Bielsk Podlaski, kocie sprawy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon maja 26, 2014 23:38 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

sylwia1982 pisze:Biało-rudy kocurek szuka DT,DS :!: :!: :!:

kocurka dokarmiają dobre dusze, został odrobaczony, będzie wykastrowany.

Obrazek

Obrazek

Obrazek


mam dobrą wiadomość :), odnalazł się właściciel tego biało-rudego kocurka, kocurek był niekastrowany i wyszedł z mieszkania za kotkami i 2 tygodnie łaził po osiedlu w tym czasie dorwałam go na kastrację i wrócił do swojego domu juk wykastrowany :)
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Sob lip 05, 2014 18:53 Re: Bielsk Podlaski, biało-rudy kocurek szuka DT,DS!!!

Coś cichutko tu na wątku
Sylwio, Niunik, co słychać u kotków z Bielska?
Obrazek

Magdulka

 
Posty: 316
Od: Wto wrz 08, 2009 12:40
Lokalizacja: Białystok

Post » Sob lip 05, 2014 23:01 Re: Bielsk Podlaski, biało-rudy kocurek szuka DT,DS!!!

Magdulka pisze:Coś cichutko tu na wątku
Sylwio, Niunik, co słychać u kotków z Bielska?


Dużo, bardzo dużo się dzieje w Bielsku i okolicznych wioskach. :lol: Piszemy o tym w wątku Powszechnej Sterylizacji, zapraszam. 8)

Chiara

Avatar użytkownika
 
Posty: 7718
Od: Pt mar 18, 2005 20:40

Post » Pt lip 18, 2014 16:23 Re: Bielsk Podlaski, biało-rudy kocurek szuka DT,DS!!!

Magdulka pisze:Coś cichutko tu na wątku
Sylwio, Niunik, co słychać u kotków z Bielska?



Część Madziu :)
Miałam duże zawirowania z kotami mojej babci(które były przygarnięte od malucha). Ktoś we wsi zastawia wnyki na tchórze, kuny czy co tam jeszcze. Straciłam tak Cygana. Biało-bury kotek kuleje na tylną łapkę. Cygan miał problem z przednią. Zaginęły kotki-nie było ich kilka tygodni. Plamka dostała jak widziałam ją ostatni raz proverę, ale chyba jest w ciąży. Biała pojawiła się chudziutka, ale znów miała rujkę,bo koty za nią biegały. Poza tym mam w domu Mimi-kilka miesięcy temu znalazłam na ulicy małą,miauczącą kulkę, która już u nas zostanie. A miała być na tymczasie. Uznałam, że za bardzo ją rozpieściliśmy i nowy właściciel mógłby krzyczeć za jej zachowanie.
Jeśli chodzi o kotki z cmentarza-dwie kotki są u Kasi. Pieszczotka w domu niewychodzącym u samotnej pani na Obwodowej. Dwa kocury są na posesji u pana tuż przy cmentarzu-ten, który wstawił budki do swojej szopy. Koty przybiegają na cmentarz tylko do znanych ich osób. Uciekają od innych-w sumie dobrze, bo nie wiadomo kto jakie intencje ma. Kocury pilnują się nawzajem. Jak długo któregoś nie ma tylko nawołuje jeden drugiego :) Bardzo fajnie to wygląda :)
A co u Ciebie Magdulka?
Pozdrawiam serdecznie :)
ObrazekObrazek
____________________
Szacunek dla porzuconego życia jest cechą, którą cenię najbardziej...

Niunik_A

 
Posty: 45
Od: Nie sty 19, 2014 20:38

Post » Nie lip 20, 2014 18:46 Re: Bielsk Podlaski, biało-rudy kocurek szuka DT,DS!!!

