Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro wrz 21, 2022 18:20 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Tak zrobię! Mam masę jeży wszystkie miejsca hotelowe zajęte i dokarmiam co wieczór. Pan Oktawian Szwed z Fundacji Jeżurkowa zaopatrzył mnie w Josera Kitten. Natomiast już na balkonie są bezdomniaki znów chyba zajęły miejsca na ławce pod plandeką. Koleżanka pomoże mi i założymy najpierw plandeki 240 g na m a na nie te 80 ciemnozielone już wszystko będzie gotowe na zimę zresztą już jest zimno i mokro.
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro wrz 21, 2022 18:31 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Bardzo Ci współczuję przejść z chamidłem. Pisz skargę, jak więcej osób tak postąpi, może ją utemperują trochę. Za taką 'wizytę' powinni zwracać kasę z nawiązką.
Dobrze, że Malwinka wróciła! :ok: :ok: :ok:

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Pt wrz 23, 2022 20:38 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Malwinka i Wąsik pojawia się rano i wieczorem. Dziś byłam u profesjonalnej optometrystki która mnie zbadała o wiele lepiej wyszła wyższa wada. Dobrała mi okulary za 5 dni roboczych odbiór. Nareszcie będę widziała z bliska i zacznę malować. Wczoraj przełożyłam dziś miałam zamiar bo taka płacząca chandra mnie dopadła ale mama mnie pogoniła bo trzeba było jej ważne leki kupić. I to był dobry pomysł. Koleżanka przywiozła niewielki drapak taki słupek na podstawie bo Kropka dobiera się do fotela który mi zafundowała findacja Orlen. Umówiłam się też na narysowane brwi henną bo dziś nie dałam rady po prostu bez okularów z bliska nic nie widzę. A w czarnej peruce bez brwi i rzęs słabo raczej.
28 koleżanka zawiezie mnie ze Śnieżką do dr na steryd i pomoże okryć kocio-jeżowe miasteczko bo sama nie dam rady niestety. Mam nadzieję że jak zacznę malować i chandra mnie opuścił bo tak to tylko leże i płacze pół dnia :(
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt wrz 23, 2022 21:23 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Często o Tobie myślę Lady, podziwiam i nieustannie trzymam kciuki (Y) i za kotki :201461

kajtek56

 
Posty: 366
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Pt wrz 23, 2022 23:38 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Dziękuję :1luvu: ciężko mi też bo rodzina typu wujkowie ciotki cioteczni bracia siostry odwrócili się ode mnie teraz koleżanki z pracy wymawiają się jakbym była żywym trupem najgorzej mi przykro że koleżanka z pracy której dużo w życiu pomogłam a ostatnio gdy była na wsi i miała Covid i zajęte 66 proc płuc już rok minął nawet mnie nie odwiedziła a ja stanęłam na głowie i przyjechała karetka z Białegostoku
Natomiast inna znajoma kazała mi kupić karmę ze zrzutki na leczenie jej nie obchodziłam ja tylko co będzie z kotami, następna cyt" dlaczego Ciebie to spotkało" i też oczywiście tylko kotami zmartwiona
Suma summarum przez ten rok wylałam morze łez z tego powodu :placz:
Ostatnio edytowano Sob wrz 24, 2022 11:31 przez Kocia Lady, łącznie edytowano 1 raz
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob wrz 24, 2022 5:44 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Wiesz... ja takie odrzucenie znam, bo przeżyłam. Niecałe 19 lat - zmarł na moich rękach tata, dwa lata później - mama, dalsza rodzina daleko i w Polsce , i w Europie - nagle zostałam sama :placz: . Rówieśnicy się ode mnie odwrócili, bo po latach zrozumiałam - nie wiedzieli jak się wobec mnie zachować - smutna, żałobnica, więc nigdzie z nami nie wyjdzie i o czym z nią rozmawiać? No to mnie "nie poznawali", przeżyłam ale z większością do dziś nie mam kontaktu i jakoś nie żałuję, przecież przyjaciół poznaje się w biedzie i mało ważne co oni Tobie zawdzięczają, ważne, że, gdy Ty jesteś "pod wozem" to...umiesz liczyć, więc licz na siebie. A pomoc czasem przychodzi od tych, po których się nie spodziewamy, nawet uch wcześniej nie znaliśmy.
Trzymaj się :1luvu:

