Kocia rodzinka na balkonie. Pani ['] Pan ['] została kotka:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 25, 2013 17:40 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

pisiokot pisze:Dziękujemy ciociom za kibicowanie i dobre słowa :1luvu:.
Wierze mocno, że moje skarbeczki w swoim nowym domu będą zdrowe i dziko szczęśliwe :ok:

My też mamy taką nadzieję. :ok: :ok:
Dziękuję Aniu za wszystko co dla nich zrobiłaś. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob paź 26, 2013 9:05 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Cała przyjemność po mojej stronie :D
Dziewczynki są cudowne, ten wspólny czas był naprawdę niezapomniany :1luvu:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 05, 2013 12:20 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Aniu pisiokot, wiesz może jak się mają dziewczynki?
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lis 05, 2013 12:42 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Anna61 pisze:Aniu pisiokot, wiesz może jak się mają dziewczynki?


No pewnie :D

To doniesienia sprzed kilku dni:

"Dziewczynki czują już pełną swobodę, obie śpią ze mną w łóżku. Kropeczka jest przytulaskiem i domaga się pieszczot, nawet śpi już na mnie i daje się nosić na rączkach. Nika lubi się miziać, ale na swoich zasadach, jeszcze do noszenia nie jest do końca przekonana :-). Codziennie mam pobudkę o szóstej rano, zabawa o tej godzinie to chyba dla nich największa frajda. Mają już swoje ulubione punkty obserwacyjne np. na lodówce, towarzyszą mi we wszelkich działaniach kulinarnych :-).
Wczoraj kupiłam im nowe smakołyki, m.in. kabanoski. Polubiły też to łóżeczko w kształcie łapki, które kupiłam im na samym początku i tam wylegują się w ciągu dnia. Kropeczka lubi również układać się na biurku, na moich notatkach (Martyna studiuje) co oznacza "nie ucz się, zajmij się mną. Są dla mnie ogromnym szczęściem i razem z babcią nie wyobrażamy sobie, żeby ich nie było"
.

Mam tez zdjęcia, ale w telefonie.
Jesteśmy umówieni na wizytę za kilka tygodni w okolicach Gwiazdki :D.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Wto lis 05, 2013 12:47 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Aniu, lepszych wieści z domku to chyba być nie może! :D Dziękuję Aniu, że dzięki Tobie ich los się odmienił. :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto lis 05, 2013 22:51 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Baaardzo się cieszę, że kicie wreszcie na swoim i tak dobrze się zadomowiły!
Kibicowałam im cały czas, skradły mi serducho...
Mam nadzieję, że będą w swoim domku zdrowe i szczęśliwe.
A nie tęsknią za wujkami?
Obrazek
"One cat just leads to another." - Ernest Hemingway

pirulasińska

Avatar użytkownika
 
Posty: 425
Od: Pon mar 19, 2012 15:08

Post » Czw lis 07, 2013 8:47 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, mają DT:)

Pewnie już dawno o wujkach zapomniały :wink:.
Najważniejsze, że są razem, z Dużą, która jest w nich zakochana :D.
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sty 10, 2014 23:25 Re: Kocia rodzinka już w swoich domkach, dziękuję:)

pisiokot pisze:Pewnie już dawno o wujkach zapomniały :wink:.
Najważniejsze, że są razem, z Dużą, która jest w nich zakochana :D.

Aniu, masz jakieś wieści o dziewczynkach?
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Sob sty 11, 2014 18:39 Re: Kocia rodzinka już w swoich domkach, dziękuję:)

Mam i wieści i zdjęcia - dziewczyny pięknie wyrosły, są kochane i zadbane :1luvu: .
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 10, 2014 10:43 Re: Kocia rodzinka pilnie potrzebuje DS lub DT, nim zginą.