....
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Wto lip 29, 2014 12:18 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

Witaj. Możesz mi powiedzieć czy taki cienki, biały kawałek ok.1-1,5cm jak makaron spageti to może być tasiemiec? Wyszedł wczoraj (chyba z pupci) z mojego kota.
Mi się wydaje, że to glista, ale weterynarz twierdzi, że tasiemiec.
Pozdrawiam
Anna
kropkaXL pisze:Na tasiemca jedynie skuteczny jest anipracit w zastrzyku-podawałam Timurkowi różne tablety-dopiero po anipracicie kot sie odrobaczył!

anna84

 
Posty: 890
Od: Pt maja 30, 2014 14:43
Lokalizacja: podkarpacie

Post » Wto lip 29, 2014 12:23 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

Pinokio i resztę forumowiczów proszę o radę.
Wczoraj z mojego kota wyszło takie krótkie ok. 1,5 cm, białe, cieniutkie jak spagetii paskudztwo. Zaczęło się skręcać. Mi to na gliste wyglądało, ale wetka stwierdziła, że to tasiemiec, mimo, iż tego nie widziała. Kot dostał ANIPRACIT w zastrzyku i za dwa tygodnie ma być poprawka. Ty pisałaś, że z twojego kota wyszedł gruby tasiemiec a tu taki malutki, cienki kawałeczek. Myślisz, że to tasiemiec może być?

pinokio_ pisze:Takie straszne robaki miala Lucynka w sobie. Tasiemiez ze łbem i sie ruszał. A Lucynka odrobaczona została juz 2 razy. I co mozna pomyslec na temat tych tabletek? co to jest, ze czlowiek wydaje pieniadze a kot zarobaczony.
Pierwsza tabletke podałam jej Cestal, a po dwoch tygodniach dostała Paratex. I od ostatniego podania mineło sporo czasu, bo z tydzien, a robale żywe. No i jaka ja mam teraz pewnosc, ze koty pozostałe nie maja robakow?

Obrazek

Lucynka Obrazek

anna84

 
Posty: 890
Od: Pt maja 30, 2014 14:43
Lokalizacja: podkarpacie

Post » Wto lip 29, 2014 18:26 Re: Bielsk Podlaski, kocie sprawy

Nigdy nie miałam styczności z tasiemcem, co najwyżej z glistami itp. stworami. Z tego co wiem, w kupie kota widać człony tasiemca, więcej nie wiem :?
kicikicimiauhau
 

Post » Wto lip 29, 2014 23:25 Re: Bielsk Podlaski, kocie sprawy

człony tasiemca wyglądają jak spłaszczone ziarenka ryżu
ObrazekObrazekObrazek

sylwia1982

 
Posty: 2101
Od: Pt wrz 03, 2010 22:15
Lokalizacja: Warszawa/Bielsk Podlaski

Post » Śro lip 30, 2014 7:52 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

Czy anipracit w zastrzyku faktycznie działa tylko na tasiemca? Czy na inne robale też?

kropkaXL pisze:Na tasiemca jedynie skuteczny jest anipracit w zastrzyku-podawałam Timurkowi różne tablety-dopiero po anipracicie kot sie odrobaczył!

anna84

 
Posty: 890
Od: Pt maja 30, 2014 14:43
Lokalizacja: podkarpacie

Post » Pt sie 01, 2014 12:52 Re: Sterylizacje kotek z Bielska Podl.,potrzebny DT dla kotk

anna84 pisze:Czy anipracit w zastrzyku faktycznie działa tylko na tasiemca? Czy na inne robale też?

kropkaXL pisze:Na tasiemca jedynie skuteczny jest anipracit w zastrzyku-podawałam Timurkowi różne tablety-dopiero po anipracicie kot sie odrobaczył!


. . . moim zdaniem zabije wsio co posiada kot. Tylko koniecznie trzeba powtorzyc. Nie przegap terminu :ok:
moj nr tel: 789 084 913
gg: 7163414


Obrazek
jankowska.irena@wp.pl

pinokio_

 
Posty: 1375
Od: Wto mar 09, 2010 20:49
Lokalizacja: Białystok

Post » Pt sie 01, 2014 17:55 Re: Bielsk Podlaski, kocie sprawy

Pinokio mam taką nadzieję, że zabije wszystko. Pocieszyłeś mnie troszkę:)
Każdy pisze, że działa tylko na tasiemca. Ja się zastanawiałam czy to aby na pewno tasiemiec (bo jak ryż to to nie wyglądało i spłaszczone tez nie było jak większość osób piszę) i obawiałam się, że jak kot ma inne robale to zastrzyk na nie nie zadziała.

anna84

 
Posty: 890
Od: Pt maja 30, 2014 14:43
Lokalizacja: podkarpacie

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: ryniek i 421 gości