Co kot potrafi - ostrzeżenie

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 26, 2002 16:07

dora750 pisze:Kiedyś(Pandora miała ze 4 miesiące, a ma już 4 lata), zostawiliśmy uchylone okno w pokoju.Było lata i bardzo gorąco,Późna wieczorna godzina więc ciemno.Moja mama pyta gdzie Pandora,a ja chciałam zażartować i mówię zobacz a czyje oczy widać przez żaluzje na parapecie za oknem....hihihi Patrzymy na okno a tam faktycznie widać żółte oczy. Ta małpa wylazła przez okno i wędrowała po parapecie( wąskim i spadzistym) za oknem.Ja do okna, mama na balkon i jakoś ja wywlekłyśmy.Dodam że mieszkamy na trzecim piętrze....Fakt że parę lat temu miałam zwykłego buraska,który wypadł i nic się mu nie stało,ale Pandora....Uff.Okna zostały wymienione na plastiki,coby można było uchylać górę tylko... :1luvu:


uchylane okna też są do zdobycia......Kot mojej przyjaciółki o mały włos by tak wyleciał przez własnie uchylone okno.Siedział na górnych szafkach kuchannych i tylko dał susa na górę uchylonego okna.... 8O

A kotka mojej sąsiadki wypadła niedawno z...............8 piętra 8O

i NIC jej się nie stalo....... :strach:

Ale fakt.............nigdy sie nie dowiemy co robią gdy są same.....

druid

 
Posty: 682
Od: Pon lip 22, 2002 23:46
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt lip 26, 2002 16:26

Ależ one są mądre, te nasze koty... Jestem z nich naprawdę dumna. Pomijam wszystko to, co broją... Ale ich pomysłowośc nie zna granic - niestety nie ma usmieszku, który puchnie z dumy :wink:

kinga i dzidzia

 
Posty: 1681
Od: Wto lip 16, 2002 18:59
Lokalizacja: Kraków

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 519 gości