Szczytno. Pomagamy kotom ze schroniska. Dołącz do nas.

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw mar 28, 2013 21:27 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

Justa&Zwierzaki pisze:TTV UWAGA PO UWADZE , mówia o waszej kapeli :wink:


No właśnie się spóźniłam :|

Alu, to nie jest domowa kotka (chyba), bo przypałętała się do pani, która ją przyniosła. Ale że pani ma swoje koty, to Szilę złapała (z uwagi na to oko) i przyniosła do nas. Czy więc jej świat się zawalił? Ja myślę, że to dobrze, że w miarę szybko z tym okiem tu trafiła, bo samo by jej nie przeszło :(
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Czw mar 28, 2013 21:30 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

Nowa_Sztno pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:TTV UWAGA PO UWADZE , mówia o waszej kapeli :wink:


No właśnie się spóźniłam :|

Alu, to nie jest domowa kotka (chyba), bo przypałętała się do pani, która ją przyniosła. Ale że pani ma swoje koty, to Szilę złapała (z uwagi na to oko) i przyniosła do nas. Czy więc jej świat się zawalił? Ja myślę, że to dobrze, że w miarę szybko z tym okiem tu trafiła, bo samo by jej nie przeszło :(

Ale pewnie w necie znajdziesz to ...
Jaka piekna ta Szila , tez miałam taka sama Szile i znalazła super dom i ona też go znajdzie ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Czw mar 28, 2013 21:33 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

Justa&Zwierzaki pisze:Ale pewnie w necie znajdziesz to ...
Jaka piekna ta Szila , tez miałam taka sama Szile i znalazła super dom i ona też go znajdzie ...


No właśnie nie mogę znaleźć :(

A ta Twoja Szila... to a co do Łodzi pojechała?
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Czw mar 28, 2013 21:40 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

Nowa_Sztno pisze:
Justa&Zwierzaki pisze:Ale pewnie w necie znajdziesz to ...
Jaka piekna ta Szila , tez miałam taka sama Szile i znalazła super dom i ona też go znajdzie ...


No właśnie nie mogę znaleźć :(

A ta Twoja Szila... to a co do Łodzi pojechała?

A to dlaczego sie nie da , a tak ładnie mówili , no i schronisko było ...

Nie o tej myślałam , bo ona odeszła za TM , to ta która była u mnie chyba ze 3 lata temu i zamieszkała w Mikołowie ( to imie bym nadawała wszystkim kotko o takim pięknym umaszczeniu :wink: ) uwielbiam takie umaszczenie ...
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Pt mar 29, 2013 15:54 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

Obrazek
Obrazek Obrazek

ewexoxo

 
Posty: 4108
Od: Nie wrz 12, 2010 10:38

Post » Sob mar 30, 2013 21:26 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

W lany poniedziałak oglądajcie TVN UWAGA :wink:

Obrazek
ObrazekObrazek

Justa&Zwierzaki

 
Posty: 17967
Od: Czw wrz 11, 2008 19:03
Lokalizacja: Tychy

Post » Sob mar 30, 2013 21:41 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

Wesołych Świąt!
Obrazek

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Wto kwi 02, 2013 17:03 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

Witajcie po świętach :)
Odebrałam dziś zamówioną karmę dla Pani Maciusiowej i zawiozłam razem z kawką i czekoladkami. Ze 150 zł została reszta 16,02. Proszę o informację na pw, na jakie konto odesłać. Jutro wrzucę fotki i zeskanowane paragony, tylko poproszę o dokładną instrukcję, jak to zrobić :oops: .
Bardzo bardzo dziękuję w imieniu pani karmicielki. Była bardzo wzruszona i zadowolona, chociaż powtarzała, że przecież jak opiekowała się Maćkiem, nie robiła tego dla zysku. Ja wiem, że karma bardzo jej się przyda, karmi wiele kotów na Nagórkach. Jeszcze raz bardzo dziękuję :1luvu:
Obrazek

dzikak

 
Posty: 429
Od: Wto wrz 04, 2012 14:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Wto kwi 02, 2013 17:12 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

A nie możesz za tą resztę kupić jakieś ćwiartki kurczaka albo mokre dla jej kotów? :P
Obrazek

alab108

 
Posty: 12890
Od: Wto lis 09, 2010 22:35
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Post » Wto kwi 02, 2013 17:23 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

Super :1luvu: :1luvu: :1luvu:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

Post » Wto kwi 02, 2013 18:54 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

alab108 pisze:A nie możesz za tą resztę kupić jakieś ćwiartki kurczaka albo mokre dla jej kotów? :P

Myślałam, żeby jakoś spożytkować resztę, ale pani koty są na karmie weterynaryjnej, bo się zatykają, więc im nie kupowałam nic. Bezdomniaczków pani mokrym nie karmi. Kupuje im mięso, ale powiedziała, że ma zapasy, że Waszym kotom ta reszta bardziej się przyda i, że i tak jest bardzo wdzięczna za wszystko. W związku z powyższym poproszę o nr konta do zwrotu reszty :D. I poproszę instrukcję obsługi umieszczania zdjęć lub linka do takowej :D
Obrazek

dzikak

 
Posty: 429
Od: Wto wrz 04, 2012 14:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Śro kwi 03, 2013 9:56 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

Ja też witam poświątecznie :P
dzikak- bardzo, bardzo dziękuję :ok: :1luvu:

Do wstawienia zdjęć polecam http://naforum.zapodaj.net/

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Czw kwi 04, 2013 6:58 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

Witam ponownie :)
Poniżej postaram się wkleić skany paragonów i zdjęcie rzeczy zakupionych dla Pani Maciusiowej. alab108 bardzo dziękuję za szczegółowe instrukcje, mam nadzieję, że mi się uda.
Obrazek

Obrazek

Udało się :lol:
Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu pani :1luvu:
Resztę z zakupów posłałam wczoraj na konto :ok:
Obrazek

dzikak

 
Posty: 429
Od: Wto wrz 04, 2012 14:07
Lokalizacja: Olsztyn

Post » Czw kwi 04, 2013 10:54 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

Nowa_Sztno pisze:Marysia nie bardzo się teraz nadaje, bo z lekka podchorowało się biedactwo.
Ale Fredka można!
Fredek już bezjajeczny, kochany miziak, kuwetkowy, tylko już kilka latek ma, może więc lepiej poogłaszać go teraz, zanim się maluchy pojawią i znów adopcja starszych kotów "będzie wstrzymana" :|
Nie wiem ile może mieć lat, na moje oko tak koło 7. Jest naprawdę kochanym miziakiem. I gada ze mną codziennie jak najęty (czy raczej pośpiesza, żeby już dać mu szybciej jedzenie, bo jak je już dostanie, to nasza pogawędka się ucina :mrgreen: )

Obrazek

alab108 pisze:Biedactwo, cały świat się jej zawalił :cry:
Danuś do roboty :ok:

Dobra, biorę się do roboty! Zacznę od prośby o tekst :mrgreen:

dzikak :ok: :ok: :ok:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Czw kwi 04, 2013 16:14 Re: SZCZYTNO! POMÓŻ RATOWAĆ KOTY ZE SCHRONISKA! WĄTEK POMOCO

No Fredek aż się prosi o adopcję :D
A Fretka pojechała na sterylkę :ok:
ObrazekObrazek

"Some people say that cats are sneaky, evil, and cruel. True, and they have many other fine qualities as well."

Nowa_Sztno

 
Posty: 2834
Od: Czw sty 26, 2012 16:00
Lokalizacja: Sz-tno

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot], qumka, Zeeni i 523 gości