kajtek56

 
Posty: 366
Od: Nie maja 04, 2008 10:11
Lokalizacja: Zielonka

Post » Sob wrz 24, 2022 6:19 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

viewtopic.php?f=1&t=213134
Nie byłabyś zainteresowana?

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob wrz 24, 2022 9:01 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocia Lady pisze:Dziękuję :1luvu: ciężko mi też bo rodzina typu wujkowie ciotki cioteczni bracia siostry odwrócili się ode mnie teraz koleżanki z pracy wymawiają się jakbym była żywym trupem najgorzej mi przykro że koleżanka z pracy której dużo w życiu pomogłam a ostatnio gdy była na wsi i miała Covid i zajęte 66 proc płuc już rok minął nawet mnie nie odwiedziła a ja stanęłam na głowie i przyjechała z Białegostoku
Natomiast inna znajoma kazała mi kupić karmę ze zrzutki na leczenie jej nie obchodziłam ja tylko co będzie z kotami, następna cyt" dlaczego Ciebie to spotkało" i też oczywiście tylko kotami zmartwiona
Suma summarum przez ten rok wylałam morze łez z tego powodu :placz:

Agnieszka, ludzie w większości przypadków nie wiedzą jak się zachować gdy ktoś ciężko choruje.
Może wystarczy zwyczajnie porozmawiać czego oczekujesz i może wtedy będą mieli jasny sygnał jak zachować się w stosunku do Ciebie.
Powiedz im że potrzebujesz zwykłej pomocy nie roztkliwiania się na każdym kroku, czasami słów wsparcia i tyle.
Bez tekstów typu o mój Boże itp.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19488
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Sob wrz 24, 2022 11:37 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

ewar pisze:https://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=213134
Nie byłabyś zainteresowana?

Ewa dzięki już napisałam lada chwila będziemy przygotowywać kocie budki. Dzięki za namiar!
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob wrz 24, 2022 11:56 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kajtek56 to faktycznie przeżyłaś współczuję i też życzę siły i samego dobra na ścieżce życia. Małgosia ja w ogóle nie opowiadam o leczeniu ze mnie boli że stękam nic z tych rzeczy. Proszę o pomoc zwłaszcza z kotami ale chętnych brak jedna koleżanka tylko zawsze pomoże a tak jak płacę taksówkarzom a płacę bo nie mam wyjścia. Zawsze staram się być wesoła i jeszcze pomóc w chorobie biedzie ale w większości przypadków jestem "trędowata". No trudno mnie to też spotkało. Czytam na Amazonkach i mam dużo szczęścia że w ogóle żyję i z tego się cieszę bo szczególnie przerzuty do mózgu są niebezpieczne. Cieszę się okularami bo będę malować. To kocham i to lubię. Nawet rodzony brat mnie ignoruje i potrafi przykro powiedzieć ale mu wybaczam bo on mimo że wykształcony sytuowany jest nieszczęśliwy i nie potrafi się cieszyć drobiazgami. W sumie dziękuję Bogu że rodzice żyją i jakoś funkcjonujemy. Wczoraj dowiedziałam się od pewnej pani że od września refundowany jest lek na przerzuty do kości. Na razie muszę się kłaść kilka razy dziennie żeby ulżyć ból ale co zrobić. Żyję pomagam ludziom zwierzakom i każdy dzień na wagę złota. Kupiłam książkę ebook od mądrej kobiety która ma identyczny typ raka żyje 13 lat. W grudniu wydaje 2 książkę i mam narysować perską księżniczkę. Polecam książkę. https://zapiskizzyciazrakiem.weebly.com/
Ta książka w największym stopniu mnie postawiła na nogi. Chodzę już po osiedlu do sklepu apteki. Koleżanka zaprasza do kina druga do kociej kawiarni którą otwarto w naszym mieście. Jak namaluję wielu z Was koty w ramach wdzięczności to będę malować portrety i kobiety ogólnie różne. To mój cel na dziś. Dziękuję Wam wszystkim bo te forum Wy i zwierzaki trzymacie mnie też przy życiu!!!
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob wrz 24, 2022 12:29 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Do wilber należy zadzwonić, na wątku jest podany numer telefonu. A tak na marginesie, to ona zajmuje się jeżami. Ma ich sporą gromadkę :lol:

