2013/14/15 Łódź - 5 kotów do adopcji i dług w Perełce!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 28, 2013 22:06 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

Znalazłam się i ja tutaj za koteczkami na fb i jednocześnie moich okolic. Udostępniam je na fb, tak jak i wszystkie te bidy pieski. Zaznaczę jednak, że Spała , to znowu nie taka wieś, to Ośrodek Wypoczynkowy również. To tak jak małe miasteczko wczasowe i jednocześnie ośrodek sportu. Szkoda, że ludzie tak łatwo wyrzucają tam psy do lasu i koty dla nich, to tylko jakiś niepotrzebny problem. Znam tam jednak ludzi, którzy mają złote serca i pomagają na swój skromny sposób szczególnie psom ( np. taka p. Stasia ). Najgorzej jest jednak z koteczkami :(
ObrazekObrazek

bodzia_56

 
Posty: 568
Od: Czw paź 20, 2011 21:55
Lokalizacja: ok.Łodzi

Post » Czw mar 28, 2013 22:10 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

Ewuniu, melduję się - jakby było coś trzeba, daj znać, jesli będę mogła, pomogę. :D
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60195
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Czw mar 28, 2013 22:42 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

Nie mogę za wiele pomóc ale mogę podzielić się karmą.Jeśli potrzebna dajcie znać. :ok:
Też z futerkami dołożymy swoją cegiełkę. :D
Obrazek

Ewa L.

Avatar użytkownika
 
Posty: 70656
Od: Śro lut 27, 2013 20:02
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 29, 2013 6:15 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

wiesiaczek1 pisze:jestem, ale kto nadaje takie imiona ? niedomyta baba, obraź się kotku i zadrap na śmierć :evil:

Imiona są, jak rozumiem "robocze", ale fajne, zwracają uwagę :mrgreen: Moim zdaniem koty bardzo atrakcyjne, nie powinno być problemów ze znalezieniem domków.

ewar

 
Posty: 54973
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Pt mar 29, 2013 8:27 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

Zaznaczam sobie wątek.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

edii

 
Posty: 2590
Od: Pon paź 04, 2010 18:05

Post » Pt mar 29, 2013 8:40 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

Zaznaczam, Ewo
Obrazek
Obrazek

MalgWroclaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 46710
Od: Czw paź 15, 2009 17:39
Lokalizacja: Wrocław, stolica Śląska :)

Post » Pt mar 29, 2013 11:41 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

ałłła!
ale się tu Was zrobiło dużo!
dziękuję bardzo!
pomoc będzie potrzebna, zaraz dopiszę w pierwszym poście, jaka
a teraz, wg kolejności, odpisuję:
hikora pisze:melduję się

dziękuję, że jesteś!
wiesiaczek1 pisze:jestem, ale kto nadaje takie imiona ? niedomyta baba, obraź się kotku i zadrap na śmierć :evil:

nadałam imiona ja
imiona są robocze
ale jeśli ktoś zechce je kotom zostawić, to podatku od ich używania pobierać nie będę
... mam nadzieję wiesiaczku pierwszy, że nie doniesiesz na mnie do TNB
alma_uk pisze:PJNC- jakbym widziala swoja kotke, ktora mialam pare(nascie juz niestety) lat temu 8O 8O
Takie samo umaszczenie 8O 8O
Oby szybko znalazla dobry domek i jej maluchy tez :ok: :ok:

witamy almo_uk!
... mam Cię dopisać do chętnych na PJNC?
bodzia_56 pisze:Znalazłam się i ja tutaj za koteczkami na fb i jednocześnie moich okolic. Udostępniam je na fb, tak jak i wszystkie te bidy pieski. Zaznaczę jednak, że Spała , to znowu nie taka wieś, to Ośrodek Wypoczynkowy również. To tak jak małe miasteczko wczasowe i jednocześnie ośrodek sportu. Szkoda, że ludzie tak łatwo wyrzucają tam psy do lasu i koty dla nich, to tylko jakiś niepotrzebny problem. Znam tam jednak ludzi, którzy mają złote serca i pomagają na swój skromny sposób szczególnie psom ( np. taka p. Stasia ). Najgorzej jest jednak z koteczkami :(

bodzio_56, przepraszam Cię bardzo!
nie chciałam ani Ciebie ani Spały obrazić!
skopiowałam część informacji z Wikipedii...
czy Ty jesteś ze Spały?
mogłabyś nam pomóc?
albo zadzwoń do mnie (609 711 451), oddzwonię i pogadamy
i, oczywiście, dziękuję, że jesteś!
jolabuk5 pisze:Ewuniu, melduję się - jakby było coś trzeba, daj znać, jesli będę mogła, pomogę. :D

Jolu, Jolu!
witamy Cię!
dam znać jakby były jakieś maluchy...
Ewa L. pisze:Nie mogę za wiele pomóc ale mogę podzielić się karmą.Jeśli potrzebna dajcie znać. :ok:
Też z futerkami dołożymy swoją cegiełkę. :D

dziękujemy w imieniu footer!
wezmę od Joli nr telefonu i zadzwonię!
ewar pisze:Imiona są, jak rozumiem "robocze", ale fajne, zwracają uwagę :mrgreen: Moim zdaniem koty bardzo atrakcyjne, nie powinno być problemów ze znalezieniem domków.

dzięki ewar!
edii pisze:Zaznaczam sobie wątek.

dzięki edii!
MalgWroclaw pisze:Zaznaczam, Ewo

witaj Małgosiu!
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 29, 2013 11:49 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

Mam 4-kilowy worek SMILi, przyda się?
I kto tu mruczy<- to nasz blog, można poczytać i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie
kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

hikora

 
Posty: 763
Od: Czw sie 23, 2012 5:36
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 29, 2013 11:51 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

andorka pisze:
ASK@ pisze:nie mam dojścia do fb.O co chodzi,prosze napisz i tutaj.

