Rybik cukrowy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Wto sty 15, 2013 13:21 Rybik cukrowy

Witam,

Czy rybik cukrowy jest szkodliwy dla kota? Zauwazylem ostatnio jednego w kuchnii i w lazience.
I tak zastanawiam sie czy jesli kot przez przypadek go zje, to mu nie zaszkodzi?

Pozdrawiam

hj88

 
Posty: 1
Od: Wto sty 15, 2013 13:19

Post » Wto sty 15, 2013 14:24 Re: Rybik cukrowy

Mój kocurek zjada je regularnie. Zawsze go wołam, jak zauważę któregoś w łazience :oops: . Szczerze powiedziawszy, nigdy nie zastanawiałam sie, czy toto moze być dla kota szkodliwe. :|
Póki co mój ukochany kocurek zyje i ma sie dobrze :roll:
Choc nie ukrywam,ze Twój post trochę mnie zaniepokoił :roll:

rysiowaasia

 
Posty: 2110
Od: Nie sty 30, 2011 17:47

Post » Wto sty 15, 2013 14:42 Re: Rybik cukrowy

Ja na swego grubaśnika mówię czasem "Rybikojad" :mrgreen: Poluje zawzięcie, a niech się choć trochę porusza, skoro nie chce inaczej :wink: Myślę, że od zjedzenia rybika nic się kotu nie stanie, pod warunkiem, że ów rybik nie wszedłw kontakt np.z detergentami itp.
Mścisław [']21.10.2010
Konstancja ['] 14.08.2017

ObrazekObrazek
Lecz ja na moim kutrze sam sobie sterem, wędkarzem i rybą. :mrgreen:

AniHili

Avatar użytkownika
 
Posty: 11055
Od: Pon kwi 30, 2007 22:20
Lokalizacja: Białystok

Post » Wto sty 15, 2013 14:47 Re: Rybik cukrowy

Moje futra to jedza :oops:
Dorota, Mru(czek), Chipolit, Norka, O'Gon (Burak); Balbina, Tygrysiunia, Bolek i Coco za TM

Dorota

 
Posty: 67128
Od: Pon maja 20, 2002 13:49
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Wto sty 15, 2013 15:08 Re: Rybik cukrowy

Odkąd mam dwa koty, w mieszkaniu nie mam rybików ani pająków :mrgreen:
Koty mają się dobrze.
Pająków raczej nie spożywają (pewnie niedobre), tylko po prostu eksterminują za pomocą pacania łapką dotąd, aż pająk ulegnie eksterminacji.

wojtek_z

 
Posty: 807
Od: Pt gru 31, 2010 12:08

Post » Wto lis 23, 2021 11:29 Re: Rybik cukrowy

hj88 pisze:Witam,

Czy rybik cukrowy jest szkodliwy dla kota? Zauwazylem ostatnio jednego w kuchnii i w lazience.
I tak zastanawiam sie czy jesli kot przez przypadek go zje, to mu nie zaszkodzi?

Pozdrawiam



Dzień dobry,

Kociaki raczej nie zjedzą tych robaczków. A nawet gdyby to troszeczke mięska nie zaszkodzi ;)
Ja również walczyłam z rybikami w łazience. Ale właśnie ze względu na moją kicie, nie stosowałam żadnej chemii ponieważ wszystki te owadobójcze środki sa bardzo szkodliwe dla kotów. I tym sposobem trafiłam na pułapki na rybiki. Kupiłam na http://www.sklep.olpest.pl Wrzuciłam pułapkę pod pralkę tak zeby kicia nie zwęszyła. A i po rybikach ślad zaginął. Niedawno przypomniałam sobie o niej i zajrzałam pod pralkę. Okazało sie ze było 10 sztuk do niej przyklejone :ryk:
Także jak coś to polecam :ok:

gochatrel

 
Posty: 1
Od: Wto lis 23, 2021 11:25




Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kicalka i 187 gości