S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 07, 2013 20:45 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Mała1 pisze:froggy- one moga szukac domu, ale jest kilka ale
po pierwsze dziewczynka jeszcze nie ciachnieta, po drugie nie są jeszcze zaszczepione, po trzecie Edi sie rozkichał trochę. Wiec nie sa ,,obrobione,, że tak powiem, wiec dom musiałby byc z tych idelnych
Raczej wspólnego domu im szukamy.:


Właśnie dlatego pytałam czy są już gotowe do adopcji. Idealnych domów nie znam. :( Kiedy można ciachnąć Mufi? Czy Edi potrzebuje jakiś leków? Wspólny dom to jedyna opcja jaką biorę po uwagę!
ObrazekObrazek Obrazek

froggy

 
Posty: 1478
Od: Pt sie 01, 2008 14:17
Lokalizacja: Będzin (woj.śląskie)

Post » Pt mar 08, 2013 10:34 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Witam wszystkich na forum :)
Jestem "mamą" Foresta :cat3: , dotychczas tylko "przeglądaczką" forum. Przeglądałam i płakałam nieraz nad losami kotków i trzymałam kciuki za nowe domki dla nich. Teraz jednak muszę tu napisać parę słów. Głównie podziękowań: dla Pani Iwony - nawet nie wiem jak opisać to co robi. To co robi dla kotków to wiecie lepiej niż ja, ale tyle razy już bezinteresownie pomogła mnie i Forestowi. Nie wiem Pani Iwono jak opisać moją wdzięczność i podziw dla tego, co Pani robi. Może napiszę po prostu: DZIĘKUJĘ :) :) :)
Ta Mała jest WIELKA :D
Podziękowania też dla młodszych: Misi i Wery (oraz ich Mamy) za pomoc i poświęcenie swego czasu, zwłaszcza na początku kiedy Forest do nas trafił.
Podziękowania dla wszystkich, którzy trzymali kciuki za adopcję Foresta i wczoraj za niego, gdy pozbawiali go ząbków (Misia dzięki za podpowiedź, że trzeba się zająć jego paszczką).
Lidka - scerbaty jest jeszcze bardziej kochany ;)
A Forest przekazuje, że u niego wszystko ok :) Wszystkim dziękuje za kciuki :ok: Je póki co bardzo mało, bo nie przepada za papkami, ale widać, że szczęście jego nie zna granic, że powrócił do domu, strasznie jest tulaśny, mam nadzieję, że szybko dojdzie do zdrowia i że wyniki biopsji będą w porządku.
Sorki, jeśli ten post trafi w niewłaściwe miejsce forum, ale mało znam się na kompie, ale musiałam złożyć tu podziękowania.
Mama Foresta

Mama Foresta

 
Posty: 8
Od: Pt mar 08, 2013 9:31

Post » Pt mar 08, 2013 11:21 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Witamy Mamę Foresta:))
Fajnie, że już po wsystkim i teraz tylko trzeba czaekac, żeby wynki były takie jak maja być.
No a że scerbaty - cóż prawie każdego to czeka:))
A niedługo będzie chrupki tak chętnie wcinał, że nawet nie zauważysz, że jest scerbaty:)

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt mar 08, 2013 11:41 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Pozdrawiam Mamę Foresta i życzę zdrowia. To jego opis na dawnej stronie niekochane sprawił, że trafiłem ponad rok temu z Poznania/Żnina do katowickiego schroniska. Mam więc do niego szczególny sentyment i śledzę jego losy. Szukałem wtedy kota nieprzytulasa. A że po rozmowie z Małą trafiła do mnie jednak Agrypina, która staje się coraz większym przytulasem to już zupełnie inna historia.
PS. To że Mała jest Wielka to oczywiste. Między innymi dzięki Jej poradom telefonicznym przygarnęliśmy dwie żnińskie znajdy a potem udało nam się uratować dwie poznańskie 200-gramowe kruszynki.
Do zwycięstwa zła wystarczy by dobrzy ludzie nic nie robili

artux

 
Posty: 46
Od: Pon gru 20, 2010 21:24
Lokalizacja: Poznań

Post » Pt mar 08, 2013 12:10 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Ludziki - ja taki OT. Muszę kupic nowy transporter: stary się był wyeksplotował :mrgreen: Wiadomo, najtaniej np. na allegro, ale żeby obniżyc koszty wysyłki szukam jakiejs duszyczki (lub dwóch) która tez potrzebuje nowego transporterka? :D

ps. Przerwałam Wam peany na temat Małej, sorki. I tak wszyscy wiedzą, jaka jest wyjątkowa. W-Y-J-Ą-T-K-O-W-A i każdy z nas ma u niej jakis dług wdzięczności.
Obrazek

Jestem zbudowana z pamięci moich rodziców i dziadków, wszystkich moich przodków. Są w tym, jak wyglądam, w kolorze moich włosów. I jestem zbudowana ze wszystkich, których w życiu spotkałam, którzy zmienili sposób mojego myślenia. Więc kim jestem „ja"?

Kamakolo

Avatar użytkownika
 
Posty: 1658
Od: Śro gru 30, 2009 8:21
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt mar 08, 2013 12:24 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Mała - Wielka:))
Ale czasem mogłaby starszej posłuchać, a tu nic:))

Jaki chcesz ten transporter kupować?
Pamiętaj koniecznie o metalowych drzwiczkach.

A może takie coś sobie kupisz?
http://www.tchibo.pl/Walizka-na-kolkach ... 17005.html

Jakbyś się zdecydował to daj znać, bo ja wciąż się czaję na to.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt mar 08, 2013 12:36 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

ja mam taki
http://www.zwierzakowo.pl/opis-produktu ... 2.717.html
uwielbim go i uważam, ze jest niezniszczalny, przejechal ze mna całą Polskę, wielokrotnie wozilam w nim koty pociągiem, ma łatwe w obsludze i bardzo solidne zapięcie, wygodny pasek na ramię, fajną opcję otwierania górnej klapy, to idealne rozwiązanie przy konieczności podawania leków trudnym kotom.
ma też mozliwośc zamontowania kółek, ale z niej nigdy nie korzystałam.
Obrazek

tangerine1

 
Posty: 15466
Od: Nie lis 14, 2004 20:59
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pt mar 08, 2013 12:46 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Ja też mam tego typu i chyba ten większy to nawet tej samej firmy. Ale spółdzielnia do piwnicy kupowała sam, bez konsultacji ze mną i kupili z plastikowymi drzwiczkami i właśnie muszę dokupic nowe. Bo się były spsuły. Wprawdzie to podobno dziecko im pomogło ale mimo wszystko.
Ale teraz moje choruski wożę w ciepłych torbach, bo się bije, żeby sie nie doziębiły.

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt mar 08, 2013 12:53 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

mój ma bardzo solidne metalowe drzwiczki
i na zimową podróż z Szanejką nad morze, Mała uszyła cieplutki polarowy ocieplacz
wczesniej ubierałam transporter w stare swetrzysko mojego taty :lol:
Obrazek

tangerine1

 
Posty: 15466
Od: Nie lis 14, 2004 20:59
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post » Pt mar 08, 2013 13:16 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Te moje domowe też mają metalowe, no a tamte to chyba trixie capri.
A ja kiedyś takie cos popełniłam:))
http://www.fotosik.pl/u/lidkawoj/album/667058

Lidka

 
Posty: 16219
Od: Wto lut 03, 2004 8:57
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt mar 08, 2013 18:41 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Jejku, jak miło 'zobaczyć' tutaj foreścikowy domek :1luvu:
Mamo Foresta: cieszymy się, serdecznie witamy, pozdrawiamy, dziękujemy, niezmiennie pamiętamy, przesyłamy głaski :mrgreen: i kochamy tego kota!
Scerbatego Foresta pozdrawia także nasz scerbety Joś
choć Joś szczerbaty podwójnie - może oglądał ktoś film Jak wytresować smoka? Jest tam taki mruczący smok Szczerbetek - nasz Josiu wydaje podobne pomruki i jest również rozbrajający;-) Joś Szczerbatek;-)

Szylkretko Agrafko - :ok:

Jak Mardisia na kociarni?
Gaja - ['] -09.06.2010 | Miya - ['] -05.05.2012 | Krzywy - ['] - 30.09.2012 | Niania - ['] - 19.01.2013 | Thaja - ['] - 04.02.2013 | Gaspar - ['] - 18.07.2013 | Kora - ['] - 21.06.2014
Obrazek Obrazek

Korciaczki

 
Posty: 15413
Od: Sob lip 26, 2008 19:52
Lokalizacja: śląskie

Post » Pt mar 08, 2013 19:07 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

ja też Was bardzo witam tu serdecznie :1luvu:
Foreścik ma szczęście,ze go pokochaliście właśnie Wy,a to dzieki Korciaczkom zresztą
prosze go ode mnie wymiziać

Dziekuję za miłe słowa :kotek: , ja na to powiem ,ze życzę sobie ,zeby wszystkie nasze niekochane miały takie domy jak Forescik i Agrypinka
:mrgreen:

...a w schronisku....
dzis ciacha miała Mufi, Czarna,szylkrecia agrafka
a Murcia miała nacinanego mega wielkiego ropnia pod narkozą, biedna jest bardzo

Ogólnie prawie całe towarzystwo klatkowe pokichuje :roll:
froggy-edi jest na antybiotyku

Mardi na kociarni raczej nie najgorzej, tzn wyłazi z budki, spaceruje i warczy na wszystko

Mnie teraz najbardziej zal Melkora, znów jakby depreche łapał

zaraz założę nowego wąta, po łebkach, bo nie mam sił, a do poniedziałku włącznie mam mega młyn niestety
popoprawiam potem fotki itd, ale mozecie mi pomóc poszukac lepszych dla tych co bedą miec brzydkie na 1 stronie

Mała1

 
Posty: 19740
Od: Wto wrz 12, 2006 8:56
Lokalizacja: Katowice

Post » Pt mar 08, 2013 19:47 Re: S.K.Niekochane XXI- Przystanek Schronisko- zapraszamy

Zapraszam do pisania w kolejnej częśći
o tu :)
:arrow: viewtopic.php?f=1&t=151452
Ostatnio edytowano Sob mar 09, 2013 22:46 przez aassiiaa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: zamykam wątek

Mała1

 
Posty: 19740
Od: Wto wrz 12, 2006 8:56
Lokalizacja: Katowice

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 188 gości