Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt mar 29, 2024 14:56 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocia Lady

Nie nastawiaj się pesymistycznie. Te mikro przeżuty mogą zniknąć np. w wyniku chemioterapii bo są jeszcze bardzo małe. Jeśli chodzi o większe guzy to z tego co mi wiadomo zarówno chirurgiczne leczenie jak i radioterapia mają na celu odcięcie naczyń krwionośnych guza tak żeby nie rósł, żeby obumarł z braku odżywienia go przez te naczynia.

Nie rozumiem tez dlaczego osoba będąca w takim stanie jak Ty nie może liczyć na transport sanitarny na leczenie. Rodzina powinna Ci pomagać, a nie obciążać obowiązkiem troszczenia się o rodziców którzy też potrzebują pomocy.

Ja wiem że to jest bardzo trudne do rozwiązania z innymi członkami rodziny, bo wielu ludzi jak pojawiają się problemy próbuje przewalić wszystko na tego najsłabszego, który nie a możliwości ani siły się przed tym bronić, ale zgodnie z obowiązującym prawem np. Kodeksem Rodzinnym, dzieci powinny wspierać rodziców. Nikt nie ma prawa żądać od osoby ciężko chorej żeby narażała się na uszczerbek na zdrowiu dla cudzej wygody.

Ja niestety sama borykam się z analogicznym problemem, a na dodatek mieszkam z rodzicem który najprawdopodobniej cierpi na NPD. Oficjalnie przy ludziach udaje troskliwego i wzorowego rodzica, a za zamkniętymi drzwiami jest inaczej.

Mam nadzieję że mimo trudności uda Ci się wygrać z chorobą.

Wiem że teraz nie jest czas abyś siedziała przed komputerem i pisała, i że nie masz siły.

Najlepsze co teraz możesz dla siebie zrobić to nie denerwować się i zachować spokój, pomimo trudnej sytuacji.

Zapytam więc forumowiczów, którzy czytali już posty Kociej Lady, czy ktoś może wie dokładnie jak nazywa się ta choroba onkologiczna na którą zapadła Kocia Lady?

Może udałoby mi się poszukać jakiś informacji poza granicami kraju na temat możliwości leczenia. Czasami może być tak że w Polsce czegoś się nie stosuje bo np. NFZ nie płaci bo jest za drogie itp.

Pozdrawiam.

Doris2

 
Posty: 306
Od: Pon lut 05, 2024 13:43

Post » Pt mar 29, 2024 16:46 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Doris napisz do Agnieszki na pw-jeżeli będzie chciała i mogła to Ci sama napisze.
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19637
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Pt mar 29, 2024 17:19 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

meg11

Już pisałam, ale niestety nie ma ona czasu ani siły w takim stanie pisać jaka to choroba i jakie było już zastosowane leczenie. Pytałam po to żebym nie szukała czegoś co już miała zastosowane bądź robione.

Może jak sama poczuje się lepiej to mi kiedyś napisze, a może po prostu nie jest zainteresowana, i woli polegać na naszych polskich lekarzach co jej doradzą.

Ja ze swojego doświadczenia z lekarzami w różnych dziedzinach medycyny (bo mam różne choroby) wiem że oni wielu rzeczy nie mówią i chcą na siłę zatrzymać chorych na leczeniu w Polsce, żeby nie domagali się leczenia zagranicznego, które istnieje i może być niekiedy lepszym wyborem. To że lekarz się uśmiecha i sprawa wrażenie miłego na pierwszy rzut oka, nie zawsze oznacza że mówi o wszystkich możliwych sposobach leczenia np. o tych które są ale za granicą.

Myślałam że sama coś poszukam i jak się dowiem to jej prześlę na prywatną wiadomość lub mailem.

Może rzeczywiście lepiej nie będę się wychylać, bo czasami może być tak że ktoś po prostu nie che takich informacji, i trzeba to uszanować.

Doris2

 
Posty: 306
Od: Pon lut 05, 2024 13:43

Post » Pt mar 29, 2024 18:15 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

To nie tajemnica choruje na rozsianego raka piersi her23+
Trzy przerzuty do mózgu płuc do kości mam leczenie drogie niedawno sfinansowane przez NFZ drogie hamuje raka ale nie na tyle skutecznie koleżanka z Niemiec ma te samo więc nie ma innego lepszego leczenia teraz muszę się pozbyć przerzutów w mózgu u tej Agi już 100 wypalali gamma Knife
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt mar 29, 2024 18:28 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocia Lady

Masz ode mnie wiadomość na prywat, bo nie chcę tu pod wątkiem o kotach rozprawiać o leczeniu.

