Wawa- JEEP - wyrok-czekam na odpis. Warto walczyć!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto cze 25, 2013 15:30 Re: Wawa -maleństwa i mama bezpieczni... potrzebna pomoc i D

Zaraz jadę do rodzinki. NIestety układa się jak układa i wcześniej nie mogłam. Kupiłam feliwaya oraz karmę mokrą którą kocica chętnie jadła (według Pewnej Pani o której to i Jej Mężu później wspomnę).

Perspektywa jest gorsza - od poniedziałku dwie stacje metra będą wyłączone i będę jeździć z przesiadkami :roll: czyli jeszcze dłużej.

Normalny DT jest bardzo dla maluszków potrzebny, bardzo, bardzo...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Wto cze 25, 2013 23:02 Re: Wawa -maleństwa i mama bezpieczni... potrzebna pomoc i D

Mamuśka bardzo, bardzo przerazopna. Zastałam ją w tym samym miejscu i w takiej samej pozie jak zostawiłam wczoraj :cry: jutro będę załatwiac przyśpieszenie sterylki, to nie ma sensu , dłużej ją tak męczyć. Tym bardziej, ze dzisiaj słyszałam jak obsyczała swoje dziecko. :cry: Na szczęscie wczoraj wyegzekwowałam od Pewnej Pani informację o tym, jaką kjotka lubi mokrą karmę, dzisiaj zaniosłam i kotunia przy mnie zjadła. Choć tyle dobrego.
Zlałam całe pomiesazczenia feliwayem, wymieniłam jej kocyk, też nasączony feliwayem, moze jej to troszkę pomoże. Oby :ok: :ok: :ok:
Jedzenie zostawione wczoraj zjedzone niemal w całości. Maluchy pochowane w róznych miejscach, ale dzisiaj się odbył pierwszy seans oswajania, czyli "przez żołądek do serca"- nałozyłam aniomondkę baby pate, kupioną dzisiaj na próbę (wczoraj sobie pomyślałam, ze może nie zjadły , bo im Carny nie smakuje i dlatego kupiłam inną - no ale dzisiaj carny była zjedzona), postawiłam przy szafce w przedpokoju, do ktorej się ewakuowało towarzystwo i czekam. Fotoreacja z czajnikowania jutro :mrgreen: W każdym razie trzy bure wylazły, a czarnego małego musiałam siłą wyciągać, aby też go obejrzeć, czy jest ok.

Jedno bure kichnęło dwa razy. Niedobrze. Dostają beta-glukan, ale też nie wiadomo, czy każdy się załapie czy tez jeden całość zje.

Koszty utrzymania ogromne, dopoki będzie kocica będę chciała dużo pryskać feliwaya (dziś mi pozło prawie pół butelki 8O ) - będę wdzięczna za każdą złotówkę, to duża pomoc! tym bardziej, ze szykuje się sterylka oraz maluchy na przegląd weterynaryjny, odrobaczanie i te sprawy... :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 26, 2013 7:13 Re: Wawa -maleństwa i mama bezpieczni... potrzebna pomoc i D

Przerazona mamunia :cry:

Obrazek
Obrazek

Wśród maluchów najodważniejsze jest buro-szare. :wink:
Krok 1 - szary je, złocisty bury patrzy.
Obrazek
Krok 2 - szary je, złocisty bury ruszył :mrgreen:
Obrazek
Krok 3 - szary nadal je, złocisty bury cofnął się, jednak mu nie pasowałam. Zza drzwiczek coraz bardziej (na zdjęciu nie widoczne) wystają uczy złocistego burego drugiego.
Obrazek
Krok 4 - szary po obejściu po pierwszej części jedzenia i obwąchaniu mnie z daleka znów je, złocisty bury zza drzwiczek w końcu się odwazył na tyle, na ile trzeba łebka wysunąć aby sięgnąć do jedzenia
Obrazek
Krok 5 - szary zrobił kolejne obejście i ciągle je, złocisty bury pierwszy myśli.
Obrazek
Obrazek
Krok 6 - w końcu się odwazył :mrgreen:
Obrazek

