Żwirki - pyt. s.10

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Pt lip 13, 2007 8:38

Ja używam catsana - najlepszy żwirek jaki znalazłam :)
Pies ma pana, kot-personel

minka

 
Posty: 173
Od: Nie mar 04, 2007 22:22
Lokalizacja: Lublin

Post » Pt lip 13, 2007 10:07

kasia essen pisze:na dniach zakupie drewniany cats best plus gold.Ale widziałam wczoraj w sklepie biały,leciutki zwirek cos jak catsan.Ale niezbrylajacy,a ja niigdy nie uzywałam niezbrylajacych no moze kilkanascie lat temu piasku z piaskownicy :wink: sypiecie go troche i wyciaganie tylko grubsze a cała zawartosc raz na tydzien wyrzucacie?czy to potem nie smierdzi tak po dwoch dniach?czekam na obsługe zwirkow niezbrylajacych :wink:

no i nikt mi nie da instrukcji uzycia :wink: :?:

kasia essen

 
Posty: 7167
Od: Czw gru 15, 2005 9:19
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen

Post » Sob lip 14, 2007 11:07

Jak nie, jak tak :)
Żadne niebo nie będzie Niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.
Obrazek

M@ja

 
Posty: 669
Od: Pon lis 27, 2006 13:36
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 14, 2007 11:17

minka pisze:Ja używam catsana - najlepszy żwirek jaki znalazłam :)


Zgadzam się!
Tylko jest bardzo trudno dostępny, u nas tylko w Tesco w Silesii i w Tesco w Bytomiu. Ale to najlepszy żwirek - idealnie pochłania zapachy, da się spuścić w WC, nie zbryla się (dla mnie to istotne) tylko trochę czepia się do łapek i dużo zostaje poza kuwetą, ale to mała wada.
Ostatnio cierpię na lenia i mi się nie chce do Tesco jeździć i kupuję Hiltona sylikonowego (on jest wszędzie chociaż) i też jest ok. Dla mnie sporą zaletą jest to, że nie czepia się kocich łap i fajnie pochłania, na trzy koty średnie zużycie oceniam na 3 paczki miesięcznie (bo to co pisze na opakowaniu o jego wystarczalności jest niestety grubo przesadzoną bzdurą moim zdaniem).
Minusem Catsana jest właśnie jego mała dostępność, nie ma go w Krakvecie ani w Animalii. A np w Hipernecie24 cena jest zabójcza - 36 zł za opakowanie 5l.

EDIT: czytam o Amigo i coraz bardziej zaczyna mi sie podobać, cena tymbardziej, tylko nie ma go ani w Krakvecie a tam robie zakupy, a jak dojdzie płacenie za przesyłkę w innym to niska cena pojdzie w las :?
Buuuu
Ostatnio edytowano Sob lip 14, 2007 11:28 przez Ayane, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek

Ayane

 
Posty: 1381
Od: Pon lis 27, 2006 20:14
Lokalizacja: Chorzów

Post » Sob lip 14, 2007 11:27

Ayane pisze:
minka pisze:Ja używam catsana - najlepszy żwirek jaki znalazłam :)


Zgadzam się!
Tylko jest bardzo trudno dostępny, u nas tylko w Tesco w Silesii i w Tesco w Bytomiu. Ale to najlepszy żwirek - idealnie pochłania zapachy, da się spuścić w WC, nie zbryla się (dla mnie to istotne) tylko trochę czepia się do łapek i dużo zostaje poza kuwetą, ale to mała wada.
Ostatnio cierpię na lenia i mi się nie chce do Tesco jeździć i kupuję Hiltona sylikonowego (on jest wszędzie chociaż) i też jest ok. Dla mnie sporą zaletą jest to, że nie czepia się kocich łap i fajnie pochłania, na trzy koty średnie zużycie oceniam na 3 paczki miesięcznie (bo to co pisze na opakowaniu o jego wystarczalności jest niestety grubo przesadzoną bzdurą moim zdaniem).
Minusem Catsana jest właśnie jego mała dostępność, nie ma go w Krakvecie ani w Animalii. A np w Hipernecie24 cena jest zabójcza - 36 zł za opakowanie 5l.


I właśnie dlatego ja używam Amigo, ale o tym już dość obszernie pisałam :)
Sprobuj w mniejszym sklepiku zoologicznym zamowic. W hurtowniach sa!
Ostatnio edytowano Sob lip 14, 2007 11:46 przez M@ja, łącznie edytowano 1 raz
Żadne niebo nie będzie Niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.
Obrazek

M@ja

 
Posty: 669
Od: Pon lis 27, 2006 13:36
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 14, 2007 11:34

kasia essen pisze:
kasia essen pisze:na dniach zakupie drewniany cats best plus gold.Ale widziałam wczoraj w sklepie biały,leciutki zwirek cos jak catsan.Ale niezbrylajacy,a ja niigdy nie uzywałam niezbrylajacych no moze kilkanascie lat temu piasku z piaskownicy :wink: sypiecie go troche i wyciaganie tylko grubsze a cała zawartosc raz na tydzien wyrzucacie?czy to potem nie smierdzi tak po dwoch dniach?czekam na obsługe zwirkow niezbrylajacych :wink:

no i nikt mi nie da instrukcji uzycia :wink: :?:


