Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 18, 2019 19:12 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Dzięki pisze PW.
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro gru 25, 2019 9:58 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Wszystkim przyjaciołom i podczytującym ten wątek życzę Wesołych świąt Bożego Narodzenia!!!!
Ode mnie mojej rodziny 4 kotów gołębia Zenka I kilkunastu bezdomnych kotów!!! Nie piszę bo na szczęście karma jest co prawda na styk, ale jest!!! Poza tym sporo się dzieje w rodzinie:( zdrowie jako tako dopisuje, także życzę Wszystkim zdrowia i Waszym zwierzakom!!!!
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro gru 25, 2019 15:04 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Obrazek
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro gru 25, 2019 15:32 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Spokojnych, zdrowych Świąt i wszystkiego dobrego w Nowym Roku życzy Sabcia z zespołem
Obrazek
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro gru 25, 2019 15:52 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Zdrowych , spokojnych świąt Bożego Narodzenia :s4:

Obrazek
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro sty 01, 2020 14:24 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Obrazek
Kochani szczęśliwego Nowego Roku!!!!
U mnie w rodzinie znów choroby poważne mam nadzieję że się dobrze skończy!!!
Tu są adoptowane kotki z wysypiska 3

Tu Tofcia która ledwo uszła z życiem
Obrazek
Tu Gwiazdeczka
Obrazek

I u mnie Śnieżka którą widać na pocztówce z moimi domownikami
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sty 01, 2020 17:13 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

niech będzie po prostu dobrze. Najlepsze życzenia niesiemy.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41978
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro sty 01, 2020 17:54 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kocia Lady pisze:Obrazek
Kochani szczęśliwego Nowego Roku!!!!
U mnie w rodzinie znów choroby poważne mam nadzieję że się dobrze skończy!!!
Tu są adoptowane kotki z wysypiska 3

Tu Tofcia która ledwo uszła z życiem
Obrazek
Tu Gwiazdeczka
Obrazek

I u mnie Śnieżka którą widać na pocztówce z moimi domownikami
Obrazek

Szczęśliwego Nowego Roku! Niech będzie DOBRY! :1luvu:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 01, 2020 23:23 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

