Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 24, 2020 12:24 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

zapraszam na bazarek

https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=20&t=202284&p=12367482#p12367482

kochani okazało się że domek gdzie od kilku lat mieszkała Tygrysia został wyrzucony ponieważ pan zmarł, a pasierb nie życzył sobie bo mu koty do mieszkania wchodziły, dlatego biedna Tygrysia koczuje na parkingu pod autami, a to kilkunastoletnia kotka, pogadałam z pasierbem pozwolił postawić domek przy siatce, zobaczymy jak to będzie, Wąsik nowy kot nie kastrowany dalej agresywny atakuje inne koty i trzeba go koniecznie wykastrować, jeżdżę też na wysypisko pokażę fotkę, dziękuję kochanej Dorci która przysłała pieniążki które będą na mokrą karmę,
mój Tofik znów chory jakaś angina go wzięła, daję antybiotyk, w tym miesiącu skończyła mi się renta, złożyłam papiery zobaczymy jak to będzie, kolejny stres, w ubiegłą sobotę spadł mi garnek na mały palec, myślałam że złamany, z polisy jeździłam do ortopedy, skonćzyło się na zbiciu

Tygrysia koczuje na parkingu przeganiana :placz:
Obrazek

przy okazji ze środka ruchliwej ulicy zgarnęłam takiego szkraba
Obrazek

wysypisko stołówka pod naczepą
Obrazek
Obrazek
Ostatnio edytowano Pt lip 24, 2020 12:43 przez Kocia Lady, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt lip 24, 2020 12:29 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pt lip 24, 2020 12:45 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

no tak zdecydowanie! dzięki !!!
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob paź 31, 2020 16:21 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Moi kochani!!!!
Mam nadzieję, że jesteście wszyscy zdrowi w dobie pandemii :( :( :(
Długo nie pisałam, alkoholizm w rodzinie dwóch panów tak dał nam się we znaki, że odechciało się wszystkiego, na szczęście tfu, tfu kryzys zażegnany i można odetchnąć....
Trochę zmian! Tygrysia jest u mnie w suszarni, tym samym zakończyłam po 8 latach karmienie na parkingu. Był tam niedawno mały kotek, którego udało mi się złapać do transportera, ale koleżanka nie domknęła drzwiczek i niestety uciekł, z miesiąc w sumie na niego czatowałam nic z tego, jak już było można to klatki łapki nie było, jak była to jego nie było, po 3 h czekałam i kilka razy dziennie chodziłam, niestety także tam już nie chodzę. Wąs kocur który mi pogryzł 5 razy dotkliwie kota Tofika został wykastrowany i po pobycie dwutygodniowym w suszarni cieszy się wolnością, oczywiście przychodzi na jedzenie. W ogródku przed blokiem gdzie stoi większość domków jeżowych, są dwie kocie sypialnie i stołówka do której stawię jedzenie i wodę, to blisko parkingu także jak będzie ktoś głodny to zapraszam.
Tygrysię karmiłam 9 lat na ulicy, jest to staruszka ma na pewno z 15 lat już psychicznie nie dałam rady tam chodzić, non stop tam chodzić z laską, schylać się klękać i Ci ohydni ludzie hejt nie do zniesienia, także ulżyło mi i mogę zająć się malowaniem obrazów....
Tygrysia jest przerażona, ale już nie tak że dwa dni nie jadła i jęczała z przerażenia, dawałam walerianę, teraz kupiłam specjalną poduszeczkę, wypełnioną kocimiętką i walerianką....Wspomogła mnie właśnie Dorcia z Anglii i kupiłam dobrego jedzenia swoim 7 :kotek:
Na wysypisko chodzi koleżanka, ja też czasem ale teraz strach się ruszyć z domu, wszyscy jesteśmy w grupie ryzyka...
Cieszę się i pochwalę się że Fundacja Poczty Polskiej kupiła mi okulary do czytania i chodzenia, ciśnieniomierz i fotel nawannowy...
Miałam iść na rehabilitację, ale niestety wiadomo jak jest. Po perturbacjach zrobiłam badania,na szczęście jest ok i z tego się cieszę.
Ogólnie to ręka moja bez węzłów jeśli służy mi do ozdoby to ok, a tak niestety non stop stan zapalny mi się robi.
Wylukałam w necie, że można na allegro kupować z odroczonym terminem płatności, i korzystam z tego, zamawiam karmę, jedzenie do domu, przybory sanitarne, mamie krzesło toaletowe trzeba było kupić, to też i wiele innych, oczywiście trzeba spłacać...
W tym celu maluję i sprzedam swoje dzieła i spłacę powoli. W każdym razie brakuje mi tylko stołówki takiej konkretnej do ogródka już wypatrzyłam na allegro mają zrobić i dadzą znać jaki koszt. Mam też nowe domki jeżowe, pewna pani z Warszawy kupiła perły i zamówiłam bo dużo jesiennych sierot, wiszą też karmniki pełno ptaków w ogrodzie, gołębie też karmię za płotem bo kradły kotom ze stołówki i jeden już siedział umierał z biegunką, wzięłam na kilka dni dałam leki odkarmiłam i poleciał sobie.
Zakupy na szczęści zamawiam kurierem z Biedry i Spara....
Pozdrawiam wszystkich sympatyków i przyjaciół którzy wspieracie słowem czynem i dzięki Wam się kręci ten "interes" :wink: :1luvu: :1luvu:
wstawię kilka fotek Dziękuję i ściskam.
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob paź 31, 2020 16:59 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Agnieszko dużo zdrowia życzę. Cieszą dobre wieści od Ciebie. Oby tak dalej :ok: Pozdrawiam ciepło.
Obrazek------------------Obrazek------------------Obrazek
Kotek V.2004 - 26.07.2010 ------ Grzybek 1998? - 05.10.2016 ---- Tosia 2005 - 19.08.2019
Mój Pierwszy Koci Aniołek [*] -- -Śpij spokojnie [*]------- ----------Dziękuję, że byłaś [*]