Wiesz, ostatnio zaczyna panować obyczaj, że jak kogos nie ma na FB to go nie ma wcale :?

A tym to ja najmniej się przejmuję :wink:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt mar 29, 2013 11:52 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

hikora popełniła blog'a
http://domowepiwniczne.blogspot.com/
zapraszamy, choć to dopiero początki i mało się tam dzieje
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 29, 2013 11:56 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

Kawał akcji i roboty.
Kciuki mogę potrzymać. :ok: Tylko tyle :oops:
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt mar 29, 2013 11:58 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

ASK@ pisze:
andorka pisze:
ASK@ pisze:nie mam dojścia do fb.O co chodzi,prosze napisz i tutaj.

Wiesz, ostatnio zaczyna panować obyczaj, że jak kogos nie ma na FB to go nie ma wcale :?

A tym to ja najmniej się przejmuję :wink:

witaj ASK@!
witaj andorko!
macie rację z tym fb, ale przekonałam się, że tam się pomoc dla zwierząt dobrze nakręca
problemem, przynajmniej dla mnie, jest to. że trudno mi tak cokolwiek znaleźć
i, że wszechwiedzący fejsbók co i rusz mnie wyfakuje, bo za szybko klikam...
całe szczęście, że nasze forum jest pod tym względem bardziej przyjazne dla użytkownika i "czytacza"
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 29, 2013 12:04 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

Miau to też potęga.
Na siedzienie na fb czasu nie mam. Moje koty z fb domow nigdy nie znalazły.A te co się zgłosiły po wizycie pa z mety odpadły.Potrzebujące na cito/cito domy ,kociska, znalazły...jak naklepałam się multum ogłoszeń i maili...Znam dom co kociki małe przejął po czym je przy pierwszej biegunce... Wiem, to to gorsze spojrzenie na fa...Czasu mi po prostu szkoda .Ale to ta czarna, mroczna wersja moich obaw i lęków.Starej daty jestem.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55358
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Pt mar 29, 2013 12:10 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

ASK@ pisze:Kawał akcji i roboty.
Kciuki mogę potrzymać. :ok: Tylko tyle :oops:

Aniu, Aniu!
kawał roboty, to jeszcze przed nami!
z tej przybliżonej 50 footer, złapanych mamy dopiero 4 kocie duszyczki
jak dobrze wszystko pójdzie, to dziś Ewelina złapie PJNC z piątką maluchów
dziś też ma przyjechać do mnie do szkoły moja koleżanka kotolożka Magda po kennel i styropian
mam już informację, że dziś wieczorem PJNC+5 wylądują szczęśliwie na wsi pod Łodzią
lepszego dt nie mogłam sobie dla nich wymarzyć-całodobowa opieka lekarska!
a Magda to koci (psi też) anioł!
Madziu, dziękuję Ci bardzo!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt mar 29, 2013 12:20 Re: Łódź-Spała 2013. Ratujemy koty! Będziemy potrzebować pom

ASK@ pisze:Miau to też potęga.
Na siedzienie na fb czasu nie mam. Moje koty z fb domow nigdy nie znalazły.A te co się zgłosiły po wizycie pa z mety odpadły.Potrzebujące na cito/cito domy ,kociska, znalazły...jak naklepałam się multum ogłoszeń i maili...Znam dom co kociki małe przejął po czym je przy pierwszej biegunce... Wiem, to to gorsze spojrzenie na fa...Czasu mi po prostu szkoda .Ale to ta czarna, mroczna wersja moich obaw i lęków.Starej daty jestem.

... dobrze, że mam na nosie super progresy, bo bym mijauł'a problem z przeczytaniem!
ja, też nie lubię fb
międli mi się to to bardzo
jak coś chcę otworzyć, to mogę zrobić sobie kawę i iść do kibelka, co by zrobić na nią miejsce
i mało przejrzyste to to jest
ale Hania sobie tam jakoś radzi i pomoc dla psów przychodzi
ale w gruncie o to chodzi, co by informacje się rozchodziły, co nie Aniu?
a, jest jeszcze coś co mnie wqrwia w związku z fb
teraz małolaty (i nie tylko) komunikują ze mną się wyłącznie przez fb
opier... m jak tylko spotkam na korytarzu!
a miau, to potęga i już!
... mry!
http://domowepiwniczne.blogspot.com/ <- a to nasz blog, można poczytać
i pomóc nam robiąc zakupy w Zooplus'ie - kliknij w banerek sklepu na pierwszej stronie bloga

jesteśmy też na FB -> https://web.facebook.com/IKtoTuMruczy/

ewa_mrau

Avatar użytkownika
 
Posty: 8490
Od: Pon sie 30, 2010 12:57
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 281 gości