Plamy po laniu na dywan

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt gru 04, 2009 2:06 Re: Plamy po laniu na dywan

RATUNKU! mam kicie od dwoch tygodni - 3 miesieczny kocorek i generalnie chociaz zabrany ze wsi od razu robil elegancko do kuwety, a tu nagle spodobala mu sie moja koldra. problem mam duzy, bo jestem na etapie przekonywania rodzicow do kociaka (wniosek - nie moga wiedziec, ze zaczyna byc niesforny) i mieszka u mnie w pokoju - nie moze gdzie indziej poki co, a nie moge go pilnowac 24h, bo jezdze na uczelnie etc... Co zrobic? posciel ma spryskac octem jak radzicie? i mam w takiej spac? no to dramat przeciez jest ;/ dodam ze wczoraj byl na gruntownym przegladzie u weta i wszystko podobno z nim jak w najlepszym porzadku.... ;/

mak86

 
Posty: 16
Od: Śro lis 25, 2009 0:56

Post » Pt gru 04, 2009 5:58 Re: Plamy po laniu na dywan

Dwa tygodnie temu miałam to samo.I chyba przeszło.Kołdra i reszta pościeli do pralki.Do proszku dodaję łyżkę sody oczyszczonej (niszczy zapachy),do płukania-ocet.Sodą posypuję wszystkie miejsca posikane na kanapach,wcieram suchą szmatką,potem odkurzaczem.U weta kupiłam feliwey do pryskania i pryskam miejsca na kołdrze,koło kuwety i tam gdzie kot przebywa.Takie sikanie to najczęściej wynik stresu choć kot niby jest wesoły i zdrowy.Pościel musisz koniecznie wyprać i pozbyć się kociego zapachu,bo będzie sikał z przyzwyczajenia.Pranie pościeli zwal na świąteczne porządki.Powodzenia. :ok: :ok: :ok: :ok:

teresa1950

 
Posty: 297
Od: Wto gru 16, 2008 9:54

Post » Sob gru 05, 2009 1:59 Re: Plamy po laniu na dywan

dzieki wielkie za rade :) sprobuje sposobow - poki co od ostatniego posta (czyli prawie dwa dni) jest sucho - spryskalam posciel mocno odswierzaczem - moze mu zapach nie pasuje, a jak incydent sie powtorzy przetestuje inne metody :)

mak86

 
Posty: 16
Od: Śro lis 25, 2009 0:56

Post » Sob cze 12, 2010 17:59 Re: Plamy po laniu na dywan

Kicia w czwartek miała sterylkę, w piątek załatwiała się ładnie w kuwecie, dziś rano najpierw siku na poduszkę, potem na kołdrę w pokoju, a teraz kupka w przedpokoju obok butów. To stres posterylkowy i bunt przeciwko kaftanikowi czy zwyczajna złośliwość? Co robić , ten kaftanik do przyszłej niedzieli ma być a ja normalnie pracuje...

Maykaw

Avatar użytkownika
 
Posty: 1739
Od: Śro wrz 09, 2009 19:45
Lokalizacja: Grochów

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue, Google [Bot], kuba93l i 302 gości