JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE - zagłosuj na nas w KRAKVET!

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Nie sie 12, 2012 14:09 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

jopop pisze:Oto otrzymane przed chwilą banerki, bardzo dziękuję!

Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/h4237][img]http://tiny.pl/h423r[/img][/url]


Obrazek

Kod: Zaznacz cały
[url=http://tiny.pl/h4237][img]http://tiny.pl/h4239[/img][/url]

wklejone w podpis :kotek:

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Nie sie 12, 2012 18:08 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

:)
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 13, 2012 10:12 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

Ujawnię się :ok:
...Obrazek...Obrazek

kussad

Avatar użytkownika
 
Posty: 14240
Od: Pt paź 13, 2006 9:59
Lokalizacja: Warszawa


Post » Pon sie 13, 2012 12:18 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

Co słychać u kociastych? Jakieś nowości? :)

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Pon sie 13, 2012 12:22 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

Nowości to specjalnie nie ma ;) Jesteśmy już razem na tyle długo, że większość zachowań tych kotów jest dla mnie po prostu normą ;) choć faktycznie jak ktoś przychodzi to się dziwi ;)

Mnie zadziwia tylko Felvik. Wczoraj położyłam przy nim na stole rybę. upieczoną. przetrwała 8O

Apaszka zrobiła mi wielkie krechy na plecach, zresztą stale na nas skacze. Ale sqpien i tak ją uwielbia i wymusza na mnie branie jej do łóżka. W efekcie rozdziela nas kot obosieczny :wink: liżąc nas na zmianę po brzuchach i nogach ;)

Pawie Oczko co jakiś czas włącza mi coś dziwnego w laptopie, nie znam tych kombinacji klawiszy. Na szczęście restart zwykle pomaga :roll:
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 13, 2012 12:28 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

Felviś, chłopcze, Ciocia przyjedzie i Cię nauczy, co się robi z rybą na stole :twisted:

Wyobraziłam sobie sqpiena jako Rycerza Króla Artura z Apaszką Obosieczną w dłoni :oops: :ryk:

alix76

Avatar użytkownika
 
Posty: 23037
Od: Nie mar 22, 2009 7:37
Lokalizacja: Wa-wa

Post » Pon sie 13, 2012 12:32 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

jopop pisze:Nowości to specjalnie nie ma ;) Jesteśmy już razem na tyle długo, że większość zachowań tych kotów jest dla mnie po prostu normą ;) choć faktycznie jak ktoś przychodzi to się dziwi ;)

Mnie zadziwia tylko Felvik. Wczoraj położyłam przy nim na stole rybę. upieczoną. przetrwała 8O

Apaszka zrobiła mi wielkie krechy na plecach, zresztą stale na nas skacze. Ale sqpien i tak ją uwielbia i wymusza na mnie branie jej do łóżka. W efekcie rozdziela nas kot obosieczny :wink: liżąc nas na zmianę po brzuchach i nogach ;)

Pawie Oczko co jakiś czas włącza mi coś dziwnego w laptopie, nie znam tych kombinacji klawiszy. Na szczęście restart zwykle pomaga :roll:

Bo Twoje koty mają nadzwyczajne zdolności ;)
Felvik cicho ciemny, pewno wie, że ostatnio mięso faszeruje się chemią, to co się chłopina będzie truł. :P
Apaszka ćwiczy sztuki walki, wschodnie, zachodnie, współczesne, różne. Taki freestyle :mrgreen:
Zaś Pawie Oczko ma zapewne zadatki na hakera, a szkoli się na Twoim laptopo :wink: :)

_ogonek_

 
Posty: 3138
Od: Pon cze 07, 2010 8:17
Lokalizacja: Bielawa/Uciechów

Post » Pon sie 13, 2012 12:53 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

FeLVik i DwuPlusik :1luvu: :1luvu: :1luvu: :1luvu:
czemu te kocury nadal nie mają swoich kolan, to ja nadal zrozumieć nie mogę :(

klauduska

 
Posty: 3600
Od: Nie lut 27, 2011 19:49
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 13, 2012 13:25 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

wszystkich niestety odstrasza nosicielstwo.

na razie oba kocury są w idealnej formie, absolutnie nic im nie dolega. Ale jak wiemy - to się w każdej chwili może zmienić. Te informacje MUSZĄ być dostępne od razu w ogłoszeniu, a nowy dom musi tę świadomość niestety mieć. No i chętnych brak...

a oba są cudowne. jak zresztą cała reszta przedstawionych tutaj.
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 13, 2012 14:06 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

Ja już myślałam nawet, żeby popisać do ludzi tu, na forum, którzy mają białaczkowce :oops:
Ale wszyscy najczęściej mają po kilka i brak miejsca na kolejne.

Szalony Kot

 
Posty: 23304
Od: Pt wrz 24, 2010 13:01
Lokalizacja: Grodzisk Maz./ Warszawa


Post » Pon sie 13, 2012 16:16 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

Szalony Kot pisze:Ja już myślałam nawet, żeby popisać do ludzi tu, na forum, którzy mają białaczkowce :oops:
Ale wszyscy najczęściej mają po kilka i brak miejsca na kolejne.


ja do kilku osób pisałam - ale większość ma te białaczkowce chore lub mocno wrażliwe i podjęli decyzje (zwykle w uzgodnieniu z wetami) że się NIE dokacają by nie stresować tego pierwszego. co oczywiście rozumiem.
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 13, 2012 20:36 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

mamy pierwszego wirtualnego opiekuna! Maja pokochała Marę :1luvu:
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

Post » Pon sie 13, 2012 23:28 Re: JOPOPowe PRZYPADKI SPECJALNE szukają DS/DT/adopcji wirt.

jest już druga adopcja wirtualna!
Kasia Widomska pokochała Apaszkę :piwa:
Obrazek

jopop

 
Posty: 19154
Od: Pt maja 20, 2005 20:05
Lokalizacja: Warszawa

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Chanelka, kasiek1510, Majestic-12 [Bot], Vi i 534 gości