewtopic.php?f=1&t=159992
Na tym wątku proszę już nic nie pisać :!: :!: :!: :!:

terenia1

 
Posty: 16554
Od: Nie paź 15, 2006 20:23
Lokalizacja: Sosnowiec

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aassiiaa, Google [Bot], qumka, Zeeni i 515 gości