FIP na 90% !!! Szukamy, walczymy ... Nie udało się ;(

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 30, 2012 21:35 Re: FIP na 90% !!! Szukamy, walczymy ... Nie udało się ;(

Kochani...
Tigerku, kochany Tygrysku (')

Do zobaczenia, kiedyś, za TM.

MmartaK

 
Posty: 39
Od: Pon paź 11, 2010 20:21

Post » Czw lis 01, 2012 18:44 Re: FIP na 90% !!! Szukamy, walczymy ... Nie udało się ;(

Długo nie mogłam wrócić na forum... strata Tigerka bardzo bolała...nadal nam go brakuje i tego już nie zmienimy. Bardzo dziekuję za Wasze wsparcie!

Do wszystkich tych, którzy trafią na nasz wątek w poszukiwaniu sposobów na walkę z FIP - zawsze warto walczyć! Każdy przyadek jest inny i w końcu nastąpi przełom.

W tym momencie wiem, że LTCI nie pomaga na tą chorobę, także jeśli chcecie i możecie eksperymentować to spróbujcie raczej z PI. Ja teraz jak najwcześniej podałabym PI. Ten lek ma zostac niedługo zarejestrowany w Polsce także powinien być łatwo dostępny. Słyszałam, że jedna kotka w wieku Tigerka i taką samą diagnozą i objawami jest obecnie leczona PI. Dam znać jakie będą rezultaty. Dodatkowo mimo złych wyników nerek podawałabym Tigerkowi zwykłą karmę by miał więcej sił na walkę. Uzgodniłabym z weterynarzem granicę wyników nerek przy których zmiana karmy byłaby konieczna, a do tego momentu podawałabym pełnowartościową karmę.

Info dla osób obawiających się zarażeniem FIP - zostały nam w domy trzy kocice (13 lat, 6 lat i 1 rok - siostra Tigerka). Wszystkie miały cały czas kontakt z Tigerkiem, którego absolutnie w żaden sposób nie izolowaliśmy (wspólne miski i kuwety itp). Po śmierci Tigerka kocice zostały dwukrotnie gruntownie przebadane. Wszystkie są całkowicie zdrowe, a co ciekawe żadna z nich nie jest nawet nosicielem koronawirusa...Wszystkie badania powtórzymy jeszcze za miesiąc.

Oby jak najszybciej znaleziono lek na FIP. Trzymajcie się!

Meduza

 
Posty: 77
Od: Śro lip 04, 2012 18:47

Post » Sob lut 15, 2014 22:19 Re: FIP na 90% !!! Szukamy, walczymy ... Nie udało się ;(

Dziękuję przeczytałam i też pochowalam kocurka na tę straszną chorobę wysiekowa :(
ObrazekObrazek
Obrazek

Kocia Lady

 
Posty: 8083
Od: Wto sie 18, 2009 22:11
Lokalizacja: Białystok

Post » Nie wrz 13, 2015 17:23 Re: FIP na 90% !!! Szukamy, walczymy ... Nie udało się ;(

Dobry wieczór,
proszę o szybką informacje, gdzie w PL można zdobyć LTCI lub/i PI - koteczka z FelV i niestety już objawową białaczką.
Jak wygląda procedura importu z US

Dziękuję i pozdrawiam
Sławek

SynOmelana

 
Posty: 2
Od: Sob wrz 05, 2015 0:24

Post » Nie maja 07, 2017 21:19 Re: FIP na 90% !!! Szukamy, walczymy ... Nie udało się ;(

Witam. Potrzebuje pilnie jak podaje sie Roferon-a w przypadku fip. Mam zamówiony w dawce 3mln. j.m./0,5ml.
Jak się go rozcięcza i podaje. Podskórnie czy do picia. Proszę o pilną odpowiedź.

agam123

 
Posty: 1
Od: Nie maja 07, 2017 19:35

[poprzednia]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: KotSib, misiulka, Wasylisa i 236 gości