Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie mar 31, 2013 9:44 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Dziękuje wszystkim za życzenia i również życzę dużo łask Bożych, zdrowia, pokoju na świecie i spokoju udreczonym zwierzętom, pozdrawiam serdecznie
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie mar 31, 2013 17:33 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Przyłączam się do życzeń.
Spokoju, nadziei, radości i zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.
Obrazek------------------Obrazek------------------Obrazek
Kotek V.2004 - 26.07.2010 ------ Grzybek 1998? - 05.10.2016 ---- Tosia 2005 - 19.08.2019
Mój Pierwszy Koci Aniołek [*] -- -Śpij spokojnie [*]------- ----------Dziękuję, że byłaś [*]

Kotek&Tosia

 
Posty: 998
Od: Śro lut 17, 2010 16:16

Post » Nie mar 31, 2013 18:09 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

bezdomniaczki na balkonie podpisują listę kilka razy dziennie, zwłaszcza, że znów sypie "świąteczny" śnieg
Obrazek
Obrazek

Iza dziękuję:)
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro kwi 03, 2013 18:38 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

coś przesłałam, daj znać jak dojdzie.Duzo zdrowia.

fumcia

 
Posty: 644
Od: Sob wrz 03, 2011 12:51

Post » Czw kwi 04, 2013 8:29 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Dobrze dam znać dziękuje
u mnie ręce jakoś tam powoli jak nic nie robię tylko siedzę za to bezdomniaki to się mają 7 miesięcy zimy a mój kot Tofik przestał wczoraj sikać i rano mama z nim pojechała do dr wet
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw kwi 04, 2013 19:14 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Nie no Agnieszka...
Co z Tofikiem?
Udanej rekonwalescencji.
I oby wiosna już nadeszła.

PS. Zrobiłam przelew z bazarku.
Obrazek------------------Obrazek------------------Obrazek
Kotek V.2004 - 26.07.2010 ------ Grzybek 1998? - 05.10.2016 ---- Tosia 2005 - 19.08.2019
Mój Pierwszy Koci Aniołek [*] -- -Śpij spokojnie [*]------- ----------Dziękuję, że byłaś [*]

Kotek&Tosia

 
Posty: 998
Od: Śro lut 17, 2010 16:16

Post » Pt kwi 05, 2013 7:58 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

pozdrawiamy i bardzo zdrowia życzymy, bardzo!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt kwi 05, 2013 20:25 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

dzieki dziewczyny za zyczenia i pomoc kotom, Iza pieniążki z Twojego bazarku przekazałam pani Ewie na chrupki bezdomniakom, z kolei Fumcia Twoje pieniądze też doszły przekazałam koleżance jutro odda pani Aleksandrze na rzecz naszych bezdomniaków w pracy, także dziewczyny serdecznie dziękuję, dziś koleżanka zaniosła jedzenie naszym bezdomniakom na portiernię chrupki i saszetki,
, ja też mam codziennie kilka razy dziennie nawet bezdomniaki na balkonie, mama wychodzi tylko odśnieża balkon, żeby mogły się przebić, natomiast w dzień całe stada dosłownie chmary ptaków jedzą w karmnikach,
Tofik trochę lepiej, dziś odwiedziła nas pani dr wet w domu, dała Tofikowi zastrzyki i zostawiła kolejne które sama podam, bo tabletek z tymi rękoma nie mam szans podać. wyniki nerkowe ok, dzięki Bogu, natomiast w moczu krew więc nie można było nawet zbadać czy są jakieś kryształy, za tydzień trzeba będzie powtórzyć badanie, teraz śpi przy grzejniku, mam nadzieję że będzie dobrze,
Prawa ręka mocno boli już drugi dzień, i jest oczywiście zgięta pod dużym kątem, prawdopodbnie już tak zostanie, chyba że jakimś cudem w wyniku rehabilitacji okaże się , w każdym razie nie wiem kiedy do pracy, czy nie zwolnią etc, dobrze że koleżanki z pracy pomagają mi jak pomogą i robię zakupy spożywcze w sklepie internetowym, gdyż tyle śniegu że nie wychodzę w ogóle z domu, tylko do Seniorki do suszarni jak dam radę, a jak nie to mama idzie,
wieczorem wczoraj była babcia od kotów, Senior też kiepsko się czuje, rozmawiałam z panią dr, będzie mogła zajść do dziadków do domu....babcia przyniosła Tofikowi leki rozkurczowe moczopędne
mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze, bo na razie limit nieszczęść wyczerpany
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie kwi 07, 2013 17:30 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

