Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 06, 2019 6:54 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

:201461 :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

Od: Wto sie 18, 2009 22:11

Post » Pt maja 10, 2019 14:00 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Moi drodzy u mnie trochę nowości. Persiulka u mnie na dt, zabrałam od kolegi, ponieważ ma mikro kotka na tymczasie, prócz swoich obowiązków rodziny i kotów. Persiulka siedzi w suszarni, już całkiem się oswoiła, spaceruje po wszystkich pomieszczeniach. Są 2 chętne osoby do adopcji póki co, chociaż kotka jest jeszcze nie wystawiona na stronie Fundacji. Pójdziemy dziś do dr, ponieważ brzydka kupa i zwymiotowała, poza tym oczka łzawią trochę no i ogólnie do przeglądu raz jeszcze, bo chuda, sierść linieje i matowa, może coś na wzmocnienie itp. Takie piękne zdjęcia zrobił kolega u którego była.
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tofcia w swoim domu szczęśliwa! Na wysypisku masakra pojawiają się inne koty, zresztą i na osiedlu też. Studnia bez dna. Do tego susza, ani kropli deszczu, wczoraj pod ogródek z przodu klatki, gdzie zawsze siedziała Pysia Seniorka a teraz jeże urzędują i mój Tofik, podszedł lis chudy jak gnat, poszłam do śmietnika, a tam mała kuna. Wylożyłam im puszkę i resztki po kotach i domowe mięsne plus woda. Sucho że ani robaka, ptakom też kupiłam trochę ziaren i wiszą na jałowcu. Wszędzie stawiam i wieszam wodę.
Ogródki podlewam szlauchem. Jest źle trzeba się modlić o deszcz. Wszędzie pada czasem a u nas nic. Oświetlili nam wszystkie alejki lampami led i wszystko widać.
Tak to wygląda, do tego muszę składać papiery na rentę i stresu nie brakuje, do tego problemy rodzinne i tak jakoś za dużo na raz. Na szczęście wspomogła mnie karmą pani Hania i na zrzutce też nieźle, zamówiłam 24 Animondy Carny po 800 gram na krechę i jest ok, że nie trzeba się martwić skąd wziąć jedzenie tym biedom.
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

Post » Pt maja 10, 2019 14:13 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

O rentę się nie martw-dostaniesz. Ja od kilku lat wrzucam na luz bo inaczej bym się wykończyła.Denerwowałam się przez kilka lat,teraz podchodzę względnie normalnie.Najwyżej sądzić się będę.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazekObrazek
Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

Od: Wto sty 11, 2011 15:22

Post » Pt maja 10, 2019 19:25 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Mam nadzieję bo nie ukrywam że to duży stres:( Śnieżka zdrowa zatruła się karmą, zrobiono też test na Felv bo każdy pyta z chętnych. Zdrowa powoli dojdzie do siebie i znajdzie super dom.
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

Post » Pt maja 10, 2019 19:36 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Za Śnieżkę :ok: :ok: :ok: niech znajdzie fajny dom :ok: :ok: :ok: :ok:
Obrazek
Maciuś 05.2012 - 15.07.2016 ['] - żegnaj Promyczku
Mała Matylda (FeLV +) ma już dom! - viewtopic.php?f=13&t=186630
Misz-masz - DOKŁADKA kosmetyków 17.05.19; ODDAM LACTULOSUM- viewtopic.php?f=27&t=187400

ametyst55

Od: Pon sie 16, 2010 14:04

[poprzednia]