Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lut 28, 2013 9:44 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

niech sie szybko wszystko skleja!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt mar 01, 2013 14:18 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

ciekawe, co powiedział lekarz, pozdrawiamy!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Sob mar 02, 2013 16:56 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Czy coś wiadomo po kontroli?

Zapraszam na bazarek: viewtopic.php?f=20&t=151263
Obrazek------------------Obrazek------------------Obrazek
Kotek V.2004 - 26.07.2010 ------ Grzybek 1998? - 05.10.2016 ---- Tosia 2005 - 19.08.2019
Mój Pierwszy Koci Aniołek [*] -- -Śpij spokojnie [*]------- ----------Dziękuję, że byłaś [*]

Kotek&Tosia

 
Posty: 998
Od: Śro lut 17, 2010 16:16

Post » Nie mar 03, 2013 16:50 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Pisze lewą ręką z komórki, w piątek byłam u lekarza pyta czy chce się operować ale się nie zgodziłam dr mówi że nie będę mieć pełnej ruchomości tych rąk złamane są w stawach lokciowych prawa o wiele gorzej

to był wypadek w sklepie nie było barierki górnej części tylko dolna i dlatego zaczepilam się nogami najgorzej że kadrowa w pracy nie zgłosiła mnie do grupowego nnw mimo że podpisałam umowę
kończę boli mnie
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie mar 03, 2013 19:01 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Rozmawiałam z Agą telefonicznie - chcę jeszcze uzupełnić.Lekarz powiedział, że czeka ją długa rehabilitacja.Ręka prawa nie będzie całkiem sprawna.Za tydzień do kontroli.Mama opiekuje się nią na medal chociaż sama źle się czuje.Aga od dwóch dni ma zawroty głowy - jak się położy wszystko jej wiruje.Podejrzewam, że to może być niedotlenienie i od kręgosłupa szyjnego.Wpłynęło na jej konto 185 zł - zamówiła karmę - część na mój adres (dla moich bezdomniaczków), część na jej adres dla p.Aleksandry.Bardzo, bardzo dziękujemy za wsparcie i wszyscy trzymamy :ok: :ok: :ok: :ok: za rączki Agnieszki.Wiem ze swojego doświadczenia, że rehabilitacja czyni cuda.
DZIĘKUJEMY
Obrazek

No może się uda.

Ewa Speichler

 
Posty: 734
Od: Śro mar 04, 2009 18:29
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto mar 05, 2013 9:05 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

mam nadzieję, ze z każdym dniem jest lepiej.
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Wto mar 05, 2013 19:33 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Piszę w imieniu Agnieszki: w piątek jadę na wizytę kontrolną do lekarza, na razie bardzo bolą ręce i kręci się w głowie, jutro przyjdzie lekarz rodzinny.
Dzięki dla Dagmary Olgi, Kasiek 252, Anonimowego darczyńcy i Izy za bazarek :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Na balkon przychodzą 3 koty, mama stawia im jedzenie no i musi chodzić codziennie do seniorki do suszarni, a sama źle się czuje, oby szybko ręce się zrosły.
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro mar 06, 2013 9:26 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

nieustannie dobre myśli ślemy!
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41979
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Śro mar 06, 2013 13:54 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

:ok: :ok: :ok:
[*]Bazyl - przepraszam...dziękuję że byłeś
[*]Fibi - wybacz mi...

kasiek252

 
Posty: 2626
Od: Śro sty 06, 2010 12:12

Post » Czw mar 07, 2013 7:21 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Obie paczki doszły :1luvu: - jeszcze raz wielkie dzięki.
Wczoraj była u Agi dr rodzinna w zw. między innymi zawrotami głowy.Tak -to od dużych zwyrodnień w kręgosłupie szyjnym.Wypisała kupę leków no i najważniejsze zlecenie na karetkę na dowóz Agi na badanie kontrolne do ortopedy.
Mama Agnieszki wykręciła nogę w kostce - ale jeszcze daje sobie radę .Właśnie- jaka jest bezgraniczna miłość matki do dziecka.Pojedzie razem z Agą do ortopedy.
Tyle w telegraficznym skrócie.
Dużo zdrowia Tobie Agnieszko i Twojej mamie.
Obrazek

No może się uda.

