Kardamon i przyjaciele - hanelkowo zaprasza

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 06, 2013 9:10 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
--------
Obrazek
Obrazek

tajdzi

Avatar użytkownika
 
Posty: 16813
Od: Śro lut 16, 2005 10:47
Lokalizacja: Mafia Tarchomińska :)

Post » Pon maja 06, 2013 9:38 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Jestem jak zwykle spóźniona, tak się starałam i przegapiłam początek :oops:
Piękny wstępniak :1luvu:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 06, 2013 10:33 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

morelowa pisze:
alab108 pisze:...Jak dobrze, że jesteś taka :1luvu:

Fajna, no nie? :D :D

Nio :D
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Pon maja 06, 2013 10:38 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Hejka Kochani :P :P
meldujemy się :piwa:
Obrazek
ObrazekObrazek
Fiodorek <3 [*]19.11.2014

zuzzik

Avatar użytkownika
 
Posty: 7643
Od: Wto mar 16, 2010 17:04
Lokalizacja: Lublin

Post » Pon maja 06, 2013 10:59 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Witajcie wszyscy serdecznie! Nikt nie jest spóźniony! :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Obiecałam alab108, że kiedyś policzę wszystkie koty. Nadarzyła się okazja...
Uryczałam się przy tym okrutnie. Tyle wspomnień, radosnych i pełnych rozpaczy, spłynęło w jednej chwili...

Ale... turlamy się... dalej... dalej ;)

Dziś zawożę Mańka do weta. Coś był jakiś taki ostatnio. Aż ziewnął mi prosto w oczy i zrobiłam szybki przegląd. Ząb. Ząb go boli. Maniek ma straszne zęby. Wetka chciała usunąć wszystkie, ale się nie dały. Powrastane, z powykręcanymi korzeniami. Przy ostatnim zabiegu musiała ciąć mu dziąsła i zakładać szwy. Był potem dłuuugo Mańkiem Krzywoustym. Właściwie wciąż jest trochę. Okropnie się stresuję, bo od wczoraj zrobił niemiłosiernie, namolnie przyklejasty. I wciąż melancholijnie zagląda mi w oczy. Nienawidzę tego.
Dziś go zawożę, jutro zabieg.
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon maja 06, 2013 11:11 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Kciuki są :ok:
Naszemu Pikusiowi też przez przypadek odkryłąm,dlaczego schudł tak bardzo.Ząbeczek. Jak wet go uśpił do zabiegu to ja rabanu na całą lecznice zrobiłam,że nie oddycha. Rzucił doktorek wszystko i usta-usta chciał mu robić prawie :wink: Moich nie przyjął... :wink: Do tej pory się śmiejemy z mojej paniki.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55365
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pon maja 06, 2013 11:24 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Mocne kciuki za Mańka :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Trufla, Lili i Imbir
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Beasia

 
Posty: 3425
Od: Pt maja 22, 2009 12:05
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pon maja 06, 2013 18:27 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Melduję i przypominam o Bazarku dla Barbarki viewtopic.php?f=20&t=152647
Obrazek

Amica

Avatar użytkownika
 
Posty: 10099
Od: Śro lut 11, 2004 9:11
Lokalizacja: Konstancin

Post » Wto maja 07, 2013 21:50 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Jestem na chwilę grzecznościowo. Komp mi zdechł... :(
Dopiero po weekendzie może będę miała.

Tymczasem Maniek już w domu, całkiem nawet zadowolony z życia.
Dwa zęby „ino tylko” w paszczęce zostały, ale nie tracimy animuszu.
W końcu bycie Śnieżnym Tygrysem zobowiązuje... ;)

W piątek i sobotę będę poza domem. Jadę do Łodzi z nocowaniem.
Opieka do futer załatwiona, w czwartek przychodzi na szkolenie.
Będzie musiała ogarnąć w piątek wieczorem i w sobotę rano.
Jeśli się nie załamie, będzie się opiekować stadkiem przez cztery dni w czerwcu, kiedy pojadę do młodszej córki do Gdańska.
Ja już jestem zielona ze stresu i bliska histerii. Nie wiem czy podjęłabym się opieki nad zupełnie nieznanym stadem zwierząt, „porozchorowywanych” na rozmaite choroby... :strach: :strach: :strach:
Moja ukochana Pani Niania do Sosera zajmie się Gamoniem :1luvu:

Rozpaczliwie szukam kogoś, kto zajmie się ferajną przez jakieś trzy tygodnie na przełomie lipca i sierpnia, kiedy pojadę do Kai ćwiczyć bycie babcią.
Rozmawiałam już z kimś, ale to było mocne nieporozumienie. Aż do teraz jestem zniesmaczona :?
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto maja 07, 2013 22:01 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Bo zepsute zęby bardziej szkodzą i utrudniają życie niż ich brak - przynajmniej u kota. A Maniek wie, ze czy dwuzębny czy z pełną paszczęką i tak jest kochany :ok: .
“To co robimy dla nas, umiera wraz z nami. To co robimy dla innych i dla świata zostaje po nas i jest nieśmiertelne.” -A. Pine
nasz wątek: http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=159694

Alienor

Avatar użytkownika
 
Posty: 24229
Od: Pt mar 19, 2010 14:48

Post » Wto maja 07, 2013 23:11 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Basia - na forum horacy7 walczy o życie. Trzeba się zaopiekować jej kotami. Jeśli możecie - pomóżcie. Jej wątek - viewtopic.php?f=1&t=152779
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro maja 08, 2013 22:58 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

Przycupe ..

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Nie maja 12, 2013 16:44 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

lidka02 pisze:Przycupe ..
Witaj! :D

Jestem tylko na chwilkę, korzystając z grzecznościowego dopuszczenia do kompa. Mój umarł i do 21 maja nie mam co liczyć na zmartwychwstanie. Pan zaśpiewał sobie tyle, że ręce mi opadły... :cry:

Tymczasem w piątek i w sobotę byłam w Łodzi w sprawach rodzinnych. Dziateczki zostały pod cudowną opieką wspaniałej Osoby spoza forum. Nakarmione, leki podane, pieszczoty też rozdzielone szczodrze i sprawiedliwie. Ogarnęła całe stadko :1luvu:
Moja ukochana Pani Niania od Sosera chodziła z Gamoniem na spacery :1luvu:

Niemniej słoneczka wytęsknione, przywitały mnie wylewnie... :twisted:
Śmiałam się z domu wydalić...
Obrazek

hanelka

 
Posty: 8984
Od: Nie lut 24, 2008 19:33
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie maja 12, 2013 18:18 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

To postaraj się być bardzo grzeczna i korzystaj z tego kompa jak najczęściej :D
Opieka opieką - fajnie mieć taką, ale koty! Koty muszą się zgodzić na ludzkie działania, a z tym bywa problem :?
Prawo i Sprawiedliwość jest najbardziej mściwym gangiem politycznym w Europie./Davies

Obrazek
"Lepiej czasem zapalić małą świeczkę, niż przeklinać mrok.."

morelowa

 
Posty: 23007
Od: Sob gru 19, 2009 10:38
Lokalizacja: Wrocław

Post » Pon maja 13, 2013 11:04 Re: Kardamon i przyjaciele - turlamy się dalej, dalej...

kciuki za naprawę kompa :ok: :ok: :ok:
i za zwierzaki :ok: :ok: :ok:
Obrazek ObrazekObrazek

Broszka

 
Posty: 7535
Od: Śro gru 22, 2010 8:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jodanka, welon, włóczka, Zeeni i 315 gości