Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob maja 20, 2017 20:03 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Załatw pielęgniarkę na NFZ.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19339
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie maja 21, 2017 13:07 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Przede mną jeszcze dwie chemie i herceptyna lek i potem operacja
Jutro pójdę do przychodni załatwię pielęgniarkę i wezwe dr bo rany bolą tam jest jakiś stan zapalny polewamy wodą utlenioną czy ktoś ma doświadczenie czym jeszcze można karmić sondą
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon maja 22, 2017 9:12 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon maja 22, 2017 16:22 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Dziękuję dzisiaj w aptece nie umieli doradzić więc kupiłam Kleik ryżowy i Gerbery w słoikach dzwoniłam dzisiaj do dr z przychodni nie chciała przyjść że ona nie wie że ma iść gdzie operowali no i że na pielegniarke z NFZ trzeba długo czekać i ogólnie wydarla się na mnie więc z tego wynika że oboje chorzy na raka mamy się w ciężkich przypadkach sami obsługiwać
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon maja 22, 2017 18:36 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Kup ojcu nutridrinki do picia, specjalne, odżywcze dla tego typu chorych. Można je podawać przez sondę, albo pić np. przez słomkę.

emill

 
Posty: 267
Od: Sob lip 26, 2014 20:08

Post » Pon maja 22, 2017 21:36 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

On sam nie pije bo ma zamiast ust dosłownie ogromny balon i żywe rany w środku
W tych Nutridrinkach jest Wit B a chorym na raka ponoć nie wolno
Mam prośbę suchą karmę właśnie kupiłam ale puszek zostało mi tylko 11 a dziennie daję 2 miałam też dwa kartony Felixow nic nie zostało łącznie 9 kotów codziennie muszę obdzielić czy może ktoś pomóc?
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pon maja 22, 2017 21:42 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

gatiko

Avatar użytkownika
 
Posty: 7141
Od: Pt paź 03, 2014 10:24

Post » Wto maja 23, 2017 11:20 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Dziękuję to dużo!!! Dziękuję Magdalenie za 20 zł!!!
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto maja 23, 2017 12:08 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Kocia Lady, potrzebujesz pomocy, jesteś chora, Twoi Rodzice są chorzy, znalazłam taką informację, zerknij proszę :) :
Usługi opiekuńcze lub specjalistyczne usługi opiekuńcze mogą być przyznane również osobie, która wymaga pomocy innych osób, a rodzina, a także wspólnie niezamieszkujący małżonek, wstępni, zstępni nie mogą takiej pomocy zapewnić. A zatem osobie niebędącej osobą samotną można przyznać usługi dopiero wtedy, gdy najbliżsi członkowie rodziny nie mogą jej zapewnić opieki.

Usługi opiekuńcze obejmują pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych, opiekę higieniczną, zaleconą przez lekarza pielęgnację oraz, w miarę możliwości, zapewnienie kontaktów z otoczeniem. Możemy mówić o czynnościach takich jak: mycie, kąpanie, zmiana pościeli, pomoc w dotarciu do lekarza, podawanie leków, karmienie, robienie podstawowych zakupów, bieżące porządki.


Specjalistyczne usługi opiekuńcze są to usługi dostosowane do szczególnych potrzeb wynikających z rodzaju schorzenia lub niepełnosprawności, świadczone przez osoby ze specjalistycznym przygotowaniem zawodowym (np. rehabilitacja, pomoc psychologiczno-terapeutyczna, czynności edukacyjne).



http://www.spoleczenstwoobywatelskie.go ... spolecznej

edit: kupię Felixa, napisz jakiego
Po 8 latach pobłażliwego ignorowania ZŁA z życzeniami:

Obrazek

Feebee

Avatar użytkownika
 
Posty: 24147
Od: Pon paź 05, 2015 13:22

Post » Wto maja 23, 2017 12:29 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Jesteście Wszyscy w szczególnej sytuacji, długo się czeka to fakt, jeżeli dostaniecie długi termin czekania to idz do jakieś lokalnej gazety- warunkiem jest wypisanie zaświadczenia przez lekarza pierwszego kontaktu.Dawałam już Ci tu linki do druków i opieki gdzie masz się zgłosić. Zgłoś się jak najszybciej do hospicjum- oni przyjeżdżają i dają opiekę, w razie czego też leki.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19339
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Wto maja 23, 2017 21:24 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Kupię jedzenie kotom - napisz proszę na priva dane do wysyłki i telefon dla kuriera
I co jedzą

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Śro maja 24, 2017 8:51 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Dziękuję Pani Agnieszce za 100 zł w sumie za 120 zamówiłam puszki na osiedle więc już na jakiś czas jest dokupuje też wątróbke albo serduszka a wczoraj kupiłam też pół kg mięsa bo Czarnisia z parkingu taka biedna. Pewna pani u której stawiamy domek mówiła że ludzie nawet z trawnika przeganiają ją kamieniami. Po prostu brał słów jeden domek gdzie postawiłam w opuszczonym ogrodzie zjawili się spadkobiercy i załatali dziurę w siatce. Tacy ludzie brak słów dobrze że chociaż mają dużo jedzenia i świeżą wodę.
Dziewczyny dziękuję za informacje odnośnie opieki dziś idę do dr który leczy ojca on pracuje w szpitalu mówił że wszystko załatwi. Ja z kolei idę do ZUS po druki na rentę bo umowę mam do 31 lipca a mam niesprawną prawą ręke na to mam lekki stopień niepełnosprawności a teraz po operacji lewej ręki tzn wycięcia węzłów będę uziemiona. Muszę też załatwić dostosowanie łazienki mamy wysoką wannę nie ma jak wejść się umyć: rodzice a ja po operacji to samo pamiętam jak miałam połamane oba łokcie to był dramat. Wiem że robocizne płaci MOPS koleżanka chce pomóc kupić brodzik.
Marivel potrzebne puszki na Pulkowa do pracy koleżanka pisze że zostało tylko 6. Podam adres na priv.
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro maja 24, 2017 16:23 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

proszę podaj jeszcze telefon dla kuriera

marivel

Avatar użytkownika
 
Posty: 2400
Od: Sob mar 21, 2009 12:48
Lokalizacja: skądinąd

Post » Czw maja 25, 2017 23:01 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Może zamiast brodzika pomyśl o samym prysznicu i siadaniu na krzesle-zdaje egzamin przy chorych z problemami z poruszaniem się. Robi się lekki spad na podłodze żeby woda spływała do kratki.Może też być specjalne siedzisko mocowane do sciany zamiast krzesła.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.

meg11

 
Posty: 19339
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt maja 26, 2017 10:17 Re: Białostockie koty potrzebują karmy a ja muszę pokonać ra

Myślałam o tym ale na razie nie mogę się dogadać w domu z tym tematem bo przecież ja nie jestem właścicielem mieszkania ehh już wszystkiego mam dość pobiegalam dwa dni po urzędach ZUS i Miejski Ośrodek Orzekania o Niepełnosprawności i gardło mnie boli a we wtorek chemia
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 267 gości