S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt paź 26, 2012 10:21 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Jak ja miałam Zeskę nie zaszczepioną to Mała zabroniła mi przychodzić, a ona to 12 letnia kocica - Twój jest malutki i po wypadku więc może lepiej nie przychodź na razie. Tym bardziej, że masz cały czas kontakt z kotami, bo przy nich robisz bezpośrednio. Skoro nie załapał do tej pory nic w schronie to może dmuchac na zimne?
19.11.10 - Tosia (*) - kocie dziecko, któremu los dał tak mało czasu
26.08.11 - Czikita (*) moja pierwsza kocia miłość - przyszła, zabrała moje serce i odeszła tak szybko
14.12.12 - Felciu (*) zawsze będziesz z nami
26.04.14 - Papaja (*) najsłodsza strachliwa królewna, takiej już nie będzie
31.07.17 - Rudolf (*) moja najukochańsza kocia pierdoła

AgaPap

 
Posty: 8937
Od: Pt sie 31, 2007 6:49
Lokalizacja: Katowice i trochę Świdnica

Post » Pt paź 26, 2012 10:46 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

AgaPap pisze:Jak ja miałam Zeskę nie zaszczepioną to Mała zabroniła mi przychodzić, a ona to 12 letnia kocica - Twój jest malutki i po wypadku więc może lepiej nie przychodź na razie. Tym bardziej, że masz cały czas kontakt z kotami, bo przy nich robisz bezpośrednio. Skoro nie załapał do tej pory nic w schronie to może dmuchac na zimne?


No to mogę się pojawic najwczesniej w połowie grudnia (przy dobrych wiatrach). :twisted: Sterydy/szczepienie/plus-minus tydzień i wułala! mamy 15 grudnia.

Kamakolo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1658
Od: Śro gru 30, 2009 8:21
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt paź 26, 2012 16:22 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Kamakolo- nie ma teraz ( tfu, tfu , tfu ) pp , udało sie opanowac sytuację
Ale znów dzis przyszło chyba z 5 nowych kotów
więc klatki i kwarantanna to zawsze ryzyko
Ale, jeśli przyszłabyś w ciuchach tylko schroniskowych ( buty też ) i poszłabyś tylko na wybieg i zamknięte kociarnie z poszczepionym towarzystwem - to ja myślę,że może możesz teraz


..a w schronisku...
znów nowe koty

przy mnie facet przyniósł dwa po osobie zmałej
straszego czarnuszka i 4 mies podrostka
przyszły dwa podrostki z róznych miejsc
i 12 letni kot od ludzi , którzy dostali eksmisję
:(
to było do południa

Zadal zasmarkany tak ,ze normalnie go karmie strzykawką
ale jaki za to teraz miły jest

Jeśli dalibyście jutro rade to zdejmijcie cieniówkę-plisssss
i jakby sie komuś chciało przejrzeć tablicę i firmówki kocie, sprawdzić w kartotekach( tam leżą) jakich brakuje
Korciaczki mają opracowane juz sporo nowych firmówek, tylko nie miałam jak druknąć
Ale taki tam chwilowo bałagan, że już nie umiem sie połapać
Jak nie dacie jutro rady, to zrobimy to w przyszłym tygodniu, ale docelowo chciałabym ,, wrobić,, jedną osobę w pilnowanie tablicy z kotami z kociarni, bo ja zawalam to ostatnio
Ktoś chętny? :mrgreen:

Mała1

 
Posty: 19740
Od: Wto wrz 12, 2006 8:56
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt paź 26, 2012 18:02 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Mała jak trzeba coś wydrukować to puść do mnie, akurat mam drukarkę domową na chodzie :D

Edit: co do pilnowania to za mało znam koty coby ich jeszcze pilnować czy wiszą na tablicy :oops:
19.11.10 - Tosia (*) - kocie dziecko, któremu los dał tak mało czasu
26.08.11 - Czikita (*) moja pierwsza kocia miłość - przyszła, zabrała moje serce i odeszła tak szybko
14.12.12 - Felciu (*) zawsze będziesz z nami
26.04.14 - Papaja (*) najsłodsza strachliwa królewna, takiej już nie będzie
31.07.17 - Rudolf (*) moja najukochańsza kocia pierdoła