Czarne maleństwo
Obrazek
Ostatnio edytowano Śro cze 26, 2013 13:43 przez Marzenia11, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 26, 2013 8:30 Re: Wawa -maleństwa i mama bezpieczni... potrzebna pomoc i D

Malusie jeszcze dzieciaczki z nich.
Mama śliczna
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55372
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Śro cze 26, 2013 9:14 Re: Wawa -maleństwa i mama bezpieczni... potrzebna pomoc i D

ASK@ pisze:Malusie jeszcze dzieciaczki z nich.
Mama śliczna

No, mają dopiero 2 miesiące z kawałeczkiem...
Może jakiś pomysł na imię dla mamy? Ja nie mam talentu do kocich imion, w lecznicy ją zapisałam jako Pusia - takie imię jej dała akrmicielka, ale przyszło mi do głowy Kornelia 8O :oops: :oops: :oops:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 26, 2013 12:14 Re: Wawa -maleństwa i mama bezpieczni... potrzebna pomoc i D

Kora, Kornelka, Korcia, Koreczka- pięknie się odmienia :D

asia2

 
Posty: 5689
Od: Sob wrz 04, 2010 14:43

Post » Śro cze 26, 2013 13:21 Re: Wawa -maleństwa i mama bezpieczni... potrzebna pomoc i D

Piękna Kornelka i jej Korniszonki :love:
Wspaniale byłoby ją prędko ciachnąć i wypuścić, a maluszki do DT z ludziem!!!!!!!!!!!!!!!!! Się chyba rozmarzyłam...
Kciuki zaciskam z całych sił :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Śro cze 26, 2013 13:47 Re: Wawa -maleństwa i mama bezpieczni... potrzebna pomoc i D

jerzykowka pisze:Piękna Kornelka i jej Korniszonki :love:
Wspaniale byłoby ją prędko ciachnąć i wypuścić, a maluszki do DT z ludziem!!!!!!!!!!!!!!!!! Się chyba rozmarzyłam...
Kciuki zaciskam z całych sił :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:


Niestety nie udało się przełozyć sterylki na sobotę - zostaje termin poniedziałkowy. Ewentualnie mogłabym załatwiać "na talon", w kompletnie nieznanej sobie dzielnicy, u wetek, które nie wiem czy umieją się obchodzić z tak dzikawymi kotami. Wolę nie ryzykować.
Kupiłam dzisiaj rodzince wołowego mięska i będę kusić :wink:
DT z ludziem na wagę złota, ale chętnych, jak widać, brak.
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 26, 2013 13:54 Re: Wawa -Kornelka i jej dzieci proszą o pomoc finansową i D

Marzeniu :1luvu: , zgodnie z obietnicą dorzucę grosik do sterylki Kornelii.
Zdzwonimy się i pogadamy :wink: :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Śro cze 26, 2013 14:50 Re: Wawa -Kornelka i jej dzieci proszą o pomoc finansową i D

jerzykowka pisze:Marzeniu :1luvu: , zgodnie z obietnicą dorzucę grosik do sterylki Kornelii.
Zdzwonimy się i pogadamy :wink: :D

Sama masz dużo wydatków, Michaś to skarbonka bez dna...
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Śro cze 26, 2013 20:19 Re: Wawa -maleństwa i mama bezpieczni... potrzebna pomoc i D

jerzykowka pisze:Piękna Kornelka i jej Korniszonki

Ładnie ale najpiękniejszym kocim imieniem jest Pusia! :mrgreen:
Pusia i jej Pusiaki! :1luvu:
Obrazek Obrazek

pusiadanusia

 
Posty: 42
Od: Czw sty 22, 2009 6:14

Post » Czw cze 27, 2013 7:46 Re: Wawa -Kornelka i jej dzieci proszą o pomoc finansową i D

Mamunia wczoraj deczko lepiej tzn. już nie oddychała tak przeraźliwie szybko, tylko normalnie. Ale ciągle siedzi w tym samym miejscu. Strzyże uszami gdy ją wołam, gdy gadam do niej patrzy na mnie. Obsyczała mnie gdy stawiałam przed nią wołowinkę więc dodałam jej saszetkę - zjadła najepirw saszetkę, potem całą wołowinkę nawet siadając na łapkach :!:
Maluszki dziczą cały czas, ale Zwiadowca czuwa. Jakimś cudem otwierają się drzwi od pokoju - gdy były otwarte pierwszy raz to pomyślałam sobie, ze jestem gapa , zę zapomniałam zamknąć. Ale już przedwczoraj na bank zamknęłam a wczoraj były otwarte. Zwiadowca przeszczęśliwy, biegał przy mnie oczywiście przyśpieszając, gdy odległośc między nami była maksymalnie bliska, wbiegał na kanapę i między poduchami polował własny ogon. Wołał rodzeństwo do zabawy, ale się nie odwazyli, więc musiał wykorzystać siebie :mrgreen:
Bure towrazystwo skusiło się na wołowinę. Oj pałaszowali równo i zapach był silniejszy niż strach przed moją bliską miseczki obecnością.

Oni nie piją wody - ani mama, ani dzieciaki. Dostawali na podwórku mleko i teraz też go szukają. Na razie , dzięki Bianka 4 :1luvu: :1luvu: :1luvu: , daję im Medicare i dzięki asia2 :1luvu: :1luvu: :1luvu: rozrobionego rzadkiego conva - niech się wzmocnią, ale muszę pomyśleć o czymś innym. No i trzeba kupić dodatkową kuwetę, bo jedna to za mało (zwłaszcza przy sprzątaniu raz na dobę :roll: ).
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 27, 2013 8:09 Re: Wawa -Kornelka i jej dzieci proszą o pomoc finansową i D

Marzeniu, rzuć na PW numerem konta, jakiś grosik prześlę na kociaki i Kornelkę.

A może zabarwiać im wodę mlekiem? Krowim albo takim dla kotów?
Kto ma koty, ten ma kłaki.

Fairy 20.12.15 :( Kocurra 24.01.2019 :( Skierka 6.10.2022 :( Mori 20.07.2023 :(

Petroniusz

 
Posty: 3178
Od: Wto sty 13, 2004 12:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw cze 27, 2013 9:39 Re: Wawa -Kornelka i jej dzieci proszą o pomoc finansową i D

Petroniusz pisze:Marzeniu, rzuć na PW numerem konta, jakiś grosik prześlę na kociaki i Kornelkę.

A może zabarwiać im wodę mlekiem? Krowim albo takim dla kotów?


dzięki! pw poszło :D :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Super pomysł z dolewaniem mleka kociego do wody - takie proste, a jak pitrzeba to mi nie przyszło do głowy... :oops: :oops: :oops:

Mam foty z wczoraj, ale musze biec z rezydentką do wetki.
Trzeba poczekać :wink:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

Post » Czw cze 27, 2013 14:55 Re: Wawa -Kornelka i jej dzieci proszą o pomoc finansową i D

podniose - może znajdzie się DT chociaż dla jednego maluszka :!:

zaraz zmykam do rodzinki... to naprawdę godzina jazdy w jedną stronę, nie mogę długo siedzieć z maluchami i je oswajać... :roll:
ObrazekObrazekObrazek
"Nigdy nie wiemy, kiedy widzimy kogoś PO RAZ OSTATNI..."
"Kiedy się kogoś kocha to ten drugi ktoś nigdy nie znika"
Moja Rodzina w Niebie:Tata(*),Mika(*),Mama(*),DeeDee(*), Adas(*), Lapcio(*),Kosiniak(*),Milenka(*), Nusia (*)..Nie wierzę...

Marzenia11

 
Posty: 35341
Od: Sob lut 28, 2009 21:24

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 509 gości

cron