ewar

 
Posty: 54971
Od: Wto lis 06, 2007 20:17
Lokalizacja: Stalowa Wola

Post » Sob wrz 24, 2022 14:11 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Dobrze! Przyznam szczerze że jestem zdołowana Śnieżką ona chudnie w oczach.Ciezko mi bardzo bo przychodzi i patrzy tymi wielkimi oczami na mnie a ja nie wiem jak pomóc czy operować czy zostawić w spokoju... :placz:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob wrz 24, 2022 17:14 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Tak jak piszesz, byłoby łatwiej gdyby więcej ludzi było wokół Ciebie, takich którzy mogliby choć pomóc w drobiazgach a tak sama praktycznie zostałaś ze wszystkim. Z drugiej strony masz rodziców, koleżankę która pomaga, i forum gdzie możesz się wyżalić. Nie jesteś sama.
Apropos Śnieżki: z tego co pamiętam, to w rtg i usg przerzutów nie ma?
Może warto ją zoperować u tego dobrego chirurga o którym wspominałaś.
Wiem, że przy takich wydatkach i nie za dużych dochodach to może być dla Ciebie duże wyzwanie.
Obiecuję pomoc w tej kwestii i myślę, że znalazłby się tutaj jeszcze ktoś kto dołoży się do operacji Śnieżki.
Pozdrawiam :1luvu:

makrzy

 
Posty: 966
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Sob wrz 24, 2022 20:55 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Chirurg mówi że ten guz śledziony to pikuś tylko te 2 pozostałe nie wiadomo do czego przylegają z jakimi organami i naczyniami krwionośnymi ??? I to jest to ryzyko że mogą rozciąć i zaszyć :(
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto paź 11, 2022 20:08 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Dziewczyny nie piszę bo deorecha mnie trawi. Śnieżka powoli żegna się z nami jeszcze chodzi mruczy ale już same kostki płaczemy bez przerwy z mamą szczególnie ja. Karmię trochę strzykawką daję nospe dostała steryd ale to już koniec :placz:
Wczoraj byłam na onkologii dostałam przeciwciała i osporil na kości potem fatalnie się poczułam wymioty wysokie ciśnienie ból głowy nie do opisania ...
Bezdomniaki przychodzą na balkon wsuwają pyszną karmę od kochanej pani P. :1luvu: Dziękujemy!!!
Wszedł nowy lek od przerzutów na kości ale musiałabym miesięcznie płacić 900 zł za zastrzyk X-Geva działa o 16 procent lepiej niż Osporil który mi dają. Firma z Warszawy przysłała mi formularz przystąpienia do programu mama mi pomoże nie wiem co robić?
Wczoraj na chemii siedziałam z kochaną kobietą która jest też po obustronnej mastektomii i ma brata w Ciechanowcu który karmi stado kotów i potrzebuje pomocy przy sterylizacji i w karmie kotów jest około 15 zaraz wstawię filmiki napisałam do kilku fundacji zresztą mam własną klatkę łapkę kwestia kto pomoże i zawiezie na sterylizację??
Wstawię filmiki jeśli ktoś może posłać odrobinę karmy będę wdzięczna.
https://youtu.be/PrjXHihuWwE
https://youtu.be/Rt9UEre0kKM
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 244 gości