Wątek DO ZAMKNIĘCIA-dziękujemy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lis 07, 2012 18:07 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków- ewexoxo s

alessandra pisze:ewexoxo, myśle,że już mozna tutaj trochę poopowiadać o konkursie-super pomysł zresztą :ok:
juz widze, jak nasze biedne futerka będą miały "na ogonie"molestujących opiekunów-"jeszcze jedno zdjatko, kiciuniu, no daj zrobić..." :lol:

alessandra w gorącej wodzie kąpana kobieta :mrgreen:

Potwierdzam, Ja Pacze Sercem planuje ogłosić konkurs na najzabawniejsze zdjęcie kotka-ślepotka. Konkurs zostanie ogłoszony na miau.pl i tutaj też będzie się odbywał. Na FB będzie również informacja o konkursie z podaniem linku do wątku. Głosowanie na najlepszą fotkę odbędzie się na FB na stronie Ja Pacze Sercem.

Dodam jeszcze, że wszystkie zebrane w konkursie pieniądze (pula zaczyna się od 50zł!) zostaną przekazane na zakup karmy, żwirku, itp. dla wybranego DT, stowarzyszenia lub fundacji, które mają pod swoją opieką ślepaczka, jednooczka lub kota trwale niedowidzącego.
Wyboru obdarowanego dokona zwycięzca konkursu fotograficznego!

Tyle informacji narazie... ładujcie baterie, szykujcie aparaty!
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Śro lis 07, 2012 18:48 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków- ewexoxo s

ewexoxo pisze:
alessandra pisze:ewexoxo, myśle,że już mozna tutaj trochę poopowiadać o konkursie-super pomysł zresztą :ok:
juz widze, jak nasze biedne futerka będą miały "na ogonie"molestujących opiekunów-"jeszcze jedno zdjatko, kiciuniu, no daj zrobić..." :lol:

alessandra w gorącej wodzie kąpana kobieta :mrgreen:

Potwierdzam, Ja Pacze Sercem planuje ogłosić konkurs na najzabawniejsze zdjęcie kotka-ślepotka. Konkurs zostanie ogłoszony na miau.pl i tutaj też będzie się odbywał. Na FB będzie również informacja o konkursie z podaniem linku do wątku. Głosowanie na najlepszą fotkę odbędzie się na FB na stronie Ja Pacze Sercem.

Dodam jeszcze, że wszystkie zebrane w konkursie pieniądze (pula zaczyna się od 50zł!) zostaną przekazane na zakup karmy, żwirku, itp. dla wybranego DT, stowarzyszenia lub fundacji, które mają pod swoją opieką ślepaczka, jednooczka lub kota trwale niedowidzącego.
Wyboru obdarowanego dokona zwycięzca konkursu fotograficznego!

Tyle informacji narazie... ładujcie baterie, szykujcie aparaty!

:mrgreen: :ok:

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro lis 07, 2012 22:28 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków- ewexoxo s

Wnoszę małą poprawkę do tego, co wcześniej napisałam odnośnie konkursu...

KONKURS SUPER FOTKA KOTKA-ŚLEPOTKA - PULĘ ZACZYNIEMY OD 100ZŁ!
Nasz grafik Sebastian postanowił dołozyć od siebie 50zł na ślepaczki :dance: :dance2:

Jeżeli uda mi się wszystko ogarnąć - ogłosimy konkurs jeszcze w tym tygodniu!
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Czw lis 08, 2012 11:35 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków- ewexoxo s

Ewelinko :1luvu:
Fantastyczny pomysł i cel!!!
Już się cieszę na myśl o tych wszystkich fotkach, które napłyną z okazji konkursu :D I przy okazji któryś ślepek w potrzebie otrzyma wymierną pomoc :D :D :D
Wielkie podziękowania dla fundatorów nagrody czyli dla Ciebie i Sebastiana :1luvu:

No to do aparatów, dziewczyny :wink: :D
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw lis 08, 2012 11:45 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków- ewexoxo s

Mamy w Poznaniu weta, który jest już specjalistą w dziedzinie okulistyki (zrobił specjalizację i dysponuje odpowiednim sprzętem). Jest to lekarz weterynarii Piotr Dąbrowski. I tego właśnie okulistę w Poznaniu polecam.