Kotek&Tosia

 
Posty: 998
Od: Śro lut 17, 2010 16:16

Post » Sob paź 31, 2020 17:00 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Pięknie pozdrawiamy, dobre wieści, świetnie, że wyniki dobre. A Twoje obrazy, Kefir, Zuza,Czykita, cieszą mnie i zachwycają gości. Niech nadejdą lepsze czasy.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob paź 31, 2020 17:31 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kochani dziękuję...
Dagmara postępy są chyba w malowaniu
To moje ostatnie : ten pojedzie do Fundacji Miasto Kotów
Obrazek

Obrazek

To szkatułka
Obrazek
Obrazek
I tak dla przykładu szkatułkę malowałam 1,5 dnia a te inne koty po 4 dni 8O
Tu Wąs wkurzony po kastracji
Obrazek

Tu ten mały z parkingu
Obrazek

Niebieściak 3 miesiące się nie pokazywał już go opłakałam a tu wychodzi 1 października jak gdyby nic ... gruby...jadł z jeżami
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto lis 03, 2020 11:28 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kochani Tygrysia w suszarni podrapała mnie na szczęście w prawą rękę, jak zamiatalam koło kuwety. Boi się zmiotki bo pewnie nie raz dostała. Strasznie jest zestresowana czy ktoś ma może na zbyciu tabletki uspokajające ?
https://animalia.pl/m/vetexpert-kalmvet ... oly/26070/
Tak się wystraszyłam że szok że mnie w lewą rękę bez węzłów podrapie...
Czy te dziurę którą wydrapuje zatkać czy niech będzie otwarta? Nią się nie wydostanie....
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon lis 09, 2020 15:36 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kochani mamy gorączkę z mamą ja już nie dużą ale gorzej z mamą nie dam rady kotów oporządzać nawet ....nie wychodzimy z domu dr sugeruje żeby zrobić test na Covid oby to nie było to
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon lis 09, 2020 17:47 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kocia Lady pisze:Kochani mamy gorączkę z mamą ja już nie dużą ale gorzej z mamą nie dam rady kotów oporządzać nawet ....nie wychodzimy z domu dr sugeruje żeby zrobić test na Covid oby to nie było to


O kurcze :( Trzymajcie się !
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21524
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Pon lis 09, 2020 17:52 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

ametyst55 pisze:
Kocia Lady pisze:Kochani mamy gorączkę z mamą ja już nie dużą ale gorzej z mamą nie dam rady kotów oporządzać nawet ....nie wychodzimy z domu dr sugeruje żeby zrobić test na Covid oby to nie było to


O kurcze :( Trzymajcie się !

:ok: :ok: :ok: Trzymajcie się i daj znać.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19454
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw lis 12, 2020 18:59 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kochani nie jest lepiej niestety bierzemy antybiotyk ja od tygodnia dodatkowo biegunka wzięłam kredyt na leki i obiady bo nie damy rady nic robić
Kochani w telewizji jest infolinia Seniora że pomogą itp niestety nie nam...muszę prosić sąsiadek aby nakarmiły koty i kupowały nam leki nie mamy nikogo innego
Czy ktoś z Was może pomóc kupić Josera Catelux za 130 z kawałkiem na Allegro na adres koleżanki ona musi do mnie codziennie przychodzić poza tym że ma wysypisko i za miastem psa i koty oraz swoje 6 ...
Boję się oby nie to był ten wirus mama się boi zrobić testu nie mieliśmy objawów zanik węchu smaku może to tylko grypa?
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw lis 12, 2020 19:14 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Dziewczyny i nie tylko może jakąś zrzutkę zrobimy?

Ja na początek

20
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19454
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Czw lis 12, 2020 19:41 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

ja też 20
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw lis 12, 2020 19:54 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Ja też 20
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60131
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], jasiulcowamama, Zeeni i 129 gości