J.W.P. Gapczyński

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Śro lut 20, 2002 16:49 J.W.P. Gapczyński

Kochani - dzis mialam niepowtarzalna okazje poznac Dage i Gapczynskiego.
Jest przesliczny!!! Ma przepiekny i rzadko spotykany kolor futerka - otoz jest szary, ale w srodku calkiem bialy. Po prostu niessssamowity.
I jest bardzo mily. Co prawda zachowalam sie jak sloniczka w skladzie, bo nie zauwazylam, ze mnie wacha i prawie na niego nadepnelam.... :oops:, ale laskawie przyjal moje przeprosiny i byl tak cudowny, ze dal sie poglaskac a nawet sie chwile poocieral.
Jak przyszlam do domu to powiedziala do mojej Sabi "Jakas ty mala!", bo Gapczynski jest przy niej duzy.
Och, piekny kot!!!!
Dzieki Daga :lol:
aktualny wątek viewtopic.php?f=46&t=213932
***** ***

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84857
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lut 20, 2002 17:41

:oops: :oops: :oops:
Sluchajcie, zapraszajcie Zuze, jak chcecie usyszec komplementy pod adresem zwierzaka!!!
Dziekuje Zuzo w imieniu Gapczynskiego. Jednym slowem - kupil Cie, lachudra jedna :wink:
Musze powiedziec, ze zostalas potraktowana wyjatkowo, bo mimo ogarniajacej go sennosci staral sie nam caly czas towarzyszyc. Natomiast jak tylko zamknely sie za Toba drzwi udal sie kontynuowac drzemke w sypialni. No, i nie do kazdej napotkanej osoby podchodzi tak ufnie...
Tym, ze odrobinke na niego wpadlas sie absolutnie nie stresuj, on jest specjalista od podchodzenia cichaczem pod nogi i dziwne byloby, gdyby Cie tak choc raz nie zaskoczyl :twisted:

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Śro lut 20, 2002 19:14

Zuza, mogę zamówić u Ciebie 4-ty numer KS z dostawą na moją stronę wiaduktu? Kitka lubi komplementy. :wink:

Hana

 
Posty: 10111
Od: Pon lut 04, 2002 15:36

Post » Śro lut 20, 2002 19:18

Hana ja o tej kawko-herbatce pamietam ;-)
Jak tylko sie troche ze soba uporam to nie omieszkam sie wprosic :-)

zuza

Avatar użytkownika
 
Posty: 84857
Od: Sob lut 02, 2002 22:11
Lokalizacja: Warszawa Nowodwory

Post » Śro lut 20, 2002 19:32

Zuza, ale Cie "wkopalam".... :wink:
Hano, na Zuzy usprawiedliwienie moge dodac, ze ja mam L4 i stad trudnosc w bieganiu po calej W-wie za gazetka, a ze Zuza blisko mieszka :D :D :D....

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Czw lut 21, 2002 7:27

Mam nadzieję, że i mnie będzie dane kiedyś zobaczyć Gapka na żywo :) A może nawet pogłaskać...? Któż to wie ;)
A Zuzie to się zbiera. Jak już w końcu się pozbiera, to może się okazać, że nastepna impreza u Zuzy, bo tyle kawek czeka ;)

Falka

 
Posty: 32592
Od: Pon lut 04, 2002 17:01
Lokalizacja: Praga

Post » Czw lut 21, 2002 10:25

Zuza a ja tez mieszkam po drugiej stronie wiaduktu obok Hany niedaleczko, to moze taka wyprawa zaowocuje kilkoma kawkami :D :D
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 21, 2002 10:31

Ach, jak tak Was czytam, to zazdrość skręca :cry:
Czuję się w tym Gdańsku osamotniona jak na pustyni :cry: Liczyłam na powrót Salmy-krajanki, a tu nic... Buuuuu... No niechżesz ktoś przyjedzie do Trójmiasta, stawiam wannę kawek lub piwek, buuuuu :cry:
Gata i Osiem Cudów Świata
Obrazek