AgaPap

 
Posty: 8937
Od: Pt sie 31, 2007 6:49
Lokalizacja: Katowice i trochę Świdnica

Post » Sob paź 27, 2012 13:01 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Dziś w schronisku LODOWATO, nie dość że pogoda zła to jeszcze remont w holu przy klatkach- wszystie drzwi i okna pootwierane, wszystko zapylone a w centrum tego koty....
Zandal zasmarkany ale dopieszczony
Domina robi postępy w mizialstwie
Asza sama wybiera sobie ludzi do miziania

Do domu poszła Arleta- starsi państwo ,będzie jedynaczką
nie wiem czy jeszcze jeden w końcu poszedł czy nie
pojawiła się rodzina zainteresowana domem tymczasowym dla Maćka i Cycka, mają nr Małej, mają się zgłosić w poniedziałek
08.06.2012 Kasia [*] żyła 13lat...niby dużo ale i tak za krótko

PaniDemon

 
Posty: 111
Od: Czw wrz 13, 2012 17:04

Post » Sob paź 27, 2012 14:28 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Jestem strasznie zła o ten korytarz
wszystko zapylone, na szybko przykrywałyśmy klatki, biedne te kotki, nie dość że pyłu pełno to jeszcze hałas kosmiczny :(
wiem że remont musi być, ale żal zwierzaków, to stres dla nich, mam nadzieję że żadne się nie przeziębiło

do domku poszła tez Sora, domek super, trzymajcie kciuki żeby dziewczynka szybko miziakem się stała :ok:
przyszła rodzinka - mama, tata i nastoletnia córka, dwa miesiące temu odszedł im kocurek
chcieli małego burego chłopczyka, nawet mieli na kartce zapisane numery kotów, które sobie upatrzyli w necie
ale na widok Sory mama i córka tak się wzruszyły, że aż się popłakały
no to pojechała :1luvu:
Uciekiniera mi trochę żal, mam nadzieje że do niego też się szczęście uśmiechnie
i do reszty futer :ok: :ok: :ok:

martwi mnie Cycek - ma biegunkę, schudł biedny :(

Kares dziś była bardzo gadatliwa i pozwoliła się dotknąć na sekundę :wink:

z tego co zdołałam dojrzeć w tym chaosie-są nowe dwa małe bardzo groźne sykacze - bure i czarne, pci nie znaju, bo chciały mnie zjeść

Mała cieniówki nie zdjęliśmy bo lało i nie byłoby gdzie jej wysuszyć :|
Obrazek Obrazek

puskas1

Avatar użytkownika
 
Posty: 508
Od: Czw wrz 13, 2012 17:58
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob paź 27, 2012 15:35 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

No właśnie
Kares!

mrucząca Kares - do dzisiaj oksymoron
od teraz mamy nadzieję, zjawisko, które stanie się codziennością

Ogólnie: dziś było głaskanie po brzuchu i za uszkiem
i noszenie na rękach (choć bała się trochę)

(tu się aparatu wystraszyła, więc nie wygląda na taką której głaskanie się podoba,
jednak ogólnie podobało jej się chyba)
Obrazek

Coś jej się dzisiaj odmieniło - chyba zrozumiała, że człowiek może być fajny, a głaskanie nie boli.
Kiedy wychodziłyśmy już z Kociarni na 'kici kici' zaczęła szaleńczo tulić się do drewna, patrząc w oczy człowieka
Zachowywała się 'po-figarowemu' (kto pamięta Figaro:-))

I Kijafa
też się dziś integrowała z człowiekiem
Obrazek
Gaja - ['] -09.06.2010 | Miya - ['] -05.05.2012 | Krzywy - ['] - 30.09.2012 | Niania - ['] - 19.01.2013 | Thaja - ['] - 04.02.2013 | Gaspar - ['] - 18.07.2013 | Kora - ['] - 21.06.2014
Obrazek Obrazek

Korciaczki

 
Posty: 15413
Od: Sob lip 26, 2008 19:52
Lokalizacja: śląskie

Post » Sob paź 27, 2012 16:40 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Myślę że większosci kotów było zbyt zimno żeby się stawiać/ trzymać imidż :D
08.06.2012 Kasia [*] żyła 13lat...niby dużo ale i tak za krótko

PaniDemon

 
Posty: 111
Od: Czw wrz 13, 2012 17:04

Post » Sob paź 27, 2012 16:50 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

jestem wreszcie ale na chwilę :roll:


a więc tak:
Arleta- nie nazywać ma już imię - Tą biało czarną krówkę, która znalazła dziś domek nazwałam ze dwa tyg temu, ale zapomniałam wspomnieć, byłam podrostkiem i jakiś czas u nas w schr, długo, a nie chciałam się do niej zwracać po numerze.. - nie nazywać ma już imię


z tym rudym i czarnym dla przypomnienia -post :wink: (zostały dwa, więc z trzech imion które nadałaś Bettysolo, wpisałam w kartotece by nie były bezimienne i tylko informuje Was tu na forum :
bettysolo pisze:
TanundA pisze:

