Akcja taka: dasz Siódmaka - nakramisz opolskiego kociaka :D

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie kwi 21, 2013 16:16 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Podniosę w ten piękny słoneczny dzień! Może ktoś się jeszcze skusi napełnić kocie brzuszki? :wink:

joszko89

 
Posty: 3823
Od: Nie paź 09, 2011 14:13
Lokalizacja: Opole

Post » Pon kwi 22, 2013 14:33 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

przypomnę o akcji :-)
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon kwi 22, 2013 18:23 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Poprosiłam e-mailem ale na wszelki-święty słuczaj poproszę i tu o numer konta.
Fajna inicjatywa, jeden niewiele może, ale wielu może duuużo.
Obrazek
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Pon kwi 22, 2013 19:04 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Monia-wysyłam PW :)
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon kwi 22, 2013 19:19 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

kropkaXL pisze:Monia-wysyłam PW :)



Dziękuję - już robię przelew. :ok:
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Pon kwi 22, 2013 19:36 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Super! :1luvu:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Pon kwi 22, 2013 19:52 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Ojej! Mam pomocników :oops: Kropeczko, dziękuję Ci ogromnie :) Ale maila też wysłałam :twisted:

Jest kilka nowych wpłat i spora z PayPala dzięki akcji na FB. Jutro będą nowe rozliczenia.

Mam tylko nadzieję, że się kociaste nie przejedzą bo tam ograniczona ilość smaków jest ;)

Na mail schroniska przyszedł też jeden niefajny mail :( Odpowiedziała p. kierownik, odpisałam i ja. Cisza.
Obrazek

Boo

 
Posty: 20081
Od: Pt lis 04, 2005 11:41
Lokalizacja: Opole

Post » Pon kwi 22, 2013 20:36 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Pati-miałam dane, to wysłałam Moni-Ty masz i tak dużo na głowie, a dla mnie to minutka!

Podli ludzie zawsze się znajdą-zawiść i tyle!-niech się udławią własną nienawiścią! :ok: :ok: :ok:
ObrazekObrazekObrazek
Tylko przyjaciele słyszą Twój krzyk , gdy milczysz i widzą łzy, gdy się śmiejesz
"Boże , chroń mnie od fałszywych przyjaciół -z wrogami sobie poradzę"

kropkaXL

Avatar użytkownika
 
Posty: 35418
Od: Wto sie 12, 2008 14:18

Post » Wto kwi 23, 2013 8:09 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Kasiu, czemu nie mam Ciebie tu, w Opolu, pod ręką?????

Wrzuciłam kilka nowych wpłat, które wpłynęły na Kocie Konto wczoraj. Dzięki nim mamy ponownie 553zł czyli mamy na kolejne 79 puszek!

I kilka osób jeszcze poprosiło o konto, więc to jeszcze nie koniec :D
Obrazek

Boo

 
Posty: 20081
Od: Pt lis 04, 2005 11:41
Lokalizacja: Opole

Post » Wto kwi 23, 2013 13:43 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Puściłam wici tu i tam i widzę dziewczynki się starają :1luvu:

Ciężkie maile to jest coś czego nie da się uniknąć. Kciuki, łebki do góry ! :ok:
Obrazek

psiama

Avatar użytkownika
 
Posty: 11413
Od: Czw maja 07, 2009 13:19
Lokalizacja: Katowice/ Chorzów

Post » Wto kwi 23, 2013 22:56 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Dziewczyny a znacie fraszkę Tuwima : " Na pewnego endeka, co na mnie szczeka" ?
Niby nic, ale wygooglujcie sobie.
Jak się dostaje takie zjadliwe, płytkie e -maile, to się w głowie recytuje.
Krótka jest. W miejsce endeka wstawiamy co chcemy, np. człowieka.
Po recytacji, bierzemy głęboki oddech i piszemy jak dyplomaci.
Wiem, że to śmiszne - ale zawsze ulży i jadziem dalej z koksem.
Pchamy nasz wózek pod górę :mrgreen: :ok:
Z lęku przed rusycyzmem wielu naszych braci, nie mówi „kot się czai”, lecz „kot się herbaci” ---- Jan Sztaudynger
Obrazek...ObrazekA tu znajdziesz nasz koci wątek: http://tiny.pl/hk6cq

Monika_Krk

Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Od: Wto lis 27, 2012 12:51
Lokalizacja: Kraków - tu żyją Smoki, Lajkoniki i Koty .

Post » Czw kwi 25, 2013 18:55 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

ewa_mrau pisze:a ja nie umiem sobie zrobić takiego przyciągacza!
będzie jakiś banerek?
zwalnia mi się miejsce!
... o mry!

ponawiam pytanie!
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw kwi 25, 2013 19:05 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

Pati przelew na Twoje konto?
Wyślę jak wypłata się pojawi.
Obrazek**Obrazek**"Zdobyć przyjaźń kota nie jest rzeczą łatwą. Nie lokuje on swych uczuć nierozważnie: może zostać Waszym przyjacielem, jeśli jesteście tego godni, ale nigdy waszym niewolnikiem."Théophile Gautier

Petka

 
Posty: 14372
Od: Nie cze 22, 2008 23:31
Lokalizacja: Poznań

Post » Czw kwi 25, 2013 20:17 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

ewa_mrau pisze:
ewa_mrau pisze:a ja nie umiem sobie zrobić takiego przyciągacza!
będzie jakiś banerek?
zwalnia mi się miejsce!
... o mry!

ponawiam pytanie!
... mry!


Nie Ewo, sama nie umiem, nie mam głowy szukać chętnych i też nie chcę nikomu nastręczać roboty. A akcja za parę dni się kończy. Także pozostaniemy bez banerka ;)


Petka pisze:Pati przelew na Twoje konto?
Wyślę jak wypłata się pojawi.


Tak Peciu, standardowe Kocie Konto :) Dziękuję!
Obrazek

Boo

 
Posty: 20081
Od: Pt lis 04, 2005 11:41
Lokalizacja: Opole

Post » Czw kwi 25, 2013 20:43 Re: Dasz siódmaka-nakarmisz kociaka. Setka opolaków jest gło

60 puszek jest już w drodze do schroniska, mam nadzieję, że do jutra dojdą i będę mogła załączyć dokumentację fotograficzną całego stada puszek :mrgreen:

Tym czasem, uaktualniłam wpłaty na 1szej stronie Akcji - mamy 721zł czyli na 103 puszki! Mam nadzieję, że jeszcze coś się nazbiera ;)
Obrazek

Boo

 
Posty: 20081
Od: Pt lis 04, 2005 11:41
Lokalizacja: Opole

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], kasiek1510, Silverblue i 494 gości