Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw cze 13, 2019 13:06 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kocia Lady pisze:Pysiulka już 2 miesiące nie żyje:( Wybacz kiciu :placz: :placz: :placz:
https://youtu.be/rpSaf607VI0


:(
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21519
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Nie cze 16, 2019 17:37 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kochani sporo brakuje do celu koleżanka wystawiła bazarek viewtopic.php?f=20&t=191886
Zobaczcie może ktoś coś ?
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8083
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw cze 20, 2019 17:13 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8083
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw cze 20, 2019 17:28 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

link nie działa :(
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt cze 21, 2019 12:02 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

czarno-czarni pisze:link nie działa :(


juz działa :)

Obraz ma wymiary 25 na 35 i jest namalowany farbami akrylowymi firmy Talens Amsterdam bez szkodliwych metali ciężkich. Zapraszam. Cena wyw 100 zł.

Obrazek

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 21, 2019 12:10 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

dla mnie nadal nie działa :( zawartość niedostępna
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt cze 21, 2019 12:59 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

czarno-czarni pisze:dla mnie nadal nie działa :( zawartość niedostępna

wysłalam zaproszenie, moze tak jest nastawione,ze tylko dla zaproszonych, nie znam sie , ale może coś to da :roll:

alessandra

Avatar użytkownika
 
Posty: 26430
Od: Pon maja 07, 2007 13:04
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Post » Pt cze 21, 2019 13:20 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

dało!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lip 12, 2019 11:30 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Witam nie odzywałam się ponieważ dużo stresu, obowiązki, którym nie dam rady podołać. Ręka bez węzłów już ma obrzęk limfatyczny lekki, jednakże wiąże się z bólem, dyskomfortem, zwłaszcza, że prawa ręka też nie sprawna jest, nie dam rady nawet zamieść podłogi, taki ból, po złamaniu głowy kości promieniowej i podaniu w nią chemii niestety. Natomiast byłam na komisji ZUS i dostałam tylko częściową niezdolność do pracy!!! Brak słów i skierowanie do sanatorium!!! Nie dam rady zrobić zakupów posprzątać, większą część dnia leżę i mam częściową niezdolność!!! Za 900 zł wykupić leki kredyt ubezpieczenie itp plus jedzenie i dużo płynów woda soki (ostatnio przyoszxzedzilsm i odbiło się natychmiast na zdrowiu). Nie stać mnie na wykarmienie swoich 3 kotów i 1 tymczasa. W poniedziałek pójdę do dr rodzinnej po skierowanie na rehabilitację i poradzić się co robić. Nie mamy obecnie pieniądzy, gdyż kupiliśmy drzwi, które kompletnie się nie zamykały i nie można było otworzyć, kupiliśmy z mamą za "13" arki. Na domiar złego zepsuła się pralka i kuchenka, więc mama wzięła na raty. Trzeba było wynająć do sprzątania, wniesienia itp spłukaliśmy się na maxa, ale wszystko działa i drzwi super nareszcie tamte były tak stare że opuściły się z zawiasów. Teraz znów mamy niepoodkurzane i nieposprzątane ale nie mamy za co wynająć. Będę malować obrazki może w ten sposób podreperuje budżet ale prawa ręka często boli. Tak wygląda
Obrazek
Dokuczają mi sąsiadki odnośnie karmienia kotów jeży i ptaków. W największe upały nie pozwalały wody postawić, oczywiście stawię i dokarmiam, bo kilka ptaków w tym drozdów znalazłam w ogródku. Byłam z nimi u weta. Padły z głodu i wycieńczenia.
Więc napłakałam się z powodu tych ohydnych ludzi, wzięłam z UM że jestem społecznym opiekunem zwierząt.
Tak to wygląda. Na wysypisku mimo że 2 kotki zabrane liczba się nie zmniejsza. Mokrą karme mam od pani Hanny i Marty z Warszawy, ale sucha idzie w tempie błyskawicznym, niedawno Marta mi doslala 24 kg a już zostało kilka kg. Zaczęłam malować 2 obrazki może w tym tygodniu skończę.
P.s. Od wczoraj mam małego jeża Piotrusia karmię grzeje itp.
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8083
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt lip 12, 2019 13:13 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

można się odwołać? to jakaś paranoja....
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt lip 12, 2019 16:30 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

można i zamierzam to zrobić, na dodatek sąsiad, który się wprowadził po rozwodzie alkoholik, czepia się,że nasze koty mordują ptaki, co jest nieprawdą, bo nie wypuszczam ich w dzień, tylko w nocy, chyba że sami jesteśmy w ogrodzie, poza tym sąsiad awanturnik, w przeszłości karany za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia, cudem uniknął odsiadki, już wezwałam dzielnicową, była z policjantem i ostrzegła go, wyparł się, stwierdził,że był pijany i nie pamięta, także będę go nagrywać, mama kupiła kamerę samochodową w Biedronce, przykleję do okna, tylko nie wiem jak to obsłużyć, może ktoś podpowie?? sąsiad pluje, non stop, gwiżdże pod oknem, krzyczy, wyzywa, dodam, że się razem wychowywaliśmy i mama jego kilka lat umarła na raka płuc i mama i ja karmiliśmy ją prawie dwa lata, bo podczas chemii, licznych operacji nie miała co jeść, nawet kupowaliśmy jej leki i oddałam swoje ubrania, to teraz syn, za to że mamy zwierzaki, ładne ogródki chce nam umilić życie żeby dużo jego nie zostało :strach: :roll:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8083
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob lip 13, 2019 19:10 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Odwołaj się,pilnuj okresu odwołania nie jest długi,pozbieraj wszystkie dokumenty chorobowe.Przyznawanie grup jest teraz związane z tymi dodatkowymi pieniędzmi,które obiecał rząd dla ludzi całkowicie niezdolnych do samodzielnej egzystencji.
Musisz też jechać do sanatorium bo Ci cofną co dali.
Jaką grupę miałaś wcześniej ?
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19342
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie lip 14, 2019 17:03 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Z Miejskiego Orzecznictwa mam stopień umiarkowany a z ZUS całkowitą niezdolność a teraz częściową, orzeczenie dostałam do ręki w poniedziałek w tym tygodniu czyli do przyszłego tygodnia mam czas.
Problem z bandą lisów na wysypisku.
https://youtu.be/1jwM3F8HiI0
Z dobrych wieści Białasek po leczeniu raka czuje się dobrze i zmiany cofnęły się.
Obrazek

Tu jeszcze z wysypiska
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8083
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie lip 14, 2019 18:13 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kocia Lady pisze:Z Miejskiego Orzecznictwa mam stopień umiarkowany a z ZUS całkowitą niezdolność a teraz częściową, orzeczenie dostałam do ręki w poniedziałek w tym tygodniu czyli do przyszłego tygodnia mam czas.
Problem z bandą lisów na wysypisku.
https://youtu.be/1jwM3F8HiI0
Z dobrych wieści Białasek po leczeniu raka czuje się dobrze i zmiany cofnęły się.
Obrazek

Tu jeszcze z wysypiska
Obrazek
Obrazek


Kibicuję Białaskowi, żdrowiej kotku.
Jest na tym zdjęciu tak śliczny jak Krzyś u KatiaK :1luvu:

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Nie lip 14, 2019 19:17 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Tak Białasek to kot wojownik, taki jak ja, dzięki Bogu, że Anita zgodziła się go przyjąć...
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8083
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Cosmos, pimpuś..wampirek i 192 gości