Gata

 
Posty: 3441
Od: Wto lut 05, 2002 9:14

Post » Czw lut 21, 2002 10:38

No w moim przypadku miala byc i wodka przecież :D odpisalam Ci ze reflektuje na wszystko co proponowałać :wink: a co do dokumentów to sie niestety Gato bedziesz musiala pofatygowac na poczte bo poszedl poleconym ja nie ufam poczcie naszej :)
Mijo
Obrazek

Mijo

 
Posty: 1747
Od: Wto lut 05, 2002 9:48
Lokalizacja: Warszawa

Post » Czw lut 21, 2002 10:38

Ja też tęsknie za moją Liv (moja bo z Krakowa), ale chociaz tu sie moge z wami spotakać :wink: Widziałam ze dzisiaj była tu chwileczkę ale chyba już jeje nie ma :cry:

Obrazek
Obrazek

Lora

 
Posty: 7552
Od: Wto lut 05, 2002 10:35
Lokalizacja: Kraków- Nowa Huta

Post » Czw lut 21, 2002 10:51

a ja co mam powiedzieć ???
Obrazek
Obrazek

Keskese

 
Posty: 16010
Od: Pon lut 04, 2002 15:34
Lokalizacja: Toruń

Post » Czw lut 21, 2002 10:57

Dzięki, Mijo :!: Z pójściem na pocztę nie ma problemu, bo odległość - rzut beretem. Do sklepu monopolowego - jeszcze bliżej :wink:
Ale właśnie dziś wzięło mnie na smuteczki, bo za oknem okrutna zima, śnieg sypie, choć bliżej do Wielkanocy, niż Bożego Narodzenia... :cry:
Biedne koty... :cry:
Rano z mojej piwnicy wylazł nieznany czarno-białas. Widać mu kuper zmarzł i stała mieszkanka zlitowała się i wpuściła na swój teren :P
Gata i Osiem Cudów Świata
Obrazek

Gata

 
Posty: 3441
Od: Wto lut 05, 2002 9:14

Post » Czw lut 21, 2002 11:17

a czy wiecie jak można przespać lato?
Siostrzenia TŻ była na studiach doktoranckich w Finlandii i jak to studentka od czasu do czasu bywała na imprezach. kiedys z jednej takie wróciła rano (widno było już od kilku miesiecy, więc to nie jest miarodajne). była piekna wiosenna pogoda, ptaszki, listki, pierwisnki i te rzeczy. Połozyła sie spac, bo była zmęczona prowadzeniem nocnego zycia towarzyskiego. Jak sie obudziła wczenym popołudnie za oknem szlała zadymka i walił gesty snieg. Pierwsza jej mysl była - kurka wodna przespałam lato, druga myśl - jesien tez przespałam.

Iwona

 
Posty: 12805
Od: Wto lut 05, 2002 15:55
Lokalizacja: Zielonka, Mazowsze

Post » Czw lut 21, 2002 11:29

Falka pisze:Mam nadzieję, że i mnie będzie dane kiedyś zobaczyć Gapka na żywo :) A może nawet pogłaskać...? Któż to wie ;)


Falko, alez zaden problem, jak tylko bedziesz w okolicach ursynowskich - wal jak w dym. Przeciez ja caly czas siedze w domu! Gapczynski tez :wink:
Falka pisze:A Zuzie to się zbiera. Jak już w końcu się pozbiera, to może się okazać, że nastepna impreza u Zuzy, bo tyle kawek czeka ;)

A moze u mnie? Ale dopiero jak dojde do siebie na tyle, zeby przyjac wieksza ilosc gosci. Moze by tak Witch poczarowala :twisted: ?

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

Post » Czw lut 21, 2002 11:31

Keskese pisze:a ja co mam powiedzieć ???

Keskese, Ty masz powiedzec, ze jak tylko bedziesz w W-wie to nas odwiedzisz. A co! :D

Daga

 
Posty: 25458
Od: Pon lut 04, 2002 15:46
Lokalizacja: Mysiadło

[następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], Maomao i 196 gości