przedstawiam klan czyży zwyczajnych, które tłumnie jedzą u mnie na balkonie a dziadkowych i naszych świerkach wiją gniazdka bo będą składać jaja lada dzień, a głód niesamowity, zjadają dziennie nawet 200 gram pestek ze słonecznika
Obrazek
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon kwi 08, 2013 13:14 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Dzięki wielkie Agnieszce i Izie za pieniążki.Zakupię suchy pokarm dla Chlewiczków (mamunia i troje kociąt). Chlewki, gdzie się kotki urodziły, zostały rozwalone.Koty znalazły lokum obok na strychu w domku p.Lucyny.Ma ona swoje 4 koty, dużego psa i kurkę Honoratkę.Wiadomo, że kto ma dobre serce ten dostaje w du....,- pomagam więc pani przynajmniej w suchej karmie ( mam 5 w domu i 8 bezdomniaczków)- a pieniędzy cały czas za mało.
Jeszcze raz dziękujemy.
Ostatnio edytowano Nie kwi 14, 2013 17:36 przez Ewa Speichler, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

No może się uda.

Ewa Speichler

 
Posty: 734
Od: Śro mar 04, 2009 18:29
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon kwi 08, 2013 19:11 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Już są kocie maluszki???
Dzieki za czyżyki,zazdroszcze takiego widoku.
Kocia Lady jek zdrowie?

fumcia

 
Posty: 644
Od: Sob wrz 03, 2011 12:51

Post » Pon kwi 08, 2013 22:19 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Dzięki, niestety zdrowie kiepsko, prawa ręka bardzo boli niestety, dłużej była w gipsie i złamanie było z przemieszczeniem, a i ja bez przerwy się krzątam, nie mogę usiedziec na miejscu, jest to trudne dla mnie z moim charakterem pracusia:( na szczęście prawdziwa wiosną, liczę na rehabilitację, że będzie ok
mama dziś kupiła pestek kilogram, mamy prawdziwe oblężenie na balkonie, czyże, sikorki i wróble
wieczorem już o stałej porze widzę moje bezdomniaki, jak nic nie stoi to siedzą czekając aż coś smacznego wystawię
szłam z mamą w niedzielę koło bloku pana Jurka i widziałam kulejacego kota, wcześniej też przychodził, ale jakoś lepiej wyglądał jak całą zimę stawiałam chrupki chyba będę musiała wiaderko u sąsiadów z parteru postawić, naradzę się z córką pana
poza tym Tofik chyba też lepiej, to był jednak krwiak z powodu upadku, skoczył niefortunnie z biurka uderzając się pęcherzem, Seniorka też już szczęśliwa w dzień wyleguje się pod jalowcem w ogródku
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto kwi 09, 2013 10:01 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

niech Ci zdrowie sprzyja, niech się poklei - a rehabilitacja jakaś będzie?

Dobrze, że Toffik lepiej, ależ miał pecha, żeby tak na pęcherz upaść :-(
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto kwi 09, 2013 12:00 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

zazywaj tran i preparat wielominerałowy Mumio [tak sie głupio nazywa]

fumcia

 
Posty: 644
Od: Sob wrz 03, 2011 12:51

Post » Śro kwi 10, 2013 16:35 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Byłam u dr z prawą ręką nieciekawie, przesunęła się trochę kość, więc trzeba uważać i na temblaku nosić, a i tak nie odzyska pełnej ruchomości, i mam skierowanie rehabilitacji lewej, byłam też u neurologa zrobiłam rtg, jak nie ma pęknięcia to od razu na reha a międzyczasie robić badania,
Z Tofikiem też muszę na wizytę kontrolną także wesoło
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 267 gości