OLSZTYN! POMÓŻ SZUKAĆ WENUS! ZA ZNALEZIENIE NAGRODA 250 zł !

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw lip 19, 2012 5:50 Re: OLSZTYN - PROŚBA O POMOC- WAŻNE !

Postaram się dzisiaj wydrukować bo będziemy u przyszłych teściów (my nie mamy drukarki na razie), jak się nie uda to się zgłoszę :) Gdzie rozklejać ogłoszenia?

AnnyLee

 
Posty: 252
Od: Czw maja 12, 2011 10:16

Post » Czw lip 19, 2012 14:52 Re: OLSZTYN - PROŚBA O POMOC- WAŻNE !

AnnyLee pisze:Postaram się dzisiaj wydrukować bo będziemy u przyszłych teściów (my nie mamy drukarki na razie), jak się nie uda to się zgłoszę :) Gdzie rozklejać ogłoszenia?

A znasz Olsztyn? Jeśli tak to sama będziesz wiedziała najlepiej. :P
ul. Kopernika i jej przyległe to chyba podstawa.

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Pt lip 20, 2012 6:34 Re: OLSZTYN - PROŚBA O POMOC- WAŻNE !

Od niedawna jestem w Olsztynie i ostatnio się przeprowadziliśmy. Najbardziej znam Jaroty, teraz mieszkamy na Zatorzu, ale jeszcze się nie orientuję. Sprawdzę na mapie :)

Niestety, nie udało mi się wydrukować plakatów. Jeśli Ktoś mógłby wydrukować i się ze mną spotkać na wyklejanie to byłabym wdzięczna. I jeszcze jedna zła wiadomość, okazało się, że jutro muszę wyjechać i wrócę dopiero w poniedziałek :(

AnnyLee

 
Posty: 252
Od: Czw maja 12, 2011 10:16

Post » Pt lip 20, 2012 7:27 Re: OLSZTYN - PROŚBA O POMOC- WAŻNE !

AnnyLee pisze:Od niedawna jestem w Olsztynie i ostatnio się przeprowadziliśmy. Najbardziej znam Jaroty, teraz mieszkamy na Zatorzu, ale jeszcze się nie orientuję. Sprawdzę na mapie :)

Niestety, nie udało mi się wydrukować plakatów. Jeśli Ktoś mógłby wydrukować i się ze mną spotkać na wyklejanie to byłabym wdzięczna. I jeszcze jedna zła wiadomość, okazało się, że jutro muszę wyjechać i wrócę dopiero w poniedziałek :(

Będę w sobotę w Olsztynie, tylko nie wiem o której wyjeżdżasz, ewentualnie mogę u kogoś zostawić.
joanna3113
 

Post » Sob lip 21, 2012 10:22 Re: OLSZTYN - PROŚBA O POMOC- WAŻNE !

Mieszkam na jarotach i mogłabym tu porozwieszać ogłoszenia. Tylko nie wiem czy to trochę nie za daleko od kopernika?
Chociaż może jakimś cudem udało się kotce tu zawędrować.

Alisax

 
Posty: 72
Od: Sob lip 21, 2012 10:18
Lokalizacja: Toruń/Olsztyn

Post » Sob lip 21, 2012 19:14 Re: OLSZTYN - PROŚBA O POMOC- WAŻNE !

Ponawiam prośbę o rozwieszanie ogłoszeń !

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Sob lip 21, 2012 19:22 Re: OLSZTYN - PROŚBA O POMOC- WAŻNE !

dana2509 pisze:Ponawiam prośbę o rozwieszanie ogłoszeń !

Mogę drukować ogłoszenia i przesyłać.
joanna3113
 

Post » Sob lip 21, 2012 22:26 Re: OLSZTYN - PROŚBA O POMOC- WAŻNE !

joanna3113 pisze:
dana2509 pisze:Ponawiam prośbę o rozwieszanie ogłoszeń !

Mogę drukować ogłoszenia i przesyłać.


Może ktoś jeszcze pomoże :roll:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazek

meksykanka

 
Posty: 6532
Od: Wto mar 08, 2011 1:13
Lokalizacja: Prawie Wa-wa

Post » Pon lip 23, 2012 15:29 Re: OLSZTYN! POMOCY W OGŁOSZENIACH! ZA ZNALEZIENIE NAGRODA!

