Cmentarz Wolski, Wa-wa: PILNIE pomocy w łapankach,karmieniu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob kwi 06, 2013 16:20 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Witam
Dzięki ewaw za zaproszenie na wątek
Mam ograniczony dostęp do kompa wiec pisze zawsze z pewnym opóźnieniem
Odnośnie mapek to ktoś słusznie zauważył że lepiej żeby te miejsca znały tylko pewne osoby sprawdzone i godne zaufania
Mam dwie sprawy potrzebna mi karma bo już jest na wykończeniu ostatnio byłam w niedzielę świąteczną oraz w ten wspaniały lany poniedziałek (dramat) ledwo lazłam po tym śniegu budki były zasypana nikt nie odśnieżał, porażka musiałam zadzwonić po syna żeby mnie zabrał, bo nie dałabym rady sama wrócić ale kociaki zostały nakarmione
Druga sprawa bardzo poważna trzeba klatkę łapke dla ciężarówki która lada chwila się okoci u mnie w magazynie -piwnica u bezdomnych. Tam przychodzi ok 6 kotów ale kierowniczka już mi zapowiedziała że jeżeli te koty nie wyjdą z piwnicy to niestety Ja będę musiała ja opuścić bo jest za dużo skarg, ponieważ tam jest sporo innych osób które też płaca za wynajem i niestety tak dalej być nie może a jeszcze jak dojdą małe to będzie koniec
Dziś była Pani W ja będę jutro a potem w zależności od karmy jak coś podrzucą do pudła to będę
Pozdrawiam i proszę o wsparcie!!!!!!! :(

Kwiaciarka Bożena

 
Posty: 86
Od: Nie lis 20, 2011 19:20

Post » Sob kwi 06, 2013 17:54 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Kwiaciarka Bożena pisze:Witam
Dzięki ewaw za zaproszenie na wątek
Mam ograniczony dostęp do kompa wiec pisze zawsze z pewnym opóźnieniem
Odnośnie mapek to ktoś słusznie zauważył że lepiej żeby te miejsca znały tylko pewne osoby sprawdzone i godne zaufania
Mam dwie sprawy potrzebna mi karma bo już jest na wykończeniu ostatnio byłam w niedzielę świąteczną oraz w ten wspaniały lany poniedziałek (dramat) ledwo lazłam po tym śniegu budki były zasypana nikt nie odśnieżał, porażka musiałam zadzwonić po syna żeby mnie zabrał, bo nie dałabym rady sama wrócić ale kociaki zostały nakarmione
Druga sprawa bardzo poważna trzeba klatkę łapke dla ciężarówki która lada chwila się okoci u mnie w magazynie -piwnica u bezdomnych. Tam przychodzi ok 6 kotów ale kierowniczka już mi zapowiedziała że jeżeli te koty nie wyjdą z piwnicy to niestety Ja będę musiała ja opuścić bo jest za dużo skarg, ponieważ tam jest sporo innych osób które też płaca za wynajem i niestety tak dalej być nie może a jeszcze jak dojdą małe to będzie koniec
Dziś była Pani W ja będę jutro a potem w zależności od karmy jak coś podrzucą do pudła to będę
Pozdrawiam i proszę o wsparcie!!!!!!! :(

Ups zapomniałam dopisać że nie posiadam talonów ani środka transportu do tej pory wszystkie takie akcje były załatwiane przez P Wiesławę Ja tylko sygnalizowałam problemy albo czasami pomagał Pan Rafał ostatnio starałam sie złapać slepego chorego kota razem z Pania Wiesią ale akcja się nie udała
Przepraszam za zamieszanie

Kwiaciarka Bożena

 
Posty: 86
Od: Nie lis 20, 2011 19:20

Post » Sob kwi 06, 2013 20:24 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Pani Bożeno, w tej chwili mamy 100 pln na koncie. Wiem, że idą następne wpłaty,
więc w najbliższych dniach będę mogła zamówić karmę dla kociaków.

Czego potrzeba, proszę napisać, suche czy puszki?
Może być worek suchego i trochę puszek (na ile finanse pozwolą)?

Co do kotki - postaram się poprosić o pomoc Viva Koty Interwencje.
Klatkę-łapkę oni mają i transport też.
Gorzej będzie z resztą. Oni finansują sterylki ze zbiórek, nie mają kasy ani talonów,
jedynie lecznice po promocyjnych cenach. Dam znać!
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 06, 2013 20:59 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Ja podczytuję wątek ze względu na "dawne sentymenty", żałuję, że nie mam możliwości fizycznie pomóc na Woli.
Ale poproszę o numer konta.
Obrazek

Agneska

 
Posty: 16483
Od: Wto paź 26, 2004 12:28

Post » Sob kwi 06, 2013 21:00 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Dziękuję, ślę pw! :)
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 06, 2013 21:06 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

ewaw pisze:PROŚBA - czy osoby dysponujące aktualną mapką mogłby podesłać na pw?
Do mnie też, proszę. Dzięki z góry!


Mam już mapki, więc mogę przesłać osobom chętnym do karmienia na cmentarzu :)
Dziękuję, Fleur!!! :1luvu:
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob kwi 06, 2013 21:36 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

dziewczyny, pani Bożeno - w razie czego można porozumieć się w sprawie łapania kotek i kocurków do sterylizacji z Ewą Lenc - ona powiedziała, że pomoże. trzeba się bardzo pośpieszyć :( złapać ją i inne nieciachane kotki. po 9 kwietnia mogę zorganizować zdalnie talony na sterylizacje do Wila-wetu.

pozdrawiam wszystkich z Węgier.

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Nie kwi 07, 2013 0:52 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Podaję link do filmiku o kotach w Bumarze:
http://www.youtube.com/watch?v=7sFxAH55nEE
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 07, 2013 11:09 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Piękne te koty z Bumaru, zwłaszcza srebrny nakrapiany. Nienajgorzej tam miały w porównaniu z warunkami cmentarnymi. Ale to nie potrwa. Na cmentarzu w zeszłą sobotę dwa srebrne widziałam. Dołączam mapkę, może ktoś znający sytuację w Bumarze zaznaczy, gdzie one bytują i które z zabudowań będą likwidowane w pierwszej kolejności.
Tak myślę, czy w dalszej perspektywie nie dałoby się gdzieś pomiędzy Bumarem a cmentarzem, wystawić domki dla tych kotów. Na samym cmentarzu, im tego więcej będzie, tym mniej bezpiecznie. Jeść można dawać, ale domki są regularnie wywalane. Może bumarowcom udałoby się wystawić takowe za cmentarnym płotem. Na górce nieraz widywałam, że koty przeskakiwały na jedzenie przez mur od strony hotelu.

Obrazek
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14696
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie kwi 07, 2013 12:17 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

mziel52 pisze:Piękne te koty z Bumaru, zwłaszcza srebrny nakrapiany. Nienajgorzej tam miały w porównaniu z warunkami cmentarnymi. Ale to nie potrwa. Na cmentarzu w zeszłą sobotę dwa srebrne widziałam. Dołączam mapkę, może ktoś znający sytuację w Bumarze zaznaczy, gdzie one bytują i które z zabudowań będą likwidowane w pierwszej kolejności.
Tak myślę, czy w dalszej perspektywie nie dałoby się gdzieś pomiędzy Bumarem a cmentarzem, wystawić domki dla tych kotów. Na samym cmentarzu, im tego więcej będzie, tym mniej bezpiecznie. Jeść można dawać, ale domki są regularnie wywalane. Może bumarowcom udałoby się wystawić takowe za cmentarnym płotem. Na górce nieraz widywałam, że koty przeskakiwały na jedzenie przez mur od strony hotelu.

Obrazek


też o tym myślałam, tam są całkiem niezłe warunki dla budek, "pasmo niczyje". gorzej z karmnikami w tym rejonie

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Nie kwi 07, 2013 12:39 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Na jedzenie koty sobie przeskoczą, chodzi o spokojne miejsce do spania.
NA PILNE LECZENIE KOTÓW Z CMENTARZA- KONTO
https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=157308

mziel52

 
Posty: 14696
Od: Czw gru 27, 2007 20:51
Lokalizacja: W-wa Śródmiescie

Post » Nie kwi 07, 2013 15:52 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

witam.

zyzik

 
Posty: 64
Od: Pon mar 25, 2013 11:28

Post » Nie kwi 07, 2013 17:21 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

mziel52 pisze:Dołączam mapkę, może ktoś znający sytuację w Bumarze zaznaczy, gdzie one bytują i które z zabudowań będą likwidowane w pierwszej kolejności.


Wyślę do Koty Interwencje z prośbą o zaznaczenie tych miejsc.
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie kwi 07, 2013 17:33 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

To znowu ja, dziś została złapana ta kotka w ciąży z piwnicy, która nie chciała wejść do klatki przez 2 lata, przez znajomą pani W. Nie można było już dłużej czekać bo kotka była na rozsypaniu i musiała jechać pilnie do weta na płatną sterylkę do doktor Wojciechowskiej. Ogromna prośba o pomoc w zapłaceniu zabiegu w lecznicy.

Jeszcze 2 sprawy; w czwartek została złapana na górce 1 czarnulka domowa oswojana kotka ciężarna pojechała na sterylke na talon i kotka Balbina w bardzo ciężkim stanie okropnie odwodniona i ze złymi wynikami nerek. Nie było miejsca na leczenie bezpłatne więc też będzie trzeba zapłacić za jej leczenie. Tak wygląda życie biednych kotów nie mających właściciela, ciągle jest pomoc potrzebna.

Jeśli chodzi o karmę, to wytrzymam jeszcze troszkę. Na szczęście dzisiaj coś wpadło do pudełka więc na jakiś czas starczy. Wszystkim, którzy pamiętają o pudełku przy cmentarzu serdecznie dziękuję. Teraz najważniejsze jest żeby opłacić zabieg kotki, która musiała natychmiast trafić do lecznicy. Bardzo, bardzo proszę o pomoc dla niej. :kotek:

Kwiaciarka Bożena

 
Posty: 86
Od: Nie lis 20, 2011 19:20

Post » Nie kwi 07, 2013 19:42 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Ile potrzeba na zabieg kotki?
Jeśli darczyńcy wyrażą zgodę, możemy opłacić go z funduszu wolszczaków.

Proszę zatem wpłacających na fundusz o głosy, czy dają taką zgodę.
Sama nie chcę podejmować takich decyzji, ja tylko zbieram pieniążki i przekazuję potrzebującym.
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: aassiiaa, aga909, Google [Bot], magnificent tree, ryniek i 514 gości