Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto maja 14, 2013 14:22 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Co się robi z kanapką z twarożkiem, rzodkiewką i świeżym ogórkiem?
Odrzuca się precz jak najdalej ogórek i rzodkiewkę, a serek, najlepiej od razu z masełkiem, zlizuje prędzej niż najprędzej. A ponieważ przy takim zlizywaniu talerzyk zaczyna brzęczeć, to się zlizuje jeszcze najprędzej, bo zaraz przyjdzie ona i wszystko zabierze.
Franek
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 14, 2013 14:23 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

hanelka pisze:Co się robi z kanapką z twarożkiem, rzodkiewką i świeżym ogórkiem?
Odrzuca się precz jak najdalej ogórek i rzodkiewkę, a serek, najlepiej od razu z masełkiem, zlizuje prędzej niż najprędzej. A ponieważ przy takim zlizywaniu talerzyk zaczyna brzęczeć, to się zlizuje jeszcze najprędzej, bo zaraz przyjdzie ona i wszystko zabierze.
Franek

i sama wyliże skneruska
Topnik
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55324
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Wto maja 14, 2013 15:16 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Franiu a jeszcze można udawać że koteczka nie ma - weź przykład z Choco, która opanowała do perfekcji chowanie łebka po poduszkę :D
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 14, 2013 15:27 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Eeeee, tam...
Serek, masełko? A może jakieś mięsko? Nie są obecne u mnie , a przywleczone specjalnie dla kotów nie wzbudzają zainteresowania... :twisted:
Nikt mi niczego nie kradnie :placz: Chciałabym, żeby kradły!
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Wto maja 14, 2013 19:08 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

kussad pisze:Franiu a jeszcze można udawać że koteczka nie ma - weź przykład z Choco, która opanowała do perfekcji chowanie łebka po poduszkę :D
Siem chować? A niby dlaczego? Ona bierze na ręce, coś tam mamrocze, a w tym czasie siem oblizuje od ucha do ucha i siem mruczy :mrgreen:

ASK@ pisze:i sama wyliże skneruska
Topnik
A pewnie, że wylizała! Do samego końca! Nic głodnemu koteckowi nie zostawiła! :twisted:

morelowa pisze:Nikt mi niczego nie kradnie :placz: Chciałabym, żeby kradły!
Chłopaki są do wzięcia ;)
W dwupaku z Piotrusiem
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 14, 2013 19:39 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

hanelka pisze:Chłopaki są do wzięcia ;)
W dwupaku z Piotrusiem

Aż takich wymagań nie mam :mrgreen:
Wystarczyłoby mi jak te co tu już są, znormalniały :wink:
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 22906
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Śro maja 15, 2013 17:24 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

hanelka pisze:Co się robi z kanapką z twarożkiem, rzodkiewką i świeżym ogórkiem?
Odrzuca się precz jak najdalej ogórek i rzodkiewkę, a serek, najlepiej od razu z masełkiem, zlizuje prędzej niż najprędzej. A ponieważ przy takim zlizywaniu talerzyk zaczyna brzęczeć, to się zlizuje jeszcze najprędzej, bo zaraz przyjdzie ona i wszystko zabierze.
Franek

Cudne :1luvu:
Wyobraziłam sobie Franusia wylizującego prędzej niż najprędzej ten serek z kanapki i uśmiałam się serdecznie :lol:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pt maja 17, 2013 8:58 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

:ok: :ok: :ok:
Obrazek ObrazekObrazek

Broszka

 
Posty: 7535
Od: Śro gru 22, 2010 8:43

Post » Pt maja 17, 2013 9:21 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Beasia pisze:
hanelka pisze:Co się robi z kanapką z twarożkiem, rzodkiewką i świeżym ogórkiem?
Odrzuca się precz jak najdalej ogórek i rzodkiewkę, a serek, najlepiej od razu z masełkiem, zlizuje prędzej niż najprędzej. A ponieważ przy takim zlizywaniu talerzyk zaczyna brzęczeć, to się zlizuje jeszcze najprędzej, bo zaraz przyjdzie ona i wszystko zabierze.
Franek

Cudne :1luvu:
Wyobraziłam sobie Franusia wylizującego prędzej niż najprędzej ten serek z kanapki i uśmiałam się serdecznie :lol:


Ja sobie wyobraziłam minę reszty kotów ;) taki SZOK na pyszczkach :)
--------
Obrazek
Obrazek

tajdzi

Avatar użytkownika
 
Posty: 16813
Od: Śro lut 16, 2005 10:47
Lokalizacja: Mafia Tarchomińska :)

Post » Pt maja 17, 2013 16:18 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Etam, żadnego szoku nie było, złodziejska rodzina ;) :mrgreen:
Ale gdybyście słyszały, jak on warczy do jedzenia :lol: Uwielbiam gałgana :love: Ma czarną dziurę zamiast żołądka...
Nie wiem jak ich oddam...
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pt maja 17, 2013 16:47 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Doczytałam trochę zaległości.
Odeszła horacy 7, Basia
[']
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 19, 2013 6:19 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

:crying: :crying: :crying: :crying:
Basiu...[*]
Obrazek
ObrazekObrazek
Fiodorek <3 [*]19.11.2014

zuzzik

Avatar użytkownika
 
Posty: 7643
Od: Wto mar 16, 2010 17:04
Lokalizacja: Lublin

Post » Wto maja 21, 2013 9:34 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Aniu, jestem tutaj , zaglądam! Wiem, że masz problem z komputerem i dlatego tutaj cicho :|
Czy wybierasz się na spotkanie Kafka/Grawitacja? Prawie nikt znajomy tam się nie ujawnił a pytania na wątkach nikt nie widzi! :( ...
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 21, 2013 13:10 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

kussad pisze:Aniu, jestem tutaj , zaglądam! Wiem, że masz problem z komputerem i dlatego tutaj cicho :|
Czy wybierasz się na spotkanie Kafka/Grawitacja? Prawie nikt znajomy tam się nie ujawnił a pytania na wątkach nikt nie widzi! :( ...
Komp zdechł całkiem. Któreś słoneczko tak skutecznie nalało do środka, że karta graficzna padła całkiem, płyta główna na szczęście próbuje wstać, są jakieś zwarcia, po których wszystko umiera... Koszt naprawy... <ikonka walenia głową o ścianę> <ikonka walenia głową o ścianę> <ikonka walenia głową o ścianę>
Do Grawitacji wybieram się jak na razie. Tylko ciii, żeby futra nie usłyszały ;)

Wczoraj w nocy zgarnęłam dwa pięciotygodniowe maleńtasy. Nie potrafią jeść same, oczy paskudne. KK jak złoto. Wet już zaliczony. Bateria zastrzyków na wynos wzięta. Były cztery kruszynki, ale zanim je zgarnęłam, dwa odeszły... Ciężko na sercu. Bardzo...
['] [']

Maluszki, to Matylda i Florek. Trzymajcie kciuki za dzieci, bo marne są i kruche bardzo
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 21, 2013 13:23 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

[*][*]
Maluszki :ok: :ok: :ok:
Czyli jeżeli pójdę to głównie spotkać się z Tobą a w takim razie przydałby się nr telefonu - czy go gdzieś w ogłoszeniach widać :twisted:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: KotSib i 195 gości