Kocia Arka Noego prosi o wsparcie! $, Karma! Dziękujemy WAM

Kocie pogawędki

Moderatorzy: Estraven, Moderatorzy

Post » Czw sie 09, 2012 13:54 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

pozostałe fotki, chyba poza jednym koteczkiem, to zdjęcia kotów, które już są na wątku
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 10, 2012 10:30 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

koty do pilnej adopcji, wyznaczone przez andzelikę1952:

Figa i Tofik, Arni, Marcel, Kacperek, Borys, Wacek, pola, Bączek, Pusia, Julka, Maciuś, Franio, Tolek, Czaruś i Kaja (małe buraski), Niusia i Kubuś (whiskasy)

Gabi w ds

myślę, że można zrobić także jedno ogłoszenie ogólnie dla wszystkich kotów KAN z namiarem na wątek i stronę RTOZ (tylko ta raczej nieaktualna?)

pisze do CatAngel...


czy Ktoś ma jakiś pomysł???
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 10, 2012 10:34 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

no może póki co jedno wspólne , nie ma jednak sensu odsyłanie do nieaktualnej strony.
Lepiej do wątku.
No i zdjęcia, lepsze zdjęcia...
Może oddzielnie maluchy?
Albo oddzielnie szylkretkę?
albo oddzielnie koty leczone / chore , "problemowe" że tak powiem?
tak głośno myślę
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt sie 10, 2012 11:32 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

dzięki Dag :1luvu:

wstawiam, ostatnie, z tych, które mam, ale nie mam jeszcze żadnych info

Franio
Obrazek Obrazek

Toluś
Obrazek Obrazek

Wikuś
Obrazek Obrazek
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 10, 2012 13:28 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

Kochani, czy ktoś może zrobić adopcyjne wydarzenia na fb, gazecie itp. ??? z odsyłaczem do tego wątku lub adopcyjnego???
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 10, 2012 14:19 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

Jestem i ja. Mam jazde tu i tam i dodatkowo jak zwykle przeboje z netem i zwichnelam kostke :evil:

Decyzje Andzeliki szanuje i podpisuje sie dwoma rekoma pod tym co napisalam Dagmara.

Z kim polaczyc sily nie mam pojecia, choc pewnien pomysl mi chodzi po glowie, ale nie wie czy publicznie mozna przedstawic.

Oprocz ogloszen, ktore jak wiemy czasami dzialaja, a najczesciej nie, wartaloby moze sprawe zakonczenia pracy KAN naglosnic lokalnie? Tylko wiadomo, my tego nie zrobimy. Gazeta Radomszczanska ma kontakt z Andzelika, natomiast Kati sie u nas nie pokazuje :(

Czy zakonczenie dzialalnosci KAN to jednoczesnie rozwiazanie RTOZ?

kociamysza

 
Posty: 3978
Od: Czw wrz 24, 2009 17:08
Lokalizacja: Santiago de Chile

Post » Pt sie 10, 2012 14:41 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

hej, myślę, że RTOZ zostaje normalnie, kończy działalność kociarnia w tym wydaniu, zebranie 350,- na czynsz to sztuka, od sierpnia niestety to się nie udało.. bazarki stoją..
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 10, 2012 14:41 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

Hanulka pisze:odpowiem, jako "Ja" na te pytania, andzelika1952 może póxniej wejdzie..

1. Jak możemy pomagać?

:arrow: finansować/współfinansować ogłoszenia kotów
:arrow: ogłaszać samodzielnie
:arrow: pisać ogłoszenia
:arrow: działać na fb itp., na innych forach, w celu ogłaszania, szukania domów/finansów, pomagaczy
:arrow: szukać tdt, dt, ds
:arrow: dać tdt, dt, ds
:arrow: finansować/współfinansować/dać/organizować/szukać- transport dla kotów
:arrow: przejawiać twórczą aktywność na wątku w celu pomocy kotom KAN
:arrow:
:arrow:
:arrow:
:arrow:
:arrow:

2. Z kim zewrzeć szeregi?
:arrow: z tymi, którzy będą konstruktywnie pomagać i wyrażą deklarację dowolnej pomocy
:arrow: ponieważ prowadzę wątek/wątki KAN, mogę "zbierać"/udostepnieć informacje/monitorować/organizować, itp.
:arrow: mogę także zbierać/prowadzić ew. finanse z datków na ogłoszenia i transport

ta tak na szybko, wszystkie pomysły mile widziane.

Po zamknięciu działalności KAN w grudniu 2012, jako przewidywanym terminie, ja zamknę wątki KAN.



mamy jakieś nowe pomysły???

+ fb i inne fora + gazety lokalne?
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 10, 2012 14:50 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

lokalnie to ja mam za daleko...
inne fora: może dogomania?
wiele kocich rzeczy się tam rozgrywa

FB - nie ma mnie tam ....
Obrazek

czarno-czarni

Avatar użytkownika
 
Posty: 41986
Od: Pon lip 21, 2008 12:35
Lokalizacja: Hradec Králové

Post » Pt sie 10, 2012 15:22 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

Tosiek Felv+ i Tosia są na dt :ok:
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

Post » Pt sie 10, 2012 16:39 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

Ogloszenia jako takie na fotoforum gazety nie maja juz sensu. Przestali pokazywac foty na stronie glownej, a na samy fotoforum ruch niewielki.

Co za do fb to i owszem mamy strone:

http://www.facebook.com/pages/Koty-z-Ra ... 265?ref=hl

Jak widac znajomych tyle co kot naplakal :( Niby mamy dwoch admistratorow ale...

Jakis czas probowalam zaprzyjaznic sie z fb, nic z tego nie wyszlo, chyba za stara jestem i cudawianki we2.o do mnie nie trafiaja :oops: teraz widze, ze znowu cos pozmieniali.

Jesli bylby ktokolwiek chetny do ruszenia z fb to zapraszam

kociamysza

 
Posty: 3978
Od: Czw wrz 24, 2009 17:08
Lokalizacja: Santiago de Chile

Post » Pt sie 10, 2012 20:28 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

Ja tego fb tez nie ogarniam :(

strelicja

 
Posty: 173
Od: Sob sty 30, 2010 21:27
Lokalizacja: Święta Katarzyna

Post » Sob sie 11, 2012 16:36 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

Ale ostatni wpis na fb widzę z kwietnia.
Niech administrator napisze jaka jest aktualna sytuacja, bo na razie nie ma nawet czego rozsyłać.

Megana

Avatar użytkownika
 
Posty: 8206
Od: Śro gru 31, 2008 1:14
Lokalizacja: Warszawa

Post » Sob sie 11, 2012 17:40 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

dopiero teraz doczytałam, bo byłam bez neta...
ja się mogę zadeklarować, że do końca działania KAN mogę80 zł miesięcznie, które miało byc dla Murzynka i Albercika dawać na ogłoszenia; pierwszą wpłatę moge zrobić we wtorek;
Obrazek
ObrazekObrazek
Fiodorek <3 [*]19.11.2014

zuzzik

Avatar użytkownika
 
Posty: 7643
Od: Wto mar 16, 2010 17:04
Lokalizacja: Lublin

Post » Nie sie 12, 2012 18:17 Re: GRUDZIEŃ - KONIEC KAN! NA CITO ADOPCJE: OGŁOSZENIA/TDT/D

zuzzik :1luvu: , serdeczne dzięki :D
Klara i Filip. Obrazek

Hanulka

Avatar użytkownika
 
Posty: 30310
Od: Pon lip 06, 2009 14:17
Lokalizacja: Łódź

[poprzednia][następna]



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: magnificent tree i 517 gości