Ewa Speichler

 
Posty: 734
Od: Śro mar 04, 2009 18:29
Lokalizacja: Białystok

Post » Czw mar 07, 2013 14:17 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Witam.
Bazarek zakończony - uzbierało się 61,70 zł, które już przelałam.
Jeszcze raz dziękuję za zakupy: viewtopic.php?f=20&t=151263&start=15#p9678732
Tak mi się nasunęło... czy nie macie szansy na osobę z pomocy społecznej albo pielęgniarkę środowiskową? I czy od sklepu dostaniesz odszkodowanie?
Oby się goiło szybko :ok: :ok:
Pozdrawiam.
Obrazek------------------Obrazek------------------Obrazek
Kotek V.2004 - 26.07.2010 ------ Grzybek 1998? - 05.10.2016 ---- Tosia 2005 - 19.08.2019
Mój Pierwszy Koci Aniołek [*] -- -Śpij spokojnie [*]------- ----------Dziękuję, że byłaś [*]

Kotek&Tosia

 
Posty: 998
Od: Śro lut 17, 2010 16:16

Post » Pt mar 08, 2013 20:08 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Rozmawiałam telefonicznie z Agą -pieniążki z bazarku doszły.Będą zakupy dla kotów z ul.Pułkowej. Dziękuje pięknie. Gips z lewej ręki zdjęty.Ręka zabandażowana bandażem elastycznym, z prawej ręki gips będzie zdjęty za 10 dni.Cała wizyta u ortopedy trwała 30 min. - sanitariusze z karetki załatwili wszystko.Aga uczy się wszystko robić lewą ręką -sama zjadła zupę. :) Wszystko będzie dobrze Aguniu.
Obrazek

No może się uda.

Ewa Speichler

 
Posty: 734
Od: Śro mar 04, 2009 18:29
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob mar 09, 2013 9:00 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Zapomniałam jeszcze napisać - dopisuję dzisiaj.

Wszystkim nam dużo zdrowia i spełnienia tych najskrytszych marzeń

Agnieszka
Obrazek

No może się uda.

Ewa Speichler

 
Posty: 734
Od: Śro mar 04, 2009 18:29
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto mar 12, 2013 12:10 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Agusiu kochana, wracaj szybko do zdrowia :ok: :ok: :ok: !!
Sprobuj moze wejsc na jakies portale , gdzie udzielaja pomocy prawnej i dowiedz sie , czy jednak nie nalezy Ci
sie odszkodowanie od sklepu , mysle , ze warto o to powalczyc . Przytulam Cie mocno :1luvu: !

barbarak8

 
Posty: 553
Od: Sob mar 05, 2011 15:04
Lokalizacja: niestety Krakow - sercem Warszawa!!

Post » Czw mar 14, 2013 9:55 Re: Dziadkowe, "firmowe" i blokowe koty ciąg dalszy zaprasza

Część dziewczyny pisze z komórki lewą ręką bo ona w miarę działa, tylko dłoń oczywiście, bo ręką zabandazowana elastyczna opaska nie ma mowy o odprostowaniu bo mocno boli, prawa to wiadomo o wiele gorszą, zawroty głowy ustały ale muszę iść do neurologa zrobić rezonans magnetyczny i też wziąć się za ten kręgosłup szyjny, w poniedziałek ściągną drugi gips no i nie wiem jak szybko rehabilitacja
ja chciałabym iść do znajomego który jest cudotwórcą i ma międzynarodowy certyfikat ale on przyjmuje prywatnie kiedyś uratował bark mojej mamie, odezwał się ubezpieczyciel sklepu a i ojciec dzwonił do prawnika sklep przyznał się do winy nie zabezpieczyli barierki i dlatego zaczepilam nogami które podczas upadku były uwięzione i dlatego z taka siłą upadłam słysząc trzask kości zakrylam dłońmi głowę i dlatego upadłam równo na oba łokcie a potem jak podnieśli mnie klienci bo nikt z personelu nie pomógł i w szoku szarpalam wózek metalowy bo nie wiedziałam jak zaniesiemy zakupy i potem lewą połamaną ręką jedną siatkę niosłam do domu
przez tydzień nikt nie zgłosił personelowi sklepu wypadku żadna kasjerka nie wstała od kasy
nie wiem ile będę na zwolnieniu lekarz mówi że nie będzie pełnego wyprostu rąk i najgorzej co z prawa ręką będzie
jeśli ktoś ma doswiadczenie to proszę o radę bo nie stać mnie na adwokata
koty dokarmione bezdomniaki przychodzą na balkon w pracy pani Ola pani Ewa też dzięki Wam ma chrupki
najgorzej że spadło dużo śniegu jest mróz rodzice niepełnosprawni też źle się czują muszę prosić znajomych o pomoc w domu i zakupach kończę bo już boli mnie
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8082
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot] i 248 gości