Wydrukowałam 7 ogłoszeń i dziś wieczorem porozwieszam w okolicach jarot. Jeśli ktoś mi prześle więcej ogłoszeń, to przejdę się bliżej centrum i tam poprzyklejam.

Alisax

 
Posty: 72
Od: Sob lip 21, 2012 10:18
Lokalizacja: Toruń/Olsztyn

Post » Pon lip 23, 2012 16:44 Re: OLSZTYN! POMOCY W OGŁOSZENIACH! ZA ZNALEZIENIE NAGRODA!

Alisax pisze:Wydrukowałam 7 ogłoszeń i dziś wieczorem porozwieszam w okolicach jarot. Jeśli ktoś mi prześle więcej ogłoszeń, to przejdę się bliżej centrum i tam poprzyklejam.

Poproszę adres na pw.
joanna3113
 

Post » Pon lip 23, 2012 16:58 Re: OLSZTYN! POMOCY W OGŁOSZENIACH! ZA ZNALEZIENIE NAGRODA!

Próbowałam wysłać Ci wiadomość, ale wyskakuje mi komunikat: "Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Możliwe że dopiero się zarejestrowałeś i dopiero po dłuższym uczestnictwie w życiu forum będziesz mógł ją wykorzystać. ", dlatego prosiłabym o podanie maila.

Alisax

 
Posty: 72
Od: Sob lip 21, 2012 10:18
Lokalizacja: Toruń/Olsztyn

Post » Pon lip 23, 2012 18:14 Re: OLSZTYN! POMOCY W OGŁOSZENIACH! ZA ZNALEZIENIE NAGRODA!

Alisax pisze:Próbowałam wysłać Ci wiadomość, ale wyskakuje mi komunikat: "Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Możliwe że dopiero się zarejestrowałeś i dopiero po dłuższym uczestnictwie w życiu forum będziesz mógł ją wykorzystać. ", dlatego prosiłabym o podanie maila.

Wysłałam na pw mój mail
joanna3113
 

Post » Wto lip 24, 2012 10:54 Re: OLSZTYN! POMOCY W OGŁOSZENIACH! ZA ZNALEZIENIE NAGRODA!

Alisax pisze:Próbowałam wysłać Ci wiadomość, ale wyskakuje mi komunikat: "Przepraszamy, ale nie masz uprawnień do korzystania z tej funkcji. Możliwe że dopiero się zarejestrowałeś i dopiero po dłuższym uczestnictwie w życiu forum będziesz mógł ją wykorzystać. ", dlatego prosiłabym o podanie maila.

Wysłałam 120 ogłoszeń razem z koszulkami, priorytetem jutro przed południem powinnaś dostać.
Alisax porozumcie się z AnnyLee mogłybyście się spotka i razem porozwieszać ogloszenie, we dwie zawsze raźniej.
joanna3113
 

Post » Wto lip 24, 2012 19:06 Re: OLSZTYN! POMOCY W OGŁOSZENIACH! ZA ZNALEZIENIE NAGRODA!

Alisax :1luvu: - dziękuję bardzo.
Jeśli tylko możesz porozwieszaj jak najbliżej Kopernika i okolicach dworca.
Przewija się tam masa ludzi.
Może ktoś zwróci uwagę, zechce poszukać koteczki dla nagrody?
250 zł na ulicy nie leży :ok:
Asiu- Tobie też wielkie dzięki :1luvu:

dana.b

 
Posty: 3583
Od: Śro lis 09, 2011 12:01
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie

Post » Wto lip 24, 2012 19:12 Re: OLSZTYN! POMOCY W OGŁOSZENIACH! ZA ZNALEZIENIE NAGRODA!

dana2509 pisze:Alisax :1luvu: - dziękuję bardzo.
Jeśli tylko możesz porozwieszaj jak najbliżej Kopernika i okolicach dworca.
Przewija się tam masa ludzi.
Może ktoś zwróci uwagę, zechce poszukać koteczki dla nagrody?
250 zł na ulicy nie leży :ok:
Asiu- Tobie też wielkie dzięki :1luvu:

Mi nie ma za co najwyżej drukarce :mrgreen:
joanna3113
 

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bbeata, Blue, Majestic-12 [Bot] i 496 gości