:1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto sty 28, 2020 21:49 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kochani znów chorowałam, jakieś przeziębienie po tym półpaścu jakaś słaba jestem, poza tym miałam zapalenie stawów kolanowych do tego stopnia że ledwo chodziłam po domu, nie było komu nam zrobić zakupów, więc zamawiałam raz dziennie obiad z najtańszego baru i tak jakoś przetrwaliśmy, potem zamówiłam jak zawsze przez kuriera z Piotra i Pawła, choć to drogi sklep i nie na naszą kieszeń, ale nie mamy wyjścia. Koty na parkingu i wysypisku karmiła koleżanka, ja dopiero raz byłam od 3 tygodni. Żałuję, że nie odwołałam się wtedy przez sąd, bo znajoma odwołała się i przyznali jej, a mi nie dość że obcięli 350 zł to napisali częściowo niezdolna, a ja nie dam rady w domu odkurzyć sprzątnąć itp...na dodatek nasiliła mi się tachykardia i mam ataki znienacka w dzień i w nocy, gdzie tętno powyżej 130 ale i ciśnienie też skacze niestety.
Ojciec mój pije na umór, zapożyczył się na prawie 15 tysięcy, dopiero to odkryliśmy, pomimo dwóch niebieskich kart, dopiero po 2 latach odbyła się sprawa, gdzie sędzia nakazała mu przymusowy odwyk stacjonarny, to było 4 listopada, dziś wiadomo, jaka data i ani widu ani słychu, za to prokurator wskutek tylu interwencji policji i pobytu na izbie wytrzeźwień, wszczął sprawę karną, tylko że my się na niej nie stawimy niestety, niech się Państwo pofatygują do nas do domu. Ojciec odkąd skończył naświetlanie pije już ponad dwa lata non stop, może z drobnymi przerwami, alkoholikiem jest od ponad 50 lat, jest też uzależniony od benzodiazepin, był na kilku odwykach. Przez te dwa lata dobrowolnie stawił się na odwyk, ale on ma dietę płynną wskutek drastycznej operacji w obrębie twarzoczaszki. Teraz za moją namową był na onkologii zrobiono na TK i wykryto jakąś zmianę ZNOWU na nasadzie języka, ma mieć 12 lutego rezonans mimo, że ma kupę metalu w szczęce, ale dr mówi że trzeba zrobić. Na dodatek żeby był już komplet mój brat przed świętami przeszedł zawał serca. Teraz jesteśmy dwóch zawałowców i dwóch rakowców.
Ciężko mi utrzymać 4 własne koty, plus 2 na balkonie mieszkające w ogródku, o bezdomnych nie wspomnę, chwilowo urząd miasta dał trochę karmy, więc koleżanka karmi. Mam też gołębia Zenka, który już jest prawie zdrowy i wiosną wypuszczę go. Lekarze nie dawali mu szans, a ja za radą pewnej pani zajmującej się ptakami daję mu vibovit i vit B Complex plus karmię namoczonym grochem, a resztę sam dojada ziarnem, wypierzył się, jakby nie ten ptak.
W sprawie ojca pisałam już skargę do rzecznika praw pacjenta w Warszawie, do dyrekcji szpitala psychiatrycznego u nas, do NFZ, nic dziadostwo i zasr...wymiar sprawiedliwości niestety, pierwszenstwo mają bezdomne lumpy, którzy nie splamili się ani dniem pracy, bądź kilkoma, teraz mój znajomy notorycznie bez pracy pije na umór, siedzi trzeci raz, jedzonko, dach nad głową, leki, terapia, żyć nie umierać.
Na dodatek mój ojciec mimo że pije odkąd pamiętam całe życie pracował i dorobił się niemałej emerytury ok 2 tyś ale niestety, nie ma przywileju jako płatnik ZUS i NFZ leczyć się z choroby alkoholowej i nerwicy lękowej, może mi ktoś coś poradzi.
Wystawiam bazarek na swoje koty i te z balkonu plus z parkingu, bo będę chodzić, bo zamówiłam na kredyt w zooplus i z czegoś muszę zapłacić.
Na dodatek zmarł mój dr, który mnie operował. :placz:

posting.php?mode=reply&f=20&t=197355 zapraszam na bazarek
Ostatnio edytowano Wto sty 28, 2020 22:16 przez Kocia Lady, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto sty 28, 2020 22:10 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

O matko , ile na Ciebie spadło :(
Obrazek
Maciuś ['], Kubuś ['], Filemon ['], Pimpuś ['], Maksiu ['], Nikitka ['], Tosia ['], Filip ['] :( kiedyś się spotkamy
To i owo na dług u weta - viewtopic.php?f=20&t=216152

ametyst55

 
Posty: 21518
Od: Pon sie 16, 2010 14:04
Lokalizacja: niedaleko Kraków

Post » Śro sty 29, 2020 1:00 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Oj, strasznie się na Ciebie zwaliło. :( Oby ta zła passa się skończyła :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Śro sty 29, 2020 1:11 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

No niestety trochę jestem podłamana niestety czarne myśli mnie nachodzą i może te tętno tak skacze:( a brat okaz zdrowia ale Ostrzegłam go bo miał złe wyniki on do nas rzadko zajeżdża i mówię mu że na moje oko to tu zawał się szykuje i tak się stało, ja za niego poszłam się modlić i w ten dzień w nocy dostał sam mieszka na szczęście zdołał sam na sor taxi pojechać leży już ponad miesiąc w szpitalu. Na szczęście żyje !!
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sty 29, 2020 13:41 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Kochani pamiętacie Białaska z mojej pracy był na radioterapii miesiąc koło Wrocławia. Coś się dzieje pyszczek puchnie i ranka się nie goi na nosku zobaczcie. Czy ktoś zna przypadek kota po radioterapii kota z rakiem płaskonabłonkowym?
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro sty 29, 2020 14:10 Re: Pysia Seniorka nie żyje! Od niej się zaczął ten wątek:(

Biedaczek... Moze napisz w tytule pytanie, prędzej zajrzą jakieś specjalistki!
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 59699
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 213 gości