Cmentarz Wolski, Wa-wa: PILNIE pomocy w łapankach,karmieniu!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 08, 2013 19:49 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

W tej chwili na koncie wolszczaków mamy 365 pln.

Wpłaty:
- J.J.: 50 pln
- Kotydwa12: 50 pln
- meggi 2 (wcześniejsze wpłaty od key_west i Tajemniczego Wujka): 150 pln
- Agneska: 30 pln
- patkazal: 50 pln
- Petroniusz: 35 pln

DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:

Trzeba opłacić koszty leczenia i eutanazji kotki Balbinki.
Czy wiadomo, jaka to dokładnie kwota?
Czy można zrobić przelew na konto lecznicy?
I najważniejsze - czy darczyńcy wyrażają zgodę, aby zapłacić ten rachunek z funduszu wolszczaków?

Kto mógłby odebrać w piątek kotkę z Żytniej?

Czy ktoś mam możliwość nakarmienia kotów jutro (wt)?
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 08, 2013 19:57 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

:( cholera, ale wieści

...i kici szkoda biedulinka, jaka szkoda że się nic nie dało zrobić :(

Podtrzymuję piątek, ale jutro odpadam, mam meksyk w ogniu w pracy, wszyscy chorzy (łącznie ze ze mną, ale inni byli pierwsi ze zwolnieniami)
Obrazek Obrazek

bagheera

 
Posty: 2312
Od: Pt mar 11, 2011 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon kwi 08, 2013 20:59 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Czy mogę poprosić o mapkę z zaznaczoną kwiaciarnią gdzie można zostawić jedzenie i numer konta na prv ?
Jeśli będziecie mieli jakiegoś wolszczaka do adopcji to chętnie poogłaszam (ogłaszałam już Kitona z poprzedniego wątku). Tylko tak mogę pomóc :(

strongbaby

 
Posty: 663
Od: Śro wrz 12, 2012 10:27
Lokalizacja: Warszawa/Bielany

Post » Pon kwi 08, 2013 21:31 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Ja pójdę w czwartek,mam wolny dzień.Mogę w piątek odebrac kicie z lecznicy ale dopiero późnym popołudniem.
Obrazek

renatab

 
Posty: 4157
Od: Pt paź 08, 2010 19:58
Lokalizacja: Warszawa / Wola

Post » Pon kwi 08, 2013 21:33 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Aby dotrzeć do stoiska z kwiatami p.Bożeny najprościej wysiąść z tramwaju (kierunek Fort Wola/Bemowo) na przystanku Sowińskiego i prosto z przystanku wejść w park - pójść asfaltową drogą nad jeziorkiem, minąć pomnik... i tu po lewej stronie przy wejściu na Cmentarz w weekendy jest oznakowane Pudło
Obrazek Obrazek

bagheera

 
Posty: 2312
Od: Pt mar 11, 2011 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 09, 2013 0:51 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

:-( Balbina... Obrazek

:cry:




mam prośbę - zdaje się, że p. Wiesława dziś dzwoniła do mnie, kiedy nie mogłam odebrać - czy ktoś mógłby jej przekazać, żeby nie wykosztowywała się na telefon teraz, kiedy jestem za granicą? Mam nadzieję, że szybko wydobrzeje...

Fleur

Avatar użytkownika
 
Posty: 4241
Od: Sob paź 01, 2005 21:51
Lokalizacja: w DT

Post » Wto kwi 09, 2013 10:25 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Przelew dla kotków zrobiony :)

Justyna25

 
Posty: 72
Od: Wto lut 12, 2013 10:50
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Wto kwi 09, 2013 13:40 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Czy ktoś wie, do której cmentarz jest otwarty?
Obrazek Obrazek

bagheera

 
Posty: 2312
Od: Pt mar 11, 2011 20:22
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto kwi 09, 2013 14:02 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Generalnie cmentarz jest zamykany o zmroku :twisted:

Kwiaciarka Bożena

 
Posty: 86
Od: Nie lis 20, 2011 19:20

Post » Śro kwi 10, 2013 11:32 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Ja będę miała dla wolszczaków kilkanaście puszek animondy carny (jeden z moich kotów jej nie toleruje jak się okazało a drugi nie jest w stanie przejeść puszki 400g w czasie, żeby się nie popsuła).
ObrazekObrazek
Obrazek

neron

 
Posty: 1184
Od: Wto maja 29, 2012 14:06
Lokalizacja: Warszawa-Ząbki

Post » Śro kwi 10, 2013 13:41 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

neron pisze:Ja będę miała dla wolszczaków kilkanaście puszek animondy carny (jeden z moich kotów jej nie toleruje jak się okazało a drugi nie jest w stanie przejeść puszki 400g w czasie, żeby się nie popsuła).


Dziękujemy! Czy będziesz mogła dostarczyć do Pani Bożeny do pudła? Tak by bylo najwygodniej.
Obecnie karmi praktycznie tylko Pani Bożena, idzie po kilkanaście puszek dziennie.
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 10, 2013 13:48 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Justyna25 pisze:Przelew dla kotków zrobiony :)


Dziękuję, doszło! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Na dzień dzisiejszy na koncie wolszczaków jest 395 złotych.

Chciałabym zamówić puszki dla Pani Bożeny.
Pani Bożena chodzi do kotów prawie codziennie,
w związku z tym, że pani Wiesia jest w szpitalu.
Pani Bożena zgłosiła dziś zapotrzebowanie na karmę,
bo kotów coraz więcej i głodne.
Dlatego trzeba szybko zamówić.

Co do opłacenia rachunku za kotkę Balbinkę - ja nie wiem nawet, co to za lecznica,
czy osoby, które wiedzą, mogą mi podać namiary? Mogę zrobić przelew na konto lecznicy,
niestety nie mam pojęcia, ile i komu. :?
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 10, 2013 13:50 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

renatab pisze:Ja pójdę w czwartek,mam wolny dzień.Mogę w piątek odebrac kicie z lecznicy ale dopiero późnym popołudniem.


renatb, daj znać, proszę, przed piątkiem, czy na pewno będziesz mogła odebrać kicię, ok?
Byłoby super, bo ja nie mam samochodu i do tej lecznicy to dla mnie wyprawa przez całą Wa-wę.
A niestety innych chętnych do odbioru nie ma. Dziękuję za pomoc!!! :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Śro kwi 10, 2013 14:23 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

ewaw pisze:Czy będziesz mogła dostarczyć do Pani Bożeny do pudła? Tak by bylo najwygodniej. Obecnie karmi praktycznie tylko Pani Bożena, idzie po kilkanaście puszek dziennie.

W kwietniu raczej nie dam rady, bo mam remont w domu i każdy weekend poświęcam na malowanie, składanie mebli itd. Raczej dopiero w maju bym mogła.
ObrazekObrazek
Obrazek

neron

 
Posty: 1184
Od: Wto maja 29, 2012 14:06
Lokalizacja: Warszawa-Ząbki

Post » Śro kwi 10, 2013 14:55 Re: Cmentarz Wolski, Wa-wa: głodne koty proszą o pomoc

Teraz zamówię dla Pani Bożeny puszki, więc moze być w maju. Dzięki!
Moje koty: Rysiek, Mefisto, Nikita, Rudi. Noreczka za TM [*]. I Gacek na doczepkę...
http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=102921
Obrazek

ewaw

 
Posty: 4249
Od: Czw cze 22, 2006 11:05
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, kasiek1510, Majestic-12 [Bot] i 298 gości