Ustawa-cd

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie lip 21, 2002 16:49 Ustawa-cd

Kochani
uważam,że powinniście o tym wiedzieć:
1/,,w dniu 16 lipca w czasie posiedzenia Komisji Europejskiej Sejmu RP nie zezwolono żadnej z zaproszonych organizacji na przedstawienie opinii na temat stanowiska odnośnie odrzucenia przez Senat ustawy z dn.6.06. zmieniającej ustawę o ochronie zwierząt-druk 667,,...
Elżbieta
Elżbieta
 

Post » Pon lip 22, 2002 16:01 Ustawa cd

To co napisałam to niewiele a zarazem wszystko co wiem. Ja natomiast dostałam e-mail w którym zarzucono mi że wciskam ciemnotę,bo lesne zwierzęta też maja prawo do życia.Nie wiem wogóle jak można jedno życie chronić kosztem innego życia...Ponieważ zwierzęta złapane w sidła są zagryzane przez psy wypuszczane przez ludzi do lasu należy wystrzelać je.Nie walczyć z kłusownictwem!Tylko strzelać do bezdomnych psów!Nie tępić kłusownictwo!!!!!!!!!!!!
Sprytnie usiłuje sie pokłócic ludzi z organizacji,bo ich spotkał ten sam zarzut.Boję się.Jutro mają głosować w Sejmie nad ustawą...Potem co?Prezydent?Może on ściągnie na ziemię tych ludzi...E
Elżbieta
 

Post » Pon lip 22, 2002 16:23

Odnoszę wrażenie, że zwolennicy tej kuriozalnej "modyfikacji" po prostu lubią zabijać :(
i dlatego nie interesują ich konstruktywne rozwiązania.

Estraven

 
Posty: 31460
Od: Pon lut 04, 2002 15:30
Lokalizacja: Poznań

Post » Pon lip 22, 2002 18:38

Odnoszę wrażenie, że zwolennicy tej kuriozalnej "modyfikacji" po prostu lubią zabijać
i dlatego nie interesują ich konstruktywne rozwiązania.

Oczywiście, podobno w PSL-u i SLD jest silne lobby myśliwych i dlatego ta "modyfikacja". Chłopcy muszą sie pobawić, bo już nakupowali sobie "zabawek" i nie ma na czym wypróbować. :evil: :evil: :evil:

vivien

Avatar użytkownika
 
Posty: 3861
Od: Sob kwi 27, 2002 12:13




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], ropucha i 519 gości