Adres i numer telefonu:
Przychodnia Weterynaryjna Piotra Dąbrowskiego
ul. Zbąszyńska 26, Poznań
tel. 061 843 45 83
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Czw lis 08, 2012 15:11 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków- ewexoxo s

Moja mała Triszka o której oczka pytałam w tym wątku, nie dołączy do zacnego grona ślepaczków, mała widzi w 100% :dance: :dance2:

Dziękuję Wam za wszystkie rady okazały się nieocenione dla małej Triszki i uratowały jej wzrok, jesteście wielkie. Pozdrawiam was i wszystkie ślepaczki świata!!!
Obrazek

m&j

 
Posty: 906
Od: Czw paź 30, 2008 18:21
Lokalizacja: gdynia

Post » Czw lis 08, 2012 15:38 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków- ewexoxo s

A ja sobie chętnie zaznaczę :)
Obrazek Obrazek Nefi - moje serduszko <3 Obrazek

LadyStardust

 
Posty: 3032
Od: Pon cze 25, 2012 21:02
Lokalizacja: Śląsk

Post » Czw lis 08, 2012 16:09 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków- ewexoxo s

m&j pisze:Moja mała Triszka o której oczka pytałam w tym wątku, nie dołączy do zacnego grona ślepaczków, mała widzi w 100% :dance: :dance2:

Dziękuję Wam za wszystkie rady okazały się nieocenione dla małej Triszki i uratowały jej wzrok, jesteście wielkie. Pozdrawiam was i wszystkie ślepaczki świata!!!

super wiadomość! :ok:
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Pt lis 09, 2012 14:09 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków- ewexoxo s

ewexoxo pisze:
m&j pisze:Moja mała Triszka o której oczka pytałam w tym wątku, nie dołączy do zacnego grona ślepaczków, mała widzi w 100% :dance: :dance2:

Dziękuję Wam za wszystkie rady okazały się nieocenione dla małej Triszki i uratowały jej wzrok, jesteście wielkie. Pozdrawiam was i wszystkie ślepaczki świata!!!

super wiadomość! :ok:

Gorąco cieszymy się z Tobą m&j!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I dziękujemy za wspaniałe wiadomożci :D :D :D
Mizianki dla Triszki :1luvu:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pt lis 09, 2012 22:11 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków-str.4:-)

Nie pisałam wczesniej,bo nie chciałam panikowac,ale ...musze,Ruben zniknał,zaginał z niedzieli na poniedziałek.Jak kamień w wodę :roll: Nie wiem kiedy nawiał drzwiami,maz wypuszczał psa wieczorem w niedziele i rano w poniedziałek."Przekopałam"pola,chaszcze,sad,nie wiem co jeszcze nic...serce mi pęka,musiał się wystraszyc i gdzies sie ukrywa,tylko gdzie,w która strone pobiegł-tego nie wiem :(
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Pt lis 09, 2012 22:48 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków-str.4:-)

BOZENAZWISNIEWA pisze:Nie pisałam wczesniej,bo nie chciałam panikowac,ale ...musze,Ruben zniknał,zaginał z niedzieli na poniedziałek.Jak kamień w wodę :roll: Nie wiem kiedy nawiał drzwiami,maz wypuszczał psa wieczorem w niedziele i rano w poniedziałek."Przekopałam"pola,chaszcze,sad,nie wiem co jeszcze nic...serce mi pęka,musiał się wystraszyc i gdzies sie ukrywa,tylko gdzie,w która strone pobiegł-tego nie wiem :(

:(
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Sob lis 10, 2012 9:25 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków-str.4:-)

Trzymajcie kciuki,bo wyglada na to,ze Ruben zyje i ma sie dobrze,jest w gospodarstwie u sasiada,zaczął przychodzic w dniu znikknięcia,dostaje jesc i łapie myszy...wierze,ze to on,bo Pan mówi,ze jak mnie słyszy to biegnie za stodołe i patrzy w moim kierunku zawsze przyczajony...no i piekny kot...opis się zgadza w 90%
BOZENAZWISNIEWA
 

Post » Sob lis 10, 2012 10:52 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków-str.4:-)

trzymamy bardzo mocno :ok: :ok: :ok: :ok: i czekamy na dobre wieści :wink:
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Pon lis 12, 2012 12:43 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków-str.4:-)

Bożenko, kciuki spóźnione, ale baaaaardzo mocno zaciśnięte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy udało się już Rubena sprowadzić do domu? :ok: :ok: :ok:
Obrazek Obrazek Obrazek
Anielko ['], Jerzyku ['], Malwinko ['], Kellusiu ['], Tymonku ['], Lolusiu['], Klaczku ['], Jaśminku ['], PiPi [']

jerzykowka

 
Posty: 12552
Od: Śro kwi 30, 2008 10:53
Lokalizacja: poznan

Post » Pon lis 12, 2012 13:42 Re: ŚLEPACZKI cz.VI-Konkurs z udziałem ślepaczków-str.4:-)

jerzykowka pisze:Bożenko, kciuki spóźnione, ale baaaaardzo mocno zaciśnięte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czy udało się już Rubena sprowadzić do domu? :ok: :ok: :ok:

nie,facet jakis nieźle stukniety...zamknał brame i nie mam wstępu ...pewnie go zamknał w spichlerzu :(
BOZENAZWISNIEWA
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Szymkowa i 278 gości