Bettysolo mam prośbę..
proszę nazwij te trzy podrostki:

od 8 09 w schr
wszystkie tricat 10 09
same chłopy
:arrow: rudy 2 mies-421/12
:arrow: czarny 2 mies-423/12
:arrow: czarny 4-5 mies-424/12
Obrazek
pożyczam zdjęcie Korciaczków :wink:
kocurki są trzy, nie chcę wołać do nich bezimiennie... :(


Wedle życzenia :)

VISERION, DROGON, REGAL

sama wybierz który jak ma się nazywać :)

Teraz podrostki też będziemy nazywać ?
Obrazek

Maksik 24.05.2014 [i]
Dago 2.12.2010 [i]


Niekochane fb - https://www.facebook.com/#!/pages/Nieko ... 8688796858

TanundA

Avatar użytkownika
 
Posty: 2692
Od: Czw maja 27, 2010 11:39
Lokalizacja: Btm/Kce/Miko/Tychy

Post » Sob paź 27, 2012 16:59 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Kares miaukoli od pewnego czasu i ociera się o drzewo, da się dotknąć ale to też musi być zachęcenie jedzonkiem - od miesiąca, dwóch baczniej obserwuje człowieka i nie ucieka
Domina też już przejawiała takie łagodniejsze łaski dla człowieka, podchodząc coraz bliżej, dając się głaskać podczas karmienia, nie uciekając z lękiem tylko z nonszalancją
podobnie z Iriną, tyle, że ona bardziej zawansowana w mruczeniu, kolankach etc
Brina też ociera się, mruczy i daje głaskać ale trwa to krótko i podstępem przy jedzeniu :twisted: - to bardzo fajne wieści i oby tak dalej :kotek: :ok: :ok:
Korciaczki :1luvu: :1luvu:
z Ultrą - zaklęta, czar ktoś na nią rzucił :(



A jak Maciuś? Ma apetyt??


Kciuki za nowe domki :ok: :ok:
Sora - powodzenia :kotek: :kotek:



Korciaczki macie jakieś nowe ogłoszenia? Bo nie wiem czy się na czymś skupiać jutro bo dziś nie dam rady już :oops:
Obrazek

Maksik 24.05.2014 [i]
Dago 2.12.2010 [i]


Niekochane fb - https://www.facebook.com/#!/pages/Nieko ... 8688796858

TanundA

Avatar użytkownika
 
Posty: 2692
Od: Czw maja 27, 2010 11:39
Lokalizacja: Btm/Kce/Miko/Tychy

Post » Sob paź 27, 2012 20:22 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

TanundA pisze:jestem wreszcie ale na chwilę :roll:


a więc tak:
Arleta- nie nazywać ma już imię - Tą biało czarną krówkę, która znalazła dziś domek nazwałam ze dwa tyg temu, ale zapomniałam wspomnieć, byłam podrostkiem i jakiś czas u nas w schr, długo, a nie chciałam się do niej zwracać po numerze.. - nie nazywać ma już imię


z tym rudym i czarnym dla przypomnienia -post :wink: (zostały dwa, więc z trzech imion które nadałaś Bettysolo, wpisałam w kartotece by nie były bezimienne i tylko informuje Was tu na forum :
bettysolo pisze:
TanundA pisze:

Bettysolo mam prośbę..
proszę nazwij te trzy podrostki:

od 8 09 w schr
wszystkie tricat 10 09
same chłopy
:arrow: rudy 2 mies-421/12
:arrow: czarny 2 mies-423/12
:arrow: czarny 4-5 mies-424/12
Obrazek
pożyczam zdjęcie Korciaczków :wink:
kocurki są trzy, nie chcę wołać do nich bezimiennie... :(


Wedle życzenia :)

VISERION, DROGON, REGAL

sama wybierz który jak ma się nazywać :)

Teraz podrostki też będziemy nazywać ?


