Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon kwi 15, 2013 9:28 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

jak Twoje zdrowie ?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pon kwi 15, 2013 16:48 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

halo,halo co z Twoim zdrowiem?

fumcia

 
Posty: 644
Od: Sob wrz 03, 2011 12:51

Post » Pon kwi 15, 2013 19:44 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Ręka prawa pobolewa, pojutrze jadę do znajomego rehabilitanta ze wszystkimi zdjęciami zobaczymy co powie no i mam zamiar rozpocząć zabiegi, martwię się tą ręką, żeby była sprawna, przecież to ja przyjechałam żeby opiekować się chorymi rodzicami, a nie na odwrót, nie mamy tu w mieście żadnej rodziny więc mogę polegać na znajomych, a wiadomo nie zawsze ktoś może i ma czas pomóc. Od kilku dni mama ma grypę więc staram się co mogę pomóc tą lewą ręką:(
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob kwi 20, 2013 18:48 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Byłam u znajomego, będę do niego chodzić na rehabilitację, będzie to trwało około 10 dni tak wstępnie oszacował, biorąc pod uwagę prawą rękę, która była fatalnie złamana wyjaśnił mi, w kilku miejscach z odłamami, ale jestem dobrej myśli i nie poddaję się...
a oto jeden z dwu lokatorów zbudził się
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie kwi 21, 2013 17:11 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

zdrowia i uśmiechu!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Nie kwi 21, 2013 19:23 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Dziękuje bardzo
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro maja 01, 2013 9:48 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

dziękujemy serdecznie Kasi za pomoc finansową w karmie, pieniążki rozdzieliłam pomiędzy panią Aleksandrę na koty w mojej pracy i panią Ewę na koty bezdomne z jej okolic, notabene również w moim sąsiedztwie.
Od przyszłego tygodnia może będę chodzić na rehabilitację wreszcie, nie mówiąc że kolejki w niektórych są dopiero na grudzień, to jeszcze jeśli chce się iść prywatnie, bo nie pozostawiają innego wyjścia, to jest problem z kolei z wystawieniem zwolnienia L4, niech żyje Polska, ani żyć, ani umierać :( :( ręka prawa ma mocny przykurcz ale sama staram robić co w mojej mocy, aby odzyskać jako tako sprawność, zrobiłam kilka zdjęć z ogródka:

tutaj Tofik który codziennie o tej samej porze obserwuje się a czasem zdarza się że wybiegnie i bawi się z bezdomniaczkiem:
Obrazek
Obrazek,

Tofik pilnuje domku bezdomniaczka który tam nocuje, sam oczywiście na smyczce z czego nie jest za bardzo zadowolony
Obrazek
Obrazek

a to drugi domek
Obrazek
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro maja 01, 2013 16:07 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

dobrze, że się pojawiłaś! Pozdrawiamy !
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw maja 02, 2013 11:37 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

i my :ok:
[*]Bazyl - przepraszam...dziękuję że byłeś
[*]Fibi - wybacz mi...

kasiek252

 
Posty: 2626
Od: Śro sty 06, 2010 12:12

Post » Czw maja 02, 2013 18:21 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

dobrze,że jesteś,dużo zdrowia....

fumcia

 
Posty: 644
Od: Sob wrz 03, 2011 12:51

Post » Czw maja 02, 2013 19:11 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Dziękuje Wam dziś będę u dziadków pokaże zdjęcia kotów i napiszę co u nich, widziałam też pana Jurka jedną z jego bezdomnych dzieciarnia tak dręczyła że przegonily ją z miejsca karmienia i wpadła biedna pod koła samochodu, a przeżyła bezpiecznie całą zimę w domku pod balkonem i osobiście ją dokarmiałam. Przykro.
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw maja 02, 2013 19:58 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Dziękuję Ci Agnieszko za pieniążki - kupiłam w Biedronce puszki dla moich bezdomniaczków. :1luvu:
Obrazek

No może się uda.

Ewa Speichler

 
Posty: 734
Od: Śro mar 04, 2009 18:29
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw maja 09, 2013 11:15 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

jak się czujesz? Jak rehabilitacja?
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Czw maja 09, 2013 21:25 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

właśnie się zbieram napisać, w miarę jakoś funkcjonuję, chodzę na rehabilitację prywatnie, ręka prawa dalej niesprawna i boli, no ale to dopiero początek, zobaczymy, co będzie dalej...
natomiast mam foto story od dziadków, dziadek był chory, lekarze myśleli, że to zator, ponieważ zrobiła się jakaś kulka na ręku, konkretniej na żyle i ręka cała była zimna i niedokrwiona, ale jakoś przeszło, byłam u nich kilka razy z chrześniaczką, koty ok, nawet Senior, który był już w bardzo krytycznym stanie, jakoś odżył, kilka kotów wychodzi na podwórko, oczywiście odwiedzają od razu mój ogródek, jak dziadkowie zapomną ich wpuścić...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu Pysia Seniorka jako "Kwiat":
Obrazek
Tofik się opala:
Obrazek

bezdomniaki dalej przychodzą regularnie do mnie na posiłki, przynajmniej nie muszę nigdzie wychodzić..

dziewczyny jeśli ktoś miałby jakieś chrupki na zbyciu żeby wspomóc panią Aleksandrę i p Ewę to będę wdzięczna, ja postaram się wystawić jakiś bazarek, mam muszle piękne, zrobię tylko zdjęcia może komuś się spodobają??
pozdrawiam wszystkich i dziękuję za pamięć... :1luvu:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie maja 12, 2013 14:16 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Zdrowiej szybciutko :1luvu: :1luvu: :ok: :ok: :ok: ! !

barbarak8

 
Posty: 553
Od: Sob mar 05, 2011 15:04
Lokalizacja: niestety Krakow - sercem Warszawa!!

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Doris2, Google [Bot], misiulka, Zeeni i 145 gości