Noemi-wypadku,padaczka, chore jelita potrz karma i/d Gastro.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie paź 07, 2012 13:42 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Justyś jesteś aniołem dziękujemy za Neomi i wątek naszego Borysa :1luvu:

izek77

 
Posty: 7
Od: Nie paź 07, 2012 13:30

Post » Nie paź 07, 2012 13:48 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Ależ ona malutka... I taka śliczna...
Trzymaj się Noemi! Jesteś w dobrych rękach :ok:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Nie paź 07, 2012 15:24 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

nie wiem, czy to Eustachy [*] juz powrocil w futerku malenkiej, ale z pewnoscia pomogl Juscie i tej kociej kruszynce skrzyzowac ich drogi :ok:
ObrazekObrazek

Awatar - ziomalu,pamiętam. [*] Ozzi - najdzielniejszy kocie świata - nigdy nie zapomnę! [*] Alex - kocia miłość mojego życia... Brak mi Ciebie. [*] Emi - maleńka ciałkiem, wielka duchem, odważna i nieustraszona niczym lwica. Taką Cię będę pamiętać. [*] Eustachy - przyjacielu kochany, dlaczego TY???!!! [*]

Kociara82

 
Posty: 45853
Od: Czw paź 09, 2008 22:20

Post » Nie paź 07, 2012 15:28 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

:1luvu: MAŁA jest śliczna

izek77

 
Posty: 7
Od: Nie paź 07, 2012 13:30

Post » Nie paź 07, 2012 17:56 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Też jestem :1luvu: I trzymam kciuki :ok: :ok: :ok: :ok: Jakie ona ma oczyska ! :1luvu: W tej buziuni tylko oczki i uszki widać :1luvu:

barbarados

Avatar użytkownika
 
Posty: 31121
Od: Sob lip 21, 2012 18:01

Post » Nie paź 07, 2012 19:01 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Obawiam się, że sudocrem może być zbyt mocny jak na wydelikaconą skórkę.
To jak - wysłać ten finidiar? Posłałabym rano priorytetem. Dobrze byłoby skonsultować jego podawanie z vetem prowadzącym.

Do kroplówki należałoby włączyć duphalyte -

http://www.scanvet.pl/products/product/product_id/36

To znakomity środek.

Uwaga - sm d. podawany podskórnie powoduje ból, więc dodaje się go do kroplówki.
:ok: :1luvu:
Ostatnio edytowano Nie paź 07, 2012 19:07 przez Miuti, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie paź 07, 2012 19:06 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Miuti pisze:Obawiam się, że sudocrem może być zbyt mocny jak na wydelikaconą skórkę.
To jak - wysłać ten finidiar? Posłałabym rano priorytetem. Dobrze byłoby skonsultować jego podawanie z vetem prowadzącym.

Do kroplówki należałoby włączyć duphalyte -

http://www.scanvet.pl/products/product/product_id/36

To znakomity środek.
:ok: :1luvu:

Tak, proszę wyślij , jutro o 11 jadę do weta z nią i Szłapkiem i zapytam .
Noemi jest po kolejnej kąpieli , smarowaniu maścią pośladkowa, sudokrem może faktycznie za kilka dni smarować , nadal jest mocno odparzona :( nifuroksazyd podany , espumisan też a brzusio jest juz mniej wzdęty :) A teraz sobie je i pewnie za chwilkę pójdzie spa na termoforku .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 07, 2012 19:09 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Podaj adres na priva.
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie paź 07, 2012 19:18 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Miuti pisze:Podaj adres na priva.

Już podaje :)
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 07, 2012 19:48 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Ja bym kicię karmiła rozpuszczonym w wodzie i/d - karmą dietetyczną. Zawiesinę na ciepło do strzykawki - i do pycha.
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie paź 07, 2012 20:10 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Noemi jest prześliczna :1luvu: :1luvu:

Justysiu, ty Aniele.. :1luvu: :1luvu:

Podaj mi też adres to te podkłady kupię. Tylko jakie rozmiary wolisz najbardziej?
Albo może wolisz jakiś grosz na konto, to zakupisz sama co Ci potrzeba?

Kaprys2004

 
Posty: 12087
Od: Śro kwi 02, 2008 15:53
Lokalizacja: Warszawa

Post » Nie paź 07, 2012 20:32 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Kaprys2004 pisze:Noemi jest prześliczna :1luvu: :1luvu:

Justysiu, ty Aniele.. :1luvu: :1luvu:

Podaj mi też adres to te podkłady kupię. Tylko jakie rozmiary wolisz najbardziej?
Albo może wolisz jakiś grosz na konto, to zakupisz sama co Ci potrzeba?

kochana najbardziej teraz sa potrzebne pampersy i ręczniki papierowe a sa teraz w promocji w Realu, ida tego ogromne ilości :( Na razie dałam Noemi te co używał Bartuś ( już z nich wyrasta ) i mu kupiłam nr ''4'' a do ''3'' wchodzi Noemi i juz zużyłam około 30 szt :(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 07, 2012 21:02 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Witaj Justysia
Rano się przywitałam na wątku, a teraz znowu się melduje
Noemi znam od ok.2 tygodni.Gdyby nie Justyna, Noemi nie było by już z nami.Wszystko dzięki tej wspaniałej osobie.
Przykro, że mała ma problemy z rozwolnieniem.Nie wiem jak było przedtem, bo mała była w kojcu z innymi kociakami.Jeśli chodzi o jedzenie które kiedyś dostawała to była to mokra i sucha karma, ale niestety raczej z tej gorszej i z różnych firm.
Może teraz jest taka reakcja, bo dostaje normalną porządna karmę i organizm musi sie przystosować.
Mam nadzieję, że to wszystko szybko minie.
Justynko, potrzeby masz na pewno bardzo duże, ale myślę, że prześlę ci jakiś grosz na konto i Ty już bedziesz najlepiej wiedzieć, co jest najpotrzebniejsze.
Całuski dla Noemi i wszystkich twoich kochanych futrzków
Obrazek

ZUZA zuza

 
Posty: 95
Od: Nie paź 07, 2012 8:37
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Pon paź 08, 2012 13:08 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Witajcie Izek77 i ZUZA zuza na wątku Noemi :lol: :lol: :lol:

Byłysmy dzis u weta , Noemi nadal jest wzdęta i ma przelewajcie sie jelita , niestety nadal jest blada, wetka podała jej małą dawkę na odrobaczenie, i jutro rano znów jej mam podać , dostała też kilka zastrzyków , nadal mam jej podawać nifuroksazyd i espumisan w kroplach . W Srode muszą z nią jechać do chirurga , dzis niestety nie zastałam go :| Nie mam na srode transportu ani do weta ani od weta i znów bede musiała brać taxi a nie mam na to , a to koszt 23 - 25 zł , w sobotę musiałam jechać w jedna .
Pro- Kolin moge jej podać a fininder nie jest znany mojej wetce .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pon paź 08, 2012 15:12 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Banerek:

wersja animowana:
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=146815][img]http://miau_miau2010.republika.pl/NoEmi1.gif[/img][/url]


i nie:
Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[url=http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=146815][img]http://miau_miau2010.republika.pl/NoEmi1.png[/img][/url]


:ok: :ok: :ok:
Dziękuję. Trzymam kciuki za wszystkich :)!...

RudyiSrebrnyKot

 
Posty: 4830
Od: Nie paź 25, 2009 12:46
Lokalizacja: Bielsko-Biała

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Blue i 511 gości