Płatny DT poszukiwany najlepiej w ok.Łodzi

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 18, 2013 10:08 Płatny DT poszukiwany najlepiej w ok.Łodzi

Szukam w imieniu innej osoby domku tymczasowego dla dwóch, dorosłych,m miłych kotów. Ich stała opiekunka z pewnych względów nie będzie mogła sie nimi zajmować. Pozwolę sobie wkleić treść postu:
Za @Polpe Nisie
Dwa śliczne koty szukają domu tymczasowego. Niestety, w grę wchodzi kwestia paru miesięcy, nie jestem w stanie określić ilu. Nie wyobrażam sobie oddać ich do schroniska, bo żadne zwierzę na to nie zasługuje, jednak jeśli do piątku nikogo nie znajdę - będę do tego zmuszona. Na opłacenie hotelu dla zwierząt mnie nie stać, szczególnie, że to dwa koty. Są bardzo zżyte, wiele przeszły, i najlepiej byłoby ich nie rozdzielać. Wiem, że to trudne, ale nie wybaczę sobie, jeśli chociaż nie spróbuję. Oczywiście opłacę ich utrzymanie i zapewnię jedzenie oraz żwirek. Najlepiej Łódź i okolice, ale jeśli nie będzie wyjścia - mogą być też dalsze rejony. Błagam o pomoc i liczę na zrozumienie - wiem, że łatwiej będzie je oddać, ale kocham je nad życie i nie wyobrażam sobie ich stracić. Za zgryźliwe uwagi również dziękuję - posiadanie kotów nie było moim widzimisię, a nie można przewidzieć, jak potoczy się życie. Jeśli ktoś mógłby mi w jakikolwiek sposób pomóc, proszę o kontakt na paulamamaila@wp.pl ‪
Proszę o o ewentualne info bezpośrednio na maila :-)
viewtopic.php?f=1&t=93727 koty z Platynowej

seniorita

 
Posty: 3202
Od: Pt kwi 01, 2005 22:18
Lokalizacja: Warszawa i okolice



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510 i 517 gości