Każdy żwirek ma swoje własne zalety i wady. Ciężko mi powiedzieć jak będzie z tym cats best plus golden. Kiedy używałam Pinio, to całość wymieniałam co trzy dni mniej więcej ale miałam wtedy dwa koty. Przy Amigo, robię to raz na tydzień i opakowanie starcza mi na ok. trzy tygodnie. Mam olbrzymią kuwetę do której muszę sporo nasypać i w przypływie nawet 7 kotów - wtedy starcza mi takie opakowanie na ok. 2 tygodnie, ale cena jest nieporównywalna! - 12,50 za 8 litrów.
Żadne niebo nie będzie Niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.
Obrazek

M@ja

 
Posty: 669
Od: Pon lis 27, 2006 13:36
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 14, 2007 11:38

minka pisze:Ja używam catsana - najlepszy żwirek jaki znalazłam :)


Aktualnie mam catsan (dostałam w sklepiku, w którym robię zakupy). Jest bardzo dobry!!! - tylko cena... :roll: Po za tym, wg. mnie Amigo jest jednak lepszy, choć nie taki bialutki ;)
Żadne niebo nie będzie Niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.
Obrazek

M@ja

 
Posty: 669
Od: Pon lis 27, 2006 13:36
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 14, 2007 11:48

Kupujesz go w AnimalGlobie?
Jak tam wygląda sprawa opłat za przesyłkę?
Obrazek

Ayane

 
Posty: 1381
Od: Pon lis 27, 2006 20:14
Lokalizacja: Chorzów

Post » Sob lip 14, 2007 11:58

Ja nie kupuje przez internet. Mam dobrze zaopatrzony sklepik osiedlowy, natomiast moja mama zamawia wieksze partie zwirku, bo nie moze dzwigac. Jak sie dowiem gdzie kupuje, to oczywiscie napisze :D
Żadne niebo nie będzie Niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.
Obrazek

M@ja

 
Posty: 669
Od: Pon lis 27, 2006 13:36
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 14, 2007 12:21

Niestety, mama kupuje w jeszcze innym sklepie - http://psiraj.pl/sklep/product_info.php ... 9177bd6ec9
Jak widzisz, powyzej 100 zl dostawa gratis na terenie Krakowa, wiec nie umiem powiedziec jakie sa koszty. Wiem jedynie, ze sa solidni :D
Żadne niebo nie będzie Niebem, jeśli nie powitają mnie w nim moje koty.
Obrazek

M@ja

 
Posty: 669
Od: Pon lis 27, 2006 13:36
Lokalizacja: Kraków

Post » Sob lip 14, 2007 12:22

dziękuje M@ju.
Zaraz przejrzę ich oferte.
Obrazek

Ayane

 
Posty: 1381
Od: Pon lis 27, 2006 20:14
Lokalizacja: Chorzów

Post » Czw wrz 27, 2007 12:49

A czy ktoś z Was używa żwirku Golden Grey Master?
Słyszałam o nim bardzo dobre opinie i się zastanawiam nad kupnem
A oto link do Animalii
http://animalia.pl/produkt.php?id=7551

Little20

 
Posty: 594
Od: Śro sty 11, 2006 11:13
Lokalizacja: Sochaczew

Post » Czw wrz 27, 2007 19:10

Ja taki używam (tzn. moje koty) i jestem bardzo zadowolona. Wg mnie mniej śmierdzi od Benka czy Hiltona, rzeczywiście starcza na dłużej, a że sie nosi... jak każdy drobny żwirek
Ludzie się dzielą na tych którzy kochają koty i na tych pokrzywdzonych przez los

Obrazek
WĄTEK MOICH DZIEWCZYNEK

gingerka

 
Posty: 400
Od: Śro sty 10, 2007 9:22
Lokalizacja: stolica

Post » Czw wrz 27, 2007 19:35

Ja (a raczej mój kot :lol: ) używa Benka (naturalnego, lawendowego lub leśnego) oraz Hiltona (5-litrową paczkę w krakvecie kupuję za niecałe 6 zeta, wiec mi się opłaca :D ). Może nie są najlepsze jakościowo, ale nie jesteśmy bogaczami i nie będziemy wydawać 50 zeta na kilkulitrową paczkę, bez przesady :?
Obrazek Obrazek

koci_maniak

 
Posty: 529
Od: Sob cze 16, 2007 13:21
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post » Czw wrz 27, 2007 19:59

Little20 pisze:A czy ktoś z Was używa żwirku Golden Grey Master?


Ja uzywam.
Worek mi wystarcza na prawie 2 miesiace. Swietnie zbryla, ale niestety bardzo sie roznosi:(
zwlaszcza, ze Digi lubi sobie pomoczyc w wannie albo u umywalce nogi zanim do kuwety wejdzie :)

Jestem z niego bardzo zadowolona, ale niestety musialam sie przyzwyczaic do codziennego odkurzania calego mieszkanie, bo chrupanie pod stopami zwiru nie jest przyjemne, zwlaszcza jak sie nie uznaje kapci i po chalupie biega boso :)
Karolina

karolinah

 
Posty: 7630
Od: Wto gru 05, 2006 17:05

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: kotcsg, Majestic-12 [Bot], Meteorolog1 i 257 gości