No i wszystko stało się jasne :wink:
A Arleta pojechała do domku :)
KOT JEST DOMOWY NA TYLE NA ILE MU TO ODPOWIADA
Obrazek
SPRZĄTAM I WYPRZEDAJE
Kupię stare widokówki Katowic

bettysolo

 
Posty: 7951
Od: Wto kwi 25, 2006 21:43
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob paź 27, 2012 20:39 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

A ja mam nadzieję, że remont szybko się skończy i kociaki będą mogły wrócić do tego nowego pomieszczenia, tam było ciepło i nie było głośno :)

paulinaelzbieta

 
Posty: 548
Od: Nie kwi 11, 2010 15:52
Lokalizacja: Katowice

Post » Sob paź 27, 2012 21:13 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Podobno remont ma być skonczony do dnia otwartego. :ok: :ok: :ok:
Byłoby super, a nasze kotuchy miałyby najładniejszą kwarantannę w rejonie :1luvu:

Ja zostałam zaszczycona dzisiaj łażeniem po głowie przez Aszę. Jak ją ściagałam na półkę to trochę buczała niezadowolona i zaraz potem trenowała skoki mi na plecy :roll: Nie powiem jak mój płaszcz potem wyglądał, ale jakby ktoś nie wiedział to ona jest biało-czarna, a mój płaszcz fioletowy, a ja potem szłam jeszcze na silesię :evil: Ale za to jak już siedziała mi na ramionach to zostałam wylizana i po uszach, i po szyji i zacałuskowana :mrgreen: Chyba się skądś dowiedziała, że mam słabość do krówek :1luvu:

Zandal za to przesiedział większość wolontariatu u PaniDemon w kurtce :D I chyba dobrze mu to zrobiło, bo potem jak juz wylazł to zandalowato się zachowywał tzn. buczał i tłuk inne koty i PaniDemon przy okazji też się dostało z łapy. Widocznie stwierdził, że już dosyć tego niuniania, bo on jest macho, a nie jakiś mazgajowy mizak :wink: Ale nie chciał jeść serduszek :(

Bardzo się cieszę, że Sora poszła do domku :ok:
19.11.10 - Tosia (*) - kocie dziecko, któremu los dał tak mało czasu
26.08.11 - Czikita (*) moja pierwsza kocia miłość - przyszła, zabrała moje serce i odeszła tak szybko
14.12.12 - Felciu (*) zawsze będziesz z nami
26.04.14 - Papaja (*) najsłodsza strachliwa królewna, takiej już nie będzie
31.07.17 - Rudolf (*) moja najukochańsza kocia pierdoła

AgaPap

 
Posty: 8937
Od: Pt sie 31, 2007 6:49
Lokalizacja: Katowice i trochę Świdnica

Post » Sob paź 27, 2012 22:23 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Asza jest urocza, a te zdjęcie Korciaczek dobrze ją opisuje, diablica mała :ryk:


z tym remontem urwanie głowy :roll:
ale jak będzie zrobione to nówka nieśmigana :mrgreen:
Obrazek

Maksik 24.05.2014 [i]
Dago 2.12.2010 [i]


Niekochane fb - https://www.facebook.com/#!/pages/Nieko ... 8688796858

TanundA

Avatar użytkownika
 
Posty: 2692
Od: Czw maja 27, 2010 11:39
Lokalizacja: Btm/Kce/Miko/Tychy

Post » Nie paź 28, 2012 1:02 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

A ja proszę o uwagę dziewczyny z południowych dzielnic Katowic.
Dzisiaj na Rolnej znalazłam na przystanku zmarzniętego psiaczka. Ponoć siedział tam parę godzin.
Miejscowi psiarze go nie znają, ale mógł przyjechać autobusem od strony Centrum lub z okolic Panewnickiej, kopalni Wujek, a także od strony Piotrowic. Czarny, do kolan, biała kryza, białe skarpetki na przednich łapkach i białe paluszki na tylnych. Młody, rok - półtorej, ale mogę się mylić. Miał materiałowy kaganiec i kolczatkę (szkoda że bez adresówki). Jest u mnie.
Gdybyście widziały że ktoś szuka psa, to dajcie znać. Mój tel 508 523 816.
Myślę iż się zgubił dzisiaj, jeszcze pachnie domem. Widać, że ktoś dbał o niego, ma błyszczącą sierść i zaufanie do ludzi. W życiu nie miałam psa, ale na moje oko jest wysterylizowany.

Ogłoszenia wywiesiłam, jutro wywieszę w dalszej okolicy i wrzucę na Tablicę. Schronisko poinformowane, gdyby ktoś go tam szukał.
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek

phantasmagori

 
Posty: 10170
Od: Czw sty 08, 2009 21:22
Lokalizacja: Katowice

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 272 gości

cron