Krew w kupskach.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt kwi 07, 2017 20:31 Re: Krew w kupskach.

Nie pisałaś,że ma podwyższone parametry nerkowe. To zmienia postać rzeczy,kot nie powien jeść za dużo białka. Napewno wet odradziłby mięso.

W reklamach zwykle nigdy nie ma prawdy,a czysty marketing :wink:

Od USG polecam Ci na przyszłość dr. Marcińskiego. Od nerek dr Neskę -Suszyńską. Namiary znajdziesz w necie.
Moja kotka tez robi kupę z domieszką krwi już b.długo. U nas stawiają na pękające naczynka. Jeśli krwi jest mało,a wyniki ok,poza tym kot czuje się dobrze-nie panikowałabym.
Czasem podaje się karmę Royal Canin Fibre,by konsystencja kupy była lepsza,bez zaparć,by nie podrażniać przy oddawaniu kału.

Może inni podpowiedzą coś więcej. Pewnie trzeba kota obserwować. Ponowiłabym USG u dr Marcińskiego-dla mnie jest wyrocznią :wink:

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

Post » Nie kwi 09, 2017 13:47 Re: Krew w kupskach.

Kot jest drugi dzień na RC Gastro Intestinal i na suchej Purinie (miała być Sensitive ale Pan się pomylił i kupił Bifensis Dual Defense... :D ) i po odrobaczeniu (dostał zastrzyk, kolejny za 3 tyg). Pierwsza kupa - bez krwi :) Zobaczymy jak to się rozwinie.

Na marginesie dodam, że z tego co się dowidziałam, dr Tworus to praktycznie liga dr Marcińskiego - a dostać się było trochę łatwiej. No i przyjmuje bardziej w rejonie północnej Warszawy, z kolei Pan doktor - głównie południowa. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor.
Dzięki za wskazówki!

Madison_square

 
Posty: 7
Od: Śro mar 29, 2017 14:28

Post » Wto kwi 11, 2017 8:12 Re: Krew w kupskach.

jaki zastrzyk?

tabo10

 
Posty: 8086
Od: Nie lip 31, 2011 14:24

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: skaz i 193 gości