Noemi-wypadku,padaczka, chore jelita potrz karma i/d Gastro.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Sob paź 06, 2012 20:23 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Przed chwilką znów wykąpałam i przewinęłam Noemi , dałam też nifurkazyd a za chwile dostanie kroplówkę, niestety biegunka nadal bardzo wodnista :(
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob paź 06, 2012 20:28 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Jakie śliczne maleństwo :1luvu: :1luvu:
Trzymaj się No,a ja trzymam :ok: :ok: :ok:
a tak w ogóle to skąd sie wzieło imię Noemi?

shanti_pryia

 
Posty: 137
Od: Pt cze 29, 2012 20:22

Post » Sob paź 06, 2012 22:22 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Wygrałam walkę o życie Magnuska - Ty też wygrasz.

Na odparzenia świetnie działa alantan - puder.

Może na biegunkę zastosować finidiar -

http://www.medpets.de/finidiar/
http://www.farmaline.de/gesund/bestelle ... ator-hund/ ?

To teraz bierze moja stareńka kicia.
Jakby co - mogę Ci kupić i przesłać.
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob paź 06, 2012 23:25 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Kociara82 pisze:ale pieknotka :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu: dzielna malenka :1luvu:

w jakim moze byc wieku? Jak czucie glebokie?

Wiek to około 10 tyg , czucie jest bo kica a jakby nie miała to by ciągłą nóżki jak Bartuś .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob paź 06, 2012 23:28 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

shanti_pryia pisze:Jakie śliczne maleństwo :1luvu: :1luvu:
Trzymaj się No,a ja trzymam :ok: :ok: :ok:
a tak w ogóle to skąd sie wzieło imię Noemi?

8 grudnia odeszła Emi[*] , sparaliżowana kiciunia która była u mnie 9.5 tyg i chciałam aby w imieniu nowej było coś z jej imienia i tak jest Noemi a poza tym znajomi mieli suczke o tym imieniu .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob paź 06, 2012 23:34 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Miuti pisze:Wygrałam walkę o życie Magnuska - Ty też wygrasz.

Na odparzenia świetnie działa alantan - puder.

Może na biegunkę zastosować finidiar -

http://www.medpets.de/finidiar/
http://www.farmaline.de/gesund/bestelle ... ator-hund/ ?

To teraz bierze moja stareńka kicia.
Jakby co - mogę Ci kupić i przesłać.

Dzięki za dobre słowa , ciesze sie że Magnusek uratowany , mam nadzieje że i Noemi bedzie dzielna :)

Nie znam tego finidiaru, i bardzo bym prosiła , przed chwilką ją znów kapałam i najpierw delikatnie wycieram w ręczniki papierowe a potem owijam ją w ręcznik i przytulam i w ciągu kilku minut przeciekło mi na nogi i znów ją myłam , Noemi już ma dosyć tych kąpieli i sie jej nie dziwie , tak bardzo bym chciała aby już ta biegunka minęła i odparzenia też , jutro kupie jej ten puder alantan .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 07, 2012 0:00 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Jak uzupełniasz płyny? Co podajesz do buzi?
Obrazek Amelki już nie ma...

Miuti

 
Posty: 6238
Od: Pt lis 30, 2007 12:03
Lokalizacja: Kraków

Post » Nie paź 07, 2012 0:13 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Miuti pisze:Jak uzupełniasz płyny? Co podajesz do buzi?

Dostaje kroplówki i do buzinki wodę strzykawką też , choć zaczyna powoli pic sama, ale na razie mało no i jest na termoforku aby nie wychłodziła sie . Przy następnym myciu zasypie ją deratolem , to tez troszke wysusza .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 07, 2012 6:00 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Postaram się jutro przesłać sudocrem.Mam też pro-kolin na zagęszczenie kupala.Zapytaj weta czy można jej podać.Intenstinal mokre by ię jej zdało.
Obrazek

Dla naszych Słoneczek [*] Kochamy i tęsknimy.

ASK@

Avatar użytkownika
 
Posty: 55322
Od: Czw gru 04, 2008 12:45
Lokalizacja: Otwock


Adopcje: 11 >>

Post » Nie paź 07, 2012 9:34 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

ASK@ pisze:Postaram się jutro przesłać sudocrem.Mam też pro-kolin na zagęszczenie kupala.Zapytaj weta czy można jej podać.Intenstinal mokre by ię jej zdało.

Zapytam, dzieki , przed chwilka znów ją kąpałam i posmarowałam maścią, biegunka nadal sie utrzymuje , apetyt ładny .
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 07, 2012 9:45 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Witaj Justa, witajcie Cioteczki :D .Jestem pierwszy raz na Miau, własnie sie zalogowałam.
Całuski i mizianka dla Noemi ( kiedyś Kicka)
Na razie tyle.Przywitałam sie i lecę do mojego schronu, bo kociakom trzeba podawać lekarstwa, a dzisiaj wypadło na mnie.Leje u nas jak z cebra.
Zaglądnę do Noemi po powrocie. :kotek:
Obrazek

ZUZA zuza

 
Posty: 95
Od: Nie paź 07, 2012 8:37
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Post » Nie paź 07, 2012 11:36 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 07, 2012 13:07 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

A czym ją karmisz? Może tu jest przyczyna biegunki
Obrazek http://www.facebook.com/TOP.INNI?ref=pb
milczenie jest srebrem, a mruczenie - złotem...

Szenila

 
Posty: 1850
Od: Pt gru 03, 2010 18:24
Lokalizacja: Chrzanów

Post » Nie paź 07, 2012 13:21 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Szenila pisze:A czym ją karmisz? Może tu jest przyczyna biegunki

Royal Canin starter dla kociąt ale nie wiem czym była wcześniej karmiona , pewnie jest tez mocno zarobaczona, ale w jej stanie odrobaczanie mogło by ją zabić :( A pożnij będę chciała przejść na sanabell dla kociąt ( na razie nic mokrego jej nie daje )
Kupal po woli odrobinke sie zagęszcza :)
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Nie paź 07, 2012 13:39 Re: Noemi - malenka kiciunia po wypadku błaga o pomoc $ Tych

Melduje się .Justyś jesteś niesamowita :))) DZIĘKUJEMY za Neomi i wątek naszego Borysa Aniał!!!!

izek77

 
Posty: 7
Od: Nie paź 07, 2012 13:30

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: jolabuk5, Kevinslema i 185 gości