Trzymaj się!

Doris2

 
Posty: 306
Od: Pon lut 05, 2024 13:43

Post » Sob mar 30, 2024 7:34 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Jestem w programie lekowym i w tej chwili mam trio od roku Tukysa Kapecytabine i Trastuzumab
Jestem oczytana i wszystko wiem o najnowszych terapiach dzięki za troskę
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob mar 30, 2024 19:52 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Aga, to teraz najmocniejsze :ok: :ok: :ok: , by stereotaksja posprzątała w głowie co trzeba.
W rodzinie mamy b. dobre doświadczenia.
Kiedy masz kontrolę?
Zdrowych, spokojnych Świąt!

megan72

 
Posty: 3476
Od: Śro kwi 18, 2007 12:41
Lokalizacja: Cymru

Post » Nie mar 31, 2024 10:43 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Agnieszko wszystkiego co lepsze niż dotychczas, oby leczenie było jak najskuteczniejsze :ok:
Mocno Ci tutaj kibicujemy, przytulam cieplutko :1luvu:

makrzy

 
Posty: 971
Od: Sob sie 04, 2018 14:23
Lokalizacja: śląsk

Post » Nie mar 31, 2024 11:40 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

makrzy pisze:Agnieszko wszystkiego co lepsze niż dotychczas, oby leczenie było jak najskuteczniejsze :ok:
Mocno Ci tutaj kibicujemy, przytulam cieplutko :1luvu:

:ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Dobro raz dane, wraca z podwójną siłą.
Kacperku[*]przepraszam Cię za to, co musiałam Ci dziś zrobić. Dziękuję Ci za 16,5 roku bycia razem.
05-1995-27-12-2011.:( :(
Rysio-16-02-2013 [*] :( :( Przecinak-Synuś-13-12-2016[*] :( :(
ObrazekObrazek

Hieny na pokład.
Dążymy do szczęścia, nie zadeptując trawników innym.
“Człowiek, który nie ma się czego bać, to człowiek, który nie ma czego kochać.”

meg11

 
Posty: 19637
Od: Wto sty 11, 2011 15:22
Lokalizacja: Radom

Post » Nie mar 31, 2024 20:09 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

25 mam rezonans magnetyczny w Warszawie
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie mar 31, 2024 23:02 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Mocno trzymam kciuki! :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok: :ok:
Nasz wątek:
viewtopic.php?f=46&t=187577
Wątek kotów Joli Dworcowej:
viewtopic.php?f=1&t=191624
Kącik Muzyczny
viewtopic.php?f=8&t=190784
Zjawiska niewytłumaczalne, opowieści o duchach i nie tylko
viewtopic.php?f=8&t=194190

jolabuk5

 
Posty: 60437
Od: Nie paź 16, 2005 14:56
Lokalizacja: Łódź

Post » Pon kwi 01, 2024 15:15 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

:1luvu:
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt kwi 05, 2024 18:26 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Czy ktoś wie jak Kocia Lady się czuje. Może jej się pogorszyło po tym zabiegu bo jest na pewno poważny i obarczony powikłaniami.
Oby udało się jej pomóc.

Doris2

 
Posty: 306
Od: Pon lut 05, 2024 13:43

Post » Śro kwi 10, 2024 19:15 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Dziękuję czuję się dobrze nawet umyłam okno balkon i wyrzuciłam śmieci
Czy możecie poradzić czy spot on np Bayera Advantage działa na kleszcze bo koty po 3 przynosząc napięte x ogrodka
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8089
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Śro kwi 10, 2024 19:55 Re: Potrzebna karma bezdomnym zwierzętom !!!!

Kocia Lady

Super że się odezwałaś. Już myślałam że masz jakieś ciężkie powikłania i nie możesz korzystać z komputera.

Nie daj się, i trzymaj się! :ok:

Doris2

 
Posty: 306
Od: Pon lut 05, 2024 13:43

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bbeata, Blue, Google [Bot] i 509 gości