Kocia rodzinka na balkonie. Pani ['] Pan ['] została kotka:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw wrz 12, 2013 12:08 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

pisiokot pisze:Sa śliczne, mądre i kochane :1luvu:.

W weekend je obfocę, zobaczycie jakie z nich cudeńka. Naprawdę sama się dziwię, że się ludzie o nie nie dobijają ... :roll:.

Teraz po wakacjach to może je ktoś wypatrzy :D :ok: :ok:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto wrz 17, 2013 18:52 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Nie zapomniałam o tym miejscu i o Was, o tym, że wszystkie trzymałyście i trzymacie kciuki za całą czwórkę kociastych :)

Mam w końcu info od opiekunki Tajgi, z domu Simby wieści też były. Obie kotki szczęśliwe- ich opiekunowie również.

Pani, która adoptowała Tajgę tak pisze:
"Dzień dobry!To ja,Tajga,a właściwie Elza,bo tak nazwała mnie moja pani.Podoba mi się!
Mam wspaniały,nowy dom.Moja pani jest dla mnie b.dobra.Dba o mnie.Była ze mną na szczepieniu[co nie za bardzo mi się podobało,ale wiem,że to dla mojego dobra]. Uwielbiam wylegiwać się na jej kolanach,kiedy mnie głaszcze,drapie pod bródką i przytula.Ja odwdzięczam się radosnym mruczeniem.Lubię pyszne mięsko,chrupki i...pomidory.Jestem grzeczna,nie rozrabiam[no,może troszeczkę]. Staram się odwzajemnić uczucia mojej pani.Jest mi tu b.dobrze.Pozdrawiam."


Co do pomidorów- serio! Ona u nas też je zabierała z kanapek :mrgreen:

Simba natomiast to teraz Diana. A Tajga to jeszcze jak była u nas, zanim została "zapakowana" do transporterka, została ochrzczona Elzą :) Kilka dni po tym, jak Tajga pojechała "do siebie", rozmawiałam z jej opiekunką i była kotką zachwycona. Nachwaliła się, dumna ze zwierzaka i twierdzi, że każdy, kto ją odwiedza, jest pod wrażeniem. Simba natomiast ma kochającą rodzinę i świetnie dogaduje się z dzieckiem.

Trzymam kciuki za Obłoczki, bardzo bardzo mocno trzymam :)

kathleenka

 
Posty: 21
Od: Śro lip 25, 2012 14:19

Post » Wto wrz 17, 2013 19:45 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Takie wieści zawsze przyjemnie się czyta :1luvu:
Obrazek

JaEwka

 
Posty: 8795
Od: Wto gru 11, 2007 11:37
Lokalizacja: Wrocław/Lubin

Post » Wto wrz 17, 2013 21:44 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Super wieści :1luvu: mocne kciuki żeby Obloczkom tez trafiły sie takie superasne domki :ok:
Obrazek

Goyka

 
Posty: 5213
Od: Pt mar 14, 2008 10:47
Lokalizacja: Warszawa Bielany

Post » Śro wrz 18, 2013 7:33 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Bardzo dziękuję za wieści z domków kathleenka. :D
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw wrz 19, 2013 15:12 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Bardzo się ciesze, że ciemne siostrzyczki maja takie dobre domki :ok:
Niech rosną zdrowe i szczęśliwe :ok:

Nasze dziewczynki coraz większe i piekniejsze, już się nie mieszczą w swoim ulubionym koszyku :D :

Obrazek

No i cierpliwie czekamy na domek ... TŻ absolutnie się nie zgadza, żeby zrobic dziewczynom osobne ogłoszenia. Faktycznie, one są bardzo ze sobą związane. O ile przebojowa Kropka odnalazłaby się szybko w fajnym domu, to jej delikatna i wrażliwa siostra bardzo by taka rozłąkę przeżyła :roll:
Dzisiaj odezwała się dziewczyna chętna na adopcję, ale ... :roll:.

pozdrawiamy :D
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw wrz 19, 2013 15:53 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Nooo, urosło się dziewczynkom :D i jakie pikne są :1luvu: :1luvu:

a ta dziewczyna, dlaczego ale Aniu?

Moje maluchy, czyli Tola i Boluś też urosły, Tola ważyła jakiś czas temu, jak szczepiłam je na białaczkę, ponad 3,70kg, a Boluś około 3,50kg.
viewtopic.php?f=13&t=150048
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Czw wrz 19, 2013 17:22 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

pisiokot pisze:Nasze dziewczynki coraz większe i piekniejsze, już się nie mieszczą w swoim ulubionym koszyku :D :

Obrazek

No i cierpliwie czekamy na domek ... TŻ absolutnie się nie zgadza, żeby zrobic dziewczynom osobne ogłoszenia. Faktycznie, one są bardzo ze sobą związane. O ile przebojowa Kropka odnalazłaby się szybko w fajnym domu, to jej delikatna i wrażliwa siostra bardzo by taka rozłąkę przeżyła :roll:
Dzisiaj odezwała się dziewczyna chętna na adopcję, ale ... :roll:.

pozdrawiamy :D


"Mój Franuś" już taaaki duuuży! Śliczne są, aż się w głowie nie mieści, że tak długo szukają domu :(
Cieszę się, że chociaż ciemne dziewczynki już w domkach. :D
Oby i dla białasek znalazł się wkrótce super domek :ok:
Źle mi z tym, że się wycofałam z adopcji Franusia, jak się okazało, że jest dziewczynką... To trochę tak jakbym nie dotrzymała słowa... :oops:
Może mogłabym chociaż jakoś pomóc dla uspokojenia sumienia, np. sfinansować szczepienia, albo sprezentować karmę? :?:
Obrazek
"One cat just leads to another." - Ernest Hemingway

pirulasińska

Avatar użytkownika
 
Posty: 425
Od: Pon mar 19, 2012 15:08

Post » Czw wrz 19, 2013 17:29 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

pirulasińska pisze:Źle mi z tym, że się wycofałam z adopcji Franusia, jak się okazało, że jest dziewczynką... To trochę tak jakbym nie dotrzymała słowa... :oops:
Może mogłabym chociaż jakoś pomóc dla uspokojenia sumienia, np. sfinansować szczepienia, albo sprezentować karmę? :?:

Dziękuję pirulasińska :1luvu: Ani na pewno przydałaby się pomoc dla dziewczynek, bo przecież też ma w domku spore stadko, ale zaoferowała pomoc mimo to, chociaż samej też Jej ciężko i przyjęła na tymczas nie jedną a obie siostrzyczki. :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto wrz 24, 2013 7:42 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Renatko, cieszę się, że o nas nie zapomniałaś :D.

Franusia czyli Kropka, zwana również pieszczotliwie Kropidlakiem wyrasta na piękną, wyjątkowo inteligentną, bystrą i sprytna pannę. Ma przy tym takie pokłady wdzięku i uroku, że nie sposób się na nią gniewać za jej psoty :D.
Biega po domu gadając do siebie, towarzyszy w każdej czynności, musi sprawdzić wszystkie kąciki :D. Łapie wszystko w lot, czym mnie zawsze wprawia w "matczyny" zachwyt :D. uwielbiam inteligentne koty.
Nie mam lepszego zdjęcia, bo TŻ zabrał aparat do pracy, jedynie takie na razie;

Obrazek

Widać, jak urosła i wydoroślała. Dziewczynki maja już prawie 6 miesięcy, jak się szybko domek nie trafi to niedługo trzeba będzie pomyśleć o sterylce.

p.s. zaszczepione są dzięki Tobie :1luvu:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto wrz 24, 2013 7:59 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Ależ Kropidlaczek delikatny i ujmujący :love:
Aniu, wcale się nie dziwię Twoim matczynym zachwytom :D
Mocno zaciskam kciuki za domek stały tak dobry jak tymczasowy :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Wto wrz 24, 2013 9:47 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

:1luvu: :1luvu: ależ Frania jest prześliczą wdzieczną koteńką. Trzymam kciuki za cudowny i bardzo kochajacy domek stały, tak albo bardziej kochajacy jak Wasz :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

kasia1568

 
Posty: 1539
Od: Śro cze 12, 2013 14:37
Lokalizacja: WARSZAWA-SRÓDMIEŚCIE

Post » Wto wrz 24, 2013 16:11 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Jaka subtelna i delikatna kicia :D :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40255
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pt paź 04, 2013 14:37 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

pisiokot pisze:Renatko, cieszę się, że o nas nie zapomniałaś :D.

Franusia czyli Kropka, zwana również pieszczotliwie Kropidlakiem wyrasta na piękną, wyjątkowo inteligentną, bystrą i sprytna pannę. Ma przy tym takie pokłady wdzięku i uroku, że nie sposób się na nią gniewać za jej psoty :D.
Biega po domu gadając do siebie, towarzyszy w każdej czynności, musi sprawdzić wszystkie kąciki :D. Łapie wszystko w lot, czym mnie zawsze wprawia w "matczyny" zachwyt :D. uwielbiam inteligentne koty.
Nie mam lepszego zdjęcia, bo TŻ zabrał aparat do pracy, jedynie takie na razie;

Obrazek

Widać, jak urosła i wydoroślała. Dziewczynki maja już prawie 6 miesięcy, jak się szybko domek nie trafi to niedługo trzeba będzie pomyśleć o sterylce.

p.s. zaszczepione są dzięki Tobie :1luvu:


Noooo, nie mogłam zapomnieć, bo Franusia-Kropka zapadła mi w serducho :1luvu: Zaglądam tu regularnie w nadziei na dobre wiadomości i fotki dziewczynek.
Moje skromne wsparcie sprzed kilku miesięcy na pewno nie wystarczyło na dwie tury szczepień, chciałabym im w takim razie chociaż zafundować sterylki, co Ty na to?
Poproszę więc o namiary bankowe, jeśli można...
A ja z lipcowego urlopu w Polsce przywiozłam sobie pół kilo kota, taką sierotkę wyciepaną do rowu, która leży mi teraz na klacie i mruuuuczy do ucha:
Obrazek
Chłopak! 8) Pirulasso IV, a na codzień Tamu. Od początku jestem jego ulubioną kanapą...
Aż się boję znowu jechać do Polski (w sensie, że znów coś przywiozę), a wybieram się za kilka tygodni...
Pozdrawiam i mizianki dla Obłoczków...
Obrazek
"One cat just leads to another." - Ernest Hemingway

pirulasińska

Avatar użytkownika
 
Posty: 425
Od: Pon mar 19, 2012 15:08

Post » Pt paź 04, 2013 15:16 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

:ok: :ok: jest pamiątka z Polski i to jaka słodka i mrucząca :1luvu: :1luvu: gratulacje
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

kasia1568

 
Posty: 1539
Od: Śro cze 12, 2013 14:37
Lokalizacja: WARSZAWA-SRÓDMIEŚCIE

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510 i 540 gości