Noemi-wypadku,padaczka, chore jelita potrz karma i/d Gastro.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pon paź 08, 2012 17:18 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Justa, a co wet powiedzial na to jej kicanie i co sadzi o tym nie kontrolowaniu wydalania
Usciskaj Noemi.Ona zawsze sie tego domagala
Obrazek

ZUZA zuza

 
Posty: 95
Od: Nie paź 07, 2012 8:37
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Pon paź 08, 2012 17:23 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk:
RudyiSrebrnyKot pisze:Banerek:

wersja animowana:
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=146815][img]http://miau_miau2010.republika.pl/NoEmi1.gif[/img][/url]

:ryk: :ryk: :ryk: :ryk: bomba, az mi sie przypomnialo "zaklecie" wypowiadane przez kota Rademenesa z filmu "7 zyczen" - "Hatorrrrrrrrrrrr, Hatorrrrrrrrrrrrr, Hatorrrrrrr!!!" :D Wtedy tez mu sie tak pieknie oczka swiecily jak malenkiej na tym banerku :D
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Pon paź 08, 2012 20:33 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

:1luvu:
Obrazek
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Pon paź 08, 2012 22:56 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

RudyiSrebrnyKot pisze:Banerek:

wersja animowana:
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=146815][img]http://miau_miau2010.republika.pl/NoEmi1.gif[/img][/url]


i nie:
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=146815][img]http://miau_miau2010.republika.pl/NoEmi1.png[/img][/url]


:ok: :ok: :ok:

Dzięki za piekne banerki :1luvu: , ale ten animowany wymiata :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon paź 08, 2012 23:05 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

ZUZA zuza pisze:Justa, a co wet powiedzial na to jej kicanie i co sadzi o tym nie kontrolowaniu wydalania
Usciskaj Noemi.Ona zawsze sie tego domagala

O tak , miaziana nogdy nie ma dość , nawet jak ją trzymam w reczniku po kąpieli to mruczy :)
Na srode jestem umówiona z chirurgiem i on ją dokładnie zbada ,nadal chodzi/kica jak królik , wetka u której byłm w sobote i dziś podejżewa miednice, teraz walczymy z biegunką ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon paź 08, 2012 23:31 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

ale ma oczeta sliczne, normalnie pyszczek do zakochania :1luvu: :1luvu:
zdrowiej, kotuniu :piwa:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Wto paź 09, 2012 17:00 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Justa&Zwierzaki pisze:
Kaprys2004 pisze:Noemi jest prześliczna :1luvu: :1luvu:

Justysiu, ty Aniele.. :1luvu: :1luvu:

Podaj mi też adres to te podkłady kupię. Tylko jakie rozmiary wolisz najbardziej?
Albo może wolisz jakiś grosz na konto, to zakupisz sama co Ci potrzeba?

kochana najbardziej teraz sa potrzebne pampersy i ręczniki papierowe a sa teraz w promocji w Realu, ida tego ogromne ilości :( Na razie dałam Noemi te co używał Bartuś ( już z nich wyrasta ) i mu kupiłam nr ''4'' a do ''3'' wchodzi Noemi i juz zużyłam około 30 szt :(



No wiem..
Justyśka, podaj proszę numer konta bankowego. Nie ma sensu wydawać na pocztę, kupisz sama to co Ci będzie najbardziej potrzebne..

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Wto paź 09, 2012 20:34 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Kaprys2004 pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:
Kaprys2004 pisze:Noemi jest prześliczna :1luvu: :1luvu:

Justysiu, ty Aniele.. :1luvu: :1luvu:

Podaj mi też adres to te podkłady kupię. Tylko jakie rozmiary wolisz najbardziej?
Albo może wolisz jakiś grosz na konto, to zakupisz sama co Ci potrzeba?

kochana najbardziej teraz sa potrzebne pampersy i ręczniki papierowe a sa teraz w promocji w Realu, ida tego ogromne ilości :( Na razie dałam Noemi te co używał Bartuś ( już z nich wyrasta ) i mu kupiłam nr ''4'' a do ''3'' wchodzi Noemi i juz zużyłam około 30 szt :(



No wiem..
Justyśka, podaj proszę numer konta bankowego. Nie ma sensu wydawać na pocztę, kupisz sama to co Ci będzie najbardziej potrzebne..

Już podaje na pw :lol: :lol: :lol:
Dotarły pasta i fiindiar i 4 podkłady :1luvu:
Przed chwilka ugotowałam Noemi kleik ryżowy z dodatkiem mięska drobiowego i marchewki i wcina az sie jej uszy trzęsą :ok:
Troszkę mniej sie boi kąpieli , a najbardziej lubi jak już jest w ręczniku i jak sie ją tuli , to wtedy az sie nie chce jej zakładać pampersa , jest taka szczęśliwa , ech potrafi skraść serce i to nie jedno :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto paź 09, 2012 20:45 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

:ok: :ok: :ok: :1luvu:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Wto paź 09, 2012 20:52 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Moje serce Noemi skradła już wcześniej, dlatego tak o nią walczyłam.I wtedy Ty się Justynko pojawiłaś, taki dobry anioł.
Ona nie mogła trafić lepiej :kotek:
Przesyłam całuski w pyszczki wszystkich twoich zwierzaczków. :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
Obrazek

ZUZA zuza

 
Posty: 95
Od: Nie paź 07, 2012 8:37
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Wto paź 09, 2012 21:14 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Ale ona biedniutka :(

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Wto paź 09, 2012 21:30 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Jutro na 11 jestem umówiona z Noemi z chirurgiem i nie udało mi sie załatwić darmowego transportu do weta ( koleżanka która mnie prawie zawsze wozi jutro nie może a druga ma jeszcze auto w naprawie :( )i muszę brać taxi ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Wto paź 09, 2012 21:30 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

lidka 02 bardzo dziękuje za wklejenie banerka z Noemi :ok:
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Śro paź 10, 2012 11:51 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Justa&Zwierzaki pisze:lidka 02 bardzo dziękuje za wklejenie banerka z Noemi :ok:

Justyś no co ty :( żeby tylko małej było lepiej :( taka śliczna ..

lidka02

 
Posty: 15732
Od: Czw cze 09, 2011 9:22

Post » Śro paź 10, 2012 12:38 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

skarbie cudny :1luvu:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Goldberg, Google [Bot], magic99, magnificent tree i 532 gości