Akcja taka: dasz Siódmaka - nakramisz opolskiego kociaka :D

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw kwi 18, 2013 17:41 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Ode mnie rano kaska poleciała!-smacznego koteczki! :D
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Czw kwi 18, 2013 18:27 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Akcja na medal :ok:
Specjalnego przyciagacza uwagi sobie wcisnełam do podpisu obok linku :mrgreen:
Obrazek

psiama

Avatar użytkownika
 
Posty: 11413
Od: Czw maja 07, 2009 13:19
Lokalizacja: Katowice/ Chorzów

Post » Czw kwi 18, 2013 18:47 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Poproszę na pw numer konta, też grosik dorzucę.
Mega cudowna akcja :mrgreen:
Pierwszy raz coś takiego widzę... ale widocznie mało jeszcze w życiu widziałam :D
ObrazekObrazek

Zosik

 
Posty: 3797
Od: Pt sty 25, 2013 17:10
Lokalizacja: Częstochowa

Post » Czw kwi 18, 2013 18:58 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Wszystkie PW posłane! Jesteście wspaniali, i tu i na bukfejsie! Ja się w życiu nie spodziewałam :oops:

Ale muszę Was prosić dziś o wybaczenie, nie będę dziś uaktualniać wpłat. Miałam dziś wybitnie podły dzień i potrzebuje odpocząć, zwłaszcza od kompa. Ale powiem Wam, że spokojnie mogę składać zamówienie na pierwszą, niezłą porcje puszek!!!!
Obrazek

Boo

 
Posty: 20081
Od: Pt lis 04, 2005 11:41
Lokalizacja: Opole

Post » Czw kwi 18, 2013 18:59 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

psiama pisze:Akcja na medal :ok:
Specjalnego przyciagacza uwagi sobie wcisnełam do podpisu obok linku :mrgreen:


Psiamo, podpis jest zajefajny :mrgreen:
Obrazek

Boo

 
Posty: 20081
Od: Pt lis 04, 2005 11:41
Lokalizacja: Opole

Post » Czw kwi 18, 2013 19:01 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Boo, wredniejsze z wredniejszych dni maja to do siebie, że w końcu się kończą, głowa do góry ! :ok:

Super, że pierwsze duże zamówienie zaczyna sie konkretyzowac :1luvu:
Obrazek

psiama

Avatar użytkownika
 
Posty: 11413
Od: Czw maja 07, 2009 13:19
Lokalizacja: Katowice/ Chorzów

Post » Czw kwi 18, 2013 19:03 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

ja też ponoszę mój podpis do końca akcji - nie mamy banerka do wątku - więc może chociaż tak rozpropagujemy :ok:
Pako
 

Post » Pt kwi 19, 2013 7:43 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

No, takie przyciągacze uwagi na pewno nie ustępują skutecznością banerkom :ok:
Świetna akcja :piwa:
Obrazek

violet

Avatar użytkownika
 
Posty: 4581
Od: Pon sty 07, 2013 17:17
Lokalizacja: koło Torunia

Post » Pt kwi 19, 2013 7:46 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

violet pisze:No, takie przyciągacze uwagi na pewno nie ustępują skutecznością banerkom :ok:
Świetna akcja :piwa:


Mądrze prawisz dobra kobieto!

Dzięki dziewczyny, że pomyślałyście o tych podpisach! Powinnam sama coś wymyślić ale nie wyrabiam czasowo :?
Obrazek

Boo

 
Posty: 20081
Od: Pt lis 04, 2005 11:41
Lokalizacja: Opole

Post » Pt kwi 19, 2013 18:53 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

się dołączam!
poproszę o nr konta
... i mry!
ps.
i prywatę uskutecznię, zapraszając na:
viewtopic.php?f=1&t=151980
https://www.facebook.com/events/264630803672986/?ref=3
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt kwi 19, 2013 18:59 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

a ja nie umiem sobie zrobić takiego przyciągacza!
będzie jakiś banerek?
zwalnia mi się miejsce!
... o mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Sob kwi 20, 2013 16:11 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Co tu tak ucichło?
Pati pisz jak akcja idzie!
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Sob kwi 20, 2013 19:14 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

kropkaXL pisze:Co tu tak ucichło?
Pati pisz jak akcja idzie!



Przepraszam, przepraszam, przepraszam! Już wszystko uaktualnione, już wszystko piszę :D

Na 1szej stronie znajdziecie aktualną rozpiskę wpłat. A także już wydatków! Bo pierwszy pakiet puszek już zamówiony :D Kupiłam 5 pakietów po 12 puszek, tak by zrobić zamówienie za 400zł (dla wszystkich możliwych zniżek) a reszta kwoty czeka na dobicie do kolejnych 400zł by znowu dostać dodatkowe 5% za duże zamówienie :) A jest na co czekać bo na pewno idzie do nas sporo wpłata z PayPala (długo idzie z PP na konto) i na pewno dwie osoby (przynajmniej) deklarowały wpłaty po weekendzie. Także akcja przyniosła niesamowicie dużo dobrego dla opolaków. I mimo, że prócz puszek jeszcze sporo rzeczy jest potrzebne (dostałam spis ze schroniska) to uważam, że taka ilość doskonałych puszek, które kotom naprawdę smakują to ogromna dla nich pomoc! Mam cichą nadzieję, że jeszcze co nieco się nazbiera :oops:
Obrazek

Boo

 
Posty: 20081
Od: Pt lis 04, 2005 11:41
Lokalizacja: Opole

Post » Nie kwi 21, 2013 6:13 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Bardzo, bardzo się cieszę, że taki duży odzew jest-kocie brzuszki będą napełnione! :dance: :dance: :dance:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Nie kwi 21, 2013 12:13 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

GRATULUJĘ pierwszego zamówienia :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

psiama

Avatar użytkownika
 
Posty: 11413
Od: Czw maja 07, 2009 13:19
Lokalizacja: Katowice/ Chorzów

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, magic99, nfd i 500 gości