Tragedia Tygryska - :(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto paź 15, 2013 12:25 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

piano pisze:...
No i dokuczają chłopaki takiej oswojonej wywalonej przez kogoś koteczce która biega po bardzo ruchliwej ulicy i nawet ostatnio została
potrącona.

niedobrze... w takim miejscu tragedia to tylko kwestia czasu :| jak się kotunia czuje?
jeśli jest w miarę oswojona, to może warto ją ogłaszać?
czy jest wysterylizowana? a brat Tygryska? może dlatego ją ganiają?
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Wto paź 15, 2013 19:55 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

Wszystkie są wysterylizowane. Ona będzie ogłaszana, tylko czy zdąży. Jest cudowna kocham ta kotkę, dobija mnie że mnie nie stać żeby jej pomóc samej.
To osiedle jest straszne pod względem tragedii które tu mają miejsce... Co chwila coś nowego...

Ostatnio ta tragedia niestety tym razem ludzka:
http://tvp.info/informacje/polska/torun ... a/12682338
Obok tego spalonego budynku mieszkają 3 małe kotki a matkę nie wiem jak złapać bo jak dzieci podrosły to gdzieś poszła i jej nie widzę.

Dowiedziałam się też że pewna bardzo poważnie chora pani (rak) ma problemy z wyżywieniem około 10 kotów które ma na swoim utrzymaniu.
Najlepiej jakby tym kotom jakoś domy poznajdywać i to dobre bo wygląda ich przyszłość fatalnie...

Już nie mogę patrzeć na to wszystko co piszę... To jest jakaś ponura telenowela.

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro paź 16, 2013 16:33 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

Przeczytałam o tym pożarze - straszne... :(

Bardzo Ci współczuję i obawiam się, że sama nie dasz rady, będziesz tylko dołować się coraz bardziej.
Niedawno przygarnęłam na tymczas stadko malców, właśnie dlatego, żeby zakończyć koci dramat na swoim osiedlu.
U mnie było łatwiej, raptem kilka bloków, a i tak bez pomocy innych niewiele bym zdziałała.

Dobrze byłoby założyć specjalny wątek pomocowy, poprosić o banerek, zrobić "wydarzenie" na fejsie itd.
Nawet jeśli pomoże się tylko jednemu kotu, to i tak warto spróbować. A kotunię ogłaszać, jak najszybciej :ok:
Przepraszam, że się "mądrzę", zresztą na pewno wiesz to sama...
Ale inaczej w tej chwili pomóc nie mogę - tylko wspieraniem na wątku i roznoszeniem informacji na forum :|
Szukaj pomocy na forum i poza nim, razem łatwiej :ok:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Sob paź 19, 2013 20:14 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

Tu jest wątek królewny Kici której Tygrysek jeden i drugi daje czadu a powinien kochać taką wspaniałą dziewczynę!
Obrazek
viewtopic.php?f=13&t=157640

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto paź 22, 2013 18:46 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

Tygryski się raz miziają a potem biją... Kto je zrozumie.

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro paź 23, 2013 7:06 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

Moi też tak robią, najpierw miłość, liżą się po uszkach, a potem w łeb, taka chłopakowa przyjaźń :wink:
Sprawne Łapy Fizjoterapia Zwierząt http://sprawnelapy.pl/
Fundacja KOT http://fundacjakot.pl/

justyna p

 
Posty: 3869
Od: Pon paź 18, 2010 19:45
Lokalizacja: Toruń

Post » Śro paź 23, 2013 9:13 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

Czasem szorstka hehe. Może się biją o to kto jest większym gwiazdorem na scenie płotu!

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Czw lis 07, 2013 10:36 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

Tygryski duże się zrobiły i napakowane, a ten z który miał uraz to mnie nie lubi a zwłaszcza jak słyszy mój głos to od razu ucieka w bezpieczną odległość. Innym paniom daje się głaskać a mi nie. Jakoś przeżyję, ale taką cenę się płaci za złapanie kota i uwiezienie go w klatce łapce...

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Czw lis 07, 2013 12:10 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

piano pisze:Tygryski duże się zrobiły i napakowane, a ten z który miał uraz to mnie nie lubi a zwłaszcza jak słyszy mój głos to od razu ucieka w bezpieczną odległość. Innym paniom daje się głaskać a mi nie. Jakoś przeżyję, ale taką cenę się płaci za złapanie kota i uwiezienie go w klatce łapce...

Niewdzięcznik :mrgreen:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Nie lis 17, 2013 9:53 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

Tygrysek jak się mu nałoży mokre to zjada tylko sosik czy powinien zatem mieć te kąski jakoś ugniecione?

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Nie lis 17, 2013 10:01 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

Hmmm, w fundacji przed wypuszczeniem jadł wszystko, łącznie z suchym. Rozgnieść zawsze można.
Sprawne Łapy Fizjoterapia Zwierząt http://sprawnelapy.pl/
Fundacja KOT http://fundacjakot.pl/

justyna p

 
Posty: 3869
Od: Pon paź 18, 2010 19:45
Lokalizacja: Toruń

Post » Nie lis 17, 2013 10:27 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

On tak wszystko je językiem jakby... Coś w rodzaju jak żaba muchę.

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Nie lis 17, 2013 12:23 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

To tak samo jak moja Gaja i ja jej rozgniatam :ok:
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Pon lis 25, 2013 21:12 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

Tygrysek dlaczego ty siedzisz pod samochodami (i to jeszcze takich palniętych ludzi) a nie w budce co?
Kto zrozumie tygryska wybory bo ja chyba nie...
Może to jakiś zmotoryzowany tygrysek że go tak do samochodów ciągnie...

piano

 
Posty: 1472
Od: Śro paź 26, 2011 11:15
Lokalizacja: Toruń

Post » Wto lis 26, 2013 9:25 Re: Tragedia Tygryska z Torunia - potrzebna pomoc z jedzenie

:|
w ogóle do budki nie wchodzi :?:
może trzeba kropelkę waleriany do środka, suche jedzenie przed wejściem postawić?
może ta budka stoi w takim miejscu, że kocio czuje się tam niepewnie?
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], magnificent tree, ryniek i 519 gości