Anna61 pisze:
Oczywiście jakby było mało wszystkiego, to właśnie wróciłam z kolejnej sesji zdjęciowej o której pisałam wyżej. :(
Jest matka z maluszkiem, nie mają żadnego lokum, śpią gdzieś w krzakach i pod samochodami.
Mateńka najprawdopodobniej znowu jest kotna.

Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

matula
Obrazek Obrazek

Myślicie że na tym koniec?
niestety nie :(

bo obok za siatką gdzie jest przedszkole jest pękatna młodziutka koteczka :( los jej poprzedniego miotu jest nieznany :(

Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Kotki nie są jakieś dzikie, bo chwila i podchodziły do mnie.
Nasłuchałam się o życiu tych kotów tam, oj nasłuchałam. :cry:

Przytoczyłam cytat z pierwszej strony tego wątku.

Chciałam napisać, że tak kotka, matka maluszka nie pokazuje się już od dłuższego czasu, pani karmicielka podejrzewa, że umarła, :( bo już wcześniej była jakaś niewyraźna.
W ogóle te koty maja tam fatalnie, bo ludzie okrutni a już szczególnie dyrektorka tego przedszkola, wyzywa karmicielkę na na terenie daje jeść kotom.

To jest to miejsce viewtopic.php?f=1&t=156336&hilit=chlamydia
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Pon lut 10, 2014 10:49 Re: Kocia rodzinka już w swoich domkach, dziękuję:)

Śliczna kotunia :(.
A na takich ludzi nie ma niestety sposobu. I to jest osoba, która wychowuje dzieci ... :roll:
Obrazek

pisiokot

 
Posty: 13011
Od: Śro maja 03, 2006 15:37
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon lut 10, 2014 11:30 Re: Kocia rodzinka już w swoich domkach, dziękuję:)

pisiokot pisze:Śliczna kotunia :(.
A na takich ludzi nie ma niestety sposobu. I to jest osoba, która wychowuje dzieci ... :roll:

Szkoda gadać. :(
Budek od Ciebie Aniu też podobno nigdzie nie ma, ale nie potwierdzam.

Tak się nasłuchałam przez telefon od karmicielki aż minie żołądek rozbolał ze stresu.
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto mar 04, 2014 9:37 Re: Kocia rodzinka już w swoich domkach, dziękuję:)

Straszne :(

Tak mi żal tej kotki :cry:

mb

 
Posty: 9985
Od: Czw kwi 13, 2006 5:51
Lokalizacja: Kraków

Post » Pon wrz 18, 2017 18:08 Re: Kocia rodzinka już w swoich domkach, dziękuję:)

Moja znajoma która opiekowała się ta kotką umarła w wieku 58 lat. :(
Nie wiem co z tą kocicą dalej będzie. :(
Obrazek Obrazek

Kłamstwo jest jedyną ucieczką słabych. Stendhal
Wątek Łopatą i do piachu ku przestrodze o zaufaniu i podłości ludzkiej bez granic, ale i szczęśliwym zakończeniu :) :) :)
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1& ... &start=960

Anna61

 
Posty: 40245
Od: Nie lis 25, 2007 20:27
Lokalizacja: Pabianice

Post » Wto wrz 19, 2017 20:29 Re: Kocia rodzinka już w swoich domkach. Pani umarła [']

współczuję, Aniu...w takim wieku się nie umiera i nie zostawia się kotów :cry: :cry: :cry:

wieczny odpoczynek [*]racz Jej dać Sprawiedliwy Boże
30.07.09 Maciuś [*] 02.10.10 Kocik [*] 16.12.10 Pusia [*] 10.07.14 Meliska[*] 23.01.18 Boluś [*] Kubuś [*] 07.10.2019 Kisia [*] 09.06.2021 Piracik [*] 07.03.2022 Kacperek [*] 05. 01. 2024 Belfaścik [*] 16. 02. 24 wybaczcie mi, do zobaczenia...

puszatek

Avatar użytkownika
 
Posty: 21728
Od: Sob lut 05, 